Nivea, Beaute, Natural Matt Make Up

Nivea, Beaute, Natural Matt Make Up

Najnowszy podkład matujący firmy Nivea. Maskuje wszelkie niedoskonałości i błyszczące plamy. Dobrze się rozprowadza, a jednocześnie nie tworzy efektu maski.

Przyzwoity

Posiadam odcien nr 02 Nude (nie wiem, czy odcienie np. w Niemczech sa takie same, bo ja kupilam we Finlandii). Jestem blada, a odcien ten jest tez bardzo jasny, chyba troche za jasny, ale nie daje efektu maski. Latwo sie go naklada, nie robi smug, jest bardzo lekki i nie zatyka porow. Matuje na jakies 3-4godz ( w porownaniu z Colorstay lub Clinique to malo), mat nie jest plaski tylko naturalny. Generalnie dobry, ale moglby byc lepszy.Chcialam wyprobowac jakis podklad Nivea,ale wracam do moich wyprobowanych.

Używam tego produktu od:pol roku, uzywam juz rzadko
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

naturalny mat

Lubię podkłady Nivea, więc temu też dałam szansę. Faktycznie, nie matuje na długo, ale za to matuje bardzo naturalnie, nie robiąc z twarzy maski. Wcześniej zdarzało mi się używać Dermablend Vichy i szczerze mówiąc, Nivea kryje równie dobrze!! Nie zapycha, dobrze kryje, ma przyjemny zapach. Ładnie stapia się ze skórą. Dobrze się nakłada (trzeba go jednak chwilkę potrzymać na dłoni w celu lekkiego ogrzania). Wiadomo, że każdy matujący podkład tylko wspomaga matowienie, bo skóra tłusta potrzebuje trochę więcej zabiegów, aby nie błyszczeć, niż tylko podkład :) Polecam, warto spróbować.

Używam tego produktu od: ponad roku

matujący

Będąc w chorwacji postanowiłam przetestować ten produkt,bo z kosmetykami kolorowymi nivei nie miałam nigdy do czynienia. Jako,że poszukuje idealnego matującego podkładu skusiłam się na własnie ten.
I chociaż idealny nie jest,bo wysusza moją buźke pod koniec dnia to ma wiele plusów.
-ładnie pachnie
-łatwo się go rozprowadza
-dobrze kryje
-nie zapycha porów
-matuje na 3 godziny moją twarz
-wygląda naturalnie na skórze

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z niego,mam odcien "sand" i prezentuje się on bardzo dobrze.

Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie 2

porażka sezonu

Kupiłam zachęcona hasłem "matt". No i cóz? Nic z tego efektu matującego. W ciągu minuty po nałożeniu twarz świeci się jak po wazelinie.
Co do samej konsystencji to klasyfikuję ten podkład w kategorii najtańszego badziewia za 5 zł.
Strasznie ciężko to ładnie wetrzeć w twarz.
Jednym słowem 30 zł wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:0,5