Euro-Styl, Perfect Care, Crema al Latte, Regenerująca maska z proteinami jedwabiu

Pojemność 1 000 ml

Krem o działaniu odżywczym z zawartością protein uzyskanych z mleka powoduje odżywienie i nawilżenie włosów. Szczególnie polecana do włosów po zabiegach chemicznych oraz do włosów poddanych wysokim temperaturom (suszenie, promienie słoneczne). Krem regeneruje zniszczone włosy od nasady po końce a proteiny jedwabiu nadają miękkość i połysk co w połączeniu daje piękny zdrowy wizerunek. Nadaje się do każdego typu włosów, posiada przyjemny, delikatny aromat. Opakowanie 250 ml lub 1000ml.

jak najbardziej TAK

opakowanie dostałam od siostry i jestem bardzo zadowolona :)

moje włosy:
-łatwo się rozczesują
-mają ładny połysk
-są nawilżone
-nie są obciążone
-ładnie pachną

jedyny minus to taki, że po nałożeniu maski trzeba odczekać kilkanaście minut zanim się spłucze ... no cóż ale chyba każda maska tak ma... co tu wymagać na zniszczone włosy przecież nie zregenerujemy ich w minute

Przecudowna odrzywka

Nie wyobrażam sobie moich włosów bez tej maski. Kocham ją za wszystko. Jest cudowna. Moje włosy są:
*miękkie
*puszyste
*zdrowe
*odrzywione
*miłe w dotyku
*pachną jeszcze następnego dnia
*świetnie się układają
Mogłabym wypisywać plusy w nieskońconość.
Polecam ją z czystym sumieniem.
Zaczęłam drugie opakowanie i napewno nie będzie moim ostatnim:)

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Bardzo ją lubię

Maskę kupiłam wraz z innymi tego producenta zachęcona przede wszystkim bardzo korzystną ceną. Zaczęłam testowanie nowości od wersji latte i muszę przyznać, że nie żałuję:) Na moje włosy zadziałała bardzo dobrze. Stosowana solo na ok godzinę sprawiła, że włosy były miękkie, błyszczące, bez problemu się rozczesały. Do tego maska jeszcze mocniej poprawiła skręt moich kręciołków przez co popadłam już w totalny zachwyt. Ogólnie bardzo się z nią lubię. Do opakowania dostałam pompkę wiec komfort stosowania jest jeszcze większy. Jedyne czego nie lubię to zapach- maska choć mleczna jakoś mnie nim nie oczarowała- jest po prostu dziwny. Daję 4 gwiazdki ponieważ jest to maska bardzo dobra ale nie idealna 5 gwiazdek dostanie moje KWC :)

Używam tego produktu od: listopad 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 l

kiepska

Zakupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami,jednak jak widać nie wszystko wszystkim pasuje.Dobrze,że na próbę kupiłam mniejsze opakowanie (200 ml).Plusy maseczki:tania,łądnie pachnie i nie obciąża włosów.I tyle.Poza tymi niewielkimi zaletami dostrzegłam wady:
-nie nawilża włosów (już nie liczyłam na cudowne efekty czy regenerację,ale na przyzwoite nawilżenie włosów;po użyciu mam wrażenie,że nie użyłam niczego, zwłaszcza końcówki wyglądają beznadziejnie)
-nie pomaga w rozczesywaniu włosów,a to potrafi pierwsza lepsza drogeryjna odżywka;po spłukaniu miałam na włosach kołtuny,co wcześniej mi się nie zdarzyło,ponadto włosy rozczesywały się bardzo topornie
-nie chroni włosów np. podczas czesania przed łamaniem,a dla mnie jest to niezwykle ważne.
Podsumowując,więcej jej nie kupię.Może dziewczyny o zdrowych i bezproblemowych włosach będą zadowolone.Możliwe,że moje włosy nie tolerują któregoś ze składników,bo to druga mleczna maska, która nie sprawdza się na moich włosach.

Używam tego produktu od: czerwiec 2012
Ilość zużytych opakowań: trochę z 1 opakowania 200 ml

Bardzo dobra.

Bardzo przyzwoita odżywka w bardzo przyzwoitej cenie.
1 litr kosztował mnie 33 zl.
Plusy:
+ wydajna
+ śliczny zapach- ja odbieram to jako cappucino ;)
+ nie spływa z wlosów, jednoczesnie nie wżynając się w nie jak beton :|
+ przyzwoicie nawilża (ale też bez jakiejś rewelacji)
+ tania
+ dobrze sie spłukuje
+ nie obciąża włosów, nie skleja, włosy "nie klapią" ;)

Minusy:
- mogłaby nawilżać jeszcze mocniej
- lepsza nazwa dla niej to nie maska, a po prostu.... odżywka :)

Reasumując:
Jest to bardzo dobra ODŻYWKA, a nie maska :)
Miałam kiedys maske z prawdziwego zdarzenia Matrixa (która została wycofana), i te trudno do niej nawet porównać ;) ale jako odżywka spisuje się znakomicie :) POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1000ml

rewelacja

Po wielokrotnym rozjaśnianiu włosów szukałam odzywki która nawilży włosy i poprawi ich kondycje.
Maskę znalazłam w osiedlowej drogerii.

Maskę kupiłam pod wpływem opinii zamieszczonych na youtube oraz KWC.

Samo nakładanie maski to sama przyjemność - ze względu na piękny kawowy zapach maski.
Zapach ten długo utrzymuje się na włosach, mimo ponownego mycia.

Nakładam obficie na włosy, zwłaszcza na ich końcówki
Zależnie od wolnego czasu trzymam od 5-20 min, zmywam.

Bałam się że maska doprowadzi do szybszego przetłuszczania bo zawsze miałam ten problem - zaskoczyła mnie pozytywnie bo włosy wytrzymują w dobrej formie nawet do 3-5 dni.

Nie obciąża włosów, nie powoduje przetłuszczania.
Po myciu włosy pozostają śliskie,wygładzone i miękkie.

Bardzo ułatwia rozczesywanie.
Podczas suszenia łatwo się układają.

Po miesiącu nieznacznie nastąpiła poprawna stanu włosów : stały się bardziej miękkie, błyszczące delikatne i nawilżone.

Matowe włosy to już przeszłość.

Jak dla mnie najlepsza odżywka do włosów jaka miałam:)

Do tego tania i wydajna.

Polecam, warto wypróbować !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op (200 ml)

ok+ taniość

Jest tania, łatwo dostępna na allegro. Ładnie pachnie, Włosy się lepiej rozczesują, ale w poprawie kondycji nie zauważyłam rezultatów.Długo utrzymuje się na włosach jej subtelna woń. Nie przetłuszcza włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pojemnika 1000ml

Udana!

Pod wpływem opinii na różnych forach na temat tej maski zdecydowałam się na zakup. W sumie niewiele do stracenia, wielkie opakowanie kosztowało mnie na Allegro razem z wysyłką trochę ponad 30 zł. W hurtowniach fryzjerskich można dostać ten produkt ponoć już za ok. 20 zł.

Maskę zaczęłam stosować na bardzo zniszczone włosy, w między czasie je ścięłam i przestałam farbować, więc poprawa ich kondycji to z pewnością zasługa nie tylko kosmetyku. Mimo wszystko pomaga mi w odratowaniu włosów. Zdaję sobie niestety sprawę, że szkody, które już wyrządziłam są nieodwracalne - rozjaśniane końcówki są przesuszone, łamliwe, matowe. Za to widzę po odrostach, że "nowe" włosy to już inna bajka - są mocniejsze i lśniące.
Dzięki użyciu maski udaje mi się też jakoś zapanować nad resztą sfatygowanej czupryny, ale to głównie działanie optyczne, mam wrażenie. Łatwiej się układają, są wygładzone przez jakiś czas po użyciu.

Kosmetyk nakładam obficie na całe włosy, łącznie z nasadą. Wmasowywuję, zakładam foliowy czepek i okręcam jeszcze ręcznikiem, w miarę możliwości ciepłym, np. zdjętym z kaloryfera. Trzymam na głowie ok. 30 minut lub dłużej i zmywam.
Już samo zmywanie robi wrażenie - włosy są idealnie gładkie, śliskie, bardzo przyjemne w dotyku. Nie plączą się, bez obaw można je od razu rozczesać. Podczas suszenia dobrze się układają, są proste. Mimo, że nakładam maskę na skórę głowy - włosy nie są w ogóle przetłuszczone ani obciążone. Dodatkowo pięknie pachną jeszcze przez długi czas.

Zdarza mi się ostatnio nakładać maskę również na noc, na lekko zwilżone końce, a właściwie gdzieś od połowy długości włosów po końcówki. Rano budzę się z lekko sklejonymi włosami, ale po wyczesaniu nie ma po masce śladu, a włosy są mega gładkie, zero obciążenia i można je wyciągnąć nawet na sucho na szczotce.

Polecam ten produkt jak najbardziej, to jak do tej pory najlepszy specyfik z kategorii maski/odżywki do włosów jaki używałam.

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy, została jeszcze 1/3 opakowania

chemia

kupiłam po przeczytaniu tych wszystkich znakomitych recenzji i bardzo się zawiodłam. Od razu po nałożeniu maski moje włosy robią się szorstkie, jakby się przed nią broniły.
Po wysuszeniu są obciążone oklapłe, ale jednocześnie suche i trudne do ułożenia . Myślałam, że będzie podobna do mlecznej kallos ale ta maska jest zupełnie inna.

Używam tego produktu od: 6 mcy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Świetny i wydajny produkt

Odżywka ma konsystencje gestej bitej śmietany i bardzo delikatny przyjemny zapach.
Aby skutecznie nawilżyć włosy wystarczy odrobina maseczki nałożona dosłownie na chwilę. Przy bardziej zniszczonych włosach, dobrze jest potrzymać ją dłużej. Efekty są na prawdę spektakularne. Nawet mocno ziszczone włosy (odżywki używa kilka moich farbujących włosy koleżanek), stają się po użyciu miękkie, delikatne, sypkie i gładkie w dotyku. Maska nie obciąża nawet moich cienkich i delikatnych włosów.

Rewelacja! Polecam!

Maska jest rewelacyjna. Jakiś czas temu szukałam czegoś dobrego do włosów, co je \' naprawi\' i sprawi ze nie bede musiała odwiedzac fryzjera, co jak dotąd było koniecznością raz w miesiacu :O
Niestety produkty które zapewniały mnie o tym z półek sklepowych oblały egzamin na moich długich farbowanych , zmeczonych i zniszczonych włosach . Poszukując odpowiedniego produktu znalazłam go właśnie tutaj, po zapoznaniu sie z opiniami innych użytkowniczek zdecydowałam sie zamówić Maskę , co okazało sie strzałem w dziesiątkę ! Nakładam maskę mniej więcej dwa razy w tygodniu i trzymam ją ok 10-15 min . włosy sa po niej miękkie, łatwo sie układają, moge je spokojnie rozczesać bez obawy zostawienie połowy z nich na szczotce :) Dodatkowo zapach jest bardzo przyjemny jak i konsystencja - łatwo sie nakłada (ja dodatkowo dostałam pompkę do opakowania ) . przyznam ze maska po kilku zastosowaniach pokazała swoją moc, bo z poczatku myślałam ze skończy sie na obietnicach . teraz juz wiem ze nie oddam jej . Warta uwagi jest tez cena, za litr produktu płacimy ok 20 zł :)

Używam tego produktu od: 1miesiąca

rewelacyjna maska

Oczywiście kupiłam maskę pod wpływem pozytywnych recenzji..i nie zawiodłam się.
Mam bardzo zniszczone włosy po farbowaniu, mocno przesuszone, łamiące się.
Moja fryzjerka namówiła mnie na maseczkę za 60zł (!) i przyznam szczerze że dużo lepszy efekt regeneracji osiągnęłam dzięki masce Euro-Styl (!)
Ogromnym plusem jest cena..ja kupiłam 1L za 20zł (!) (w zestawie dostałam do opakowania poręczną pompkę)
Maska ma śliczny bananowy zapach który utrzymuje się na włosach przez cały dzień..mój facet go uwielbia ;-)
Włosy są odżywione, błyszczące i mięciutkie. Maska nie obciąża włosów, nie przetłuszczają się szybciej. Nie mam problemów z układaniem włosów (prostownica).
To zdecydowanie mój KWC wśród masek do włosów.

Używam tego produktu od: 3 m-cy