AA, Therapy Intensywne Nawilżanie, Krem aktywnie nawilżający do skóry bardzo odwodnionej i suchej

Krem przywraca właściwe nawilżenie skórze bardzo odwodnionej ze skłonnością do przesuszania. Zawiera aktywny hydro-kompleks (Glukoza Xylitol) i kwas hialuronowy, które zwiększają zawartość wody w skórze i utrzymują odpowiedni jej poziom w powierzchniowych warstwach naskórka. Ponadto alga Durvillea antarctica chroni skórę przed szkodliwym wpływem środowiska oraz przywraca jej równowagę zakłóconą stresem. Alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia. Bogata konsystencja kremu zapewnia dodatkową ochronę przed nadmierną przeznaskórkową utratą wody. Krem w widoczny sposób wygładza skórę i likwiduje uczucie napięcia, przywraca jej jędrność i elastyczność.

nawilżający?

Po zimie moja mieszana skóra bardzo się wysuszyła, więc postanowiłam potraktować ją czymś mocno nawilżającym. I na postanowieniu się zakończyło...
- absolutnie nie nawilża
- pozostawia jakąś dziwną powłokę na twarzy, która znika po jakiś 30 minutach

+niedrogi
+wydajny
+nie uczula

Używam tego produktu od: dość dawna
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

dziwny

kupiłam bo nie mogłam nigdzie dostać kremu tej samej marki którego uzywalam wczesniuej- minerały.
postanowilam kupic ten, w sumie buzia troszke mi sie przesuszala. i co ? porazka, ten krem zupelnie sie u mnie nie sprawdzil, on sie nie wchlania ;/ pozostaiwa dziwne "cos" na twarzy, mam wrazenie ze nie ma zadnych wlasciwosci nawilzajacych ;/

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Bardzo dobry krem

Dla mnie ten krem jest rewelacyjny.Długo szukałam czegoś co,by nadawało się do mojej kapryśnej cery i w końcu znalazłam.Doskonale się wchłania,"wyleczył" wszystkie moje zaczerwienienia i przesuszenia na twarzy.Teraz twarz mam gładką,promienną i rozświetloną.

Używam tego produktu od:15 maja

Dla mnie doskonały, super nawilża, przyjemny delikatny zapach, w przystępnej cenie, szybko się wchłania. Mnie w ogóle nie uczulił. Spełnia swoje zadanie, więc polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

przykra niespodzianka

Niestety krem bardzo negatywnie mnie zaskoczył, ponieważ po ok. 2-3 aplikacjach nabawiłam się wysypki! Cała twarz pokryła mi się "kaszką" i byłam zmuszona go odstawić. Ale przechwyciła go moja mama i jej zdecydowanie lepiej służy, a na pewno nie uczula. Także sprawdza się zasada że każdemu pasuje coś innego. Z obiektywnych obserwacji: ma przyjemną, lekką formułę, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Dla mnie jednak był to zupełny niewypał.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: użyłam ok. 2-3 razy

Porządny krem

Jest to dobry apteczny krem- co mnie jednak dziwi- ma zapach :) A podobno miał nie mieć.
Wydajny, szybko się wchłania, rzeczywiście dobrze nawilża, daje ulgę suchej skórze. Nie jest drogi.
Wygodny bo w tubce.

Tak w skrócie- polecam spróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w toku

Krem jest bardzo dobry. Szybko się wchłania, nie zostawia świecącego filmu, dobrze nawilża. Niweluje uczucie nieprzyjemnego napięcia i, co ważne, nie podrażnia. Ma bardzo lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza. Pod podkład może jednak okazać się za lekki.
Skóra jest wygładzona, przyjemna w dotyku, wyraźnie zregenerowana, ma ładny kolor. Krem jest bardzo wydajny, jedna tubka używana codziennie wystarcza mi na 3 miesiące. Jedyna rzecz jaka mi w nim przeszkadza, to zbyt intensywny zapach, jak na krem dla alergików :rolleyes:

Czas używania produktu: pół roku

uratował w potrzebie

Skończył mi sie mój krem nawilżający, wiec podebrałam go mamie. Od razu ukoił moja sucha i wtedy podrażnioną ( a ogólnie odwodnioną) zimnem twarz. A więc spełnil swoje zadanie. Nie wiem czy go kupię ze względu na cenę.

Używam tego produktu od:prawie miesiąca