L'biotica, Moc Natury Wax, Intenstywnie regenerująca maseczka do włosów blond

L'biotica, Moc Natury Wax, Intenstywnie regenerująca maseczka do włosów blond

Intensywnie regenerująca włosy maseczka Wax zalecana jest do suchych, zniszczonych oraz rozjaśnianych włosów blond.

Wyjątkowa, woskowa konsystencja produktu wraz z oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu oraz cytryny zapewnia skuteczną, kompleksową regenerację i pielęgnację jasnych włosów.

Cena: 18zł / 200ml

/pa/

całkiem fajna

Używałam tej oto maski mając blond czuprynę. Już na szczęście się tego jasnego cudu na głowie pozbyłam, ale maska jest.
Zacznę od konsystencji. Zbita, bardzo kremowa. Fajnie, równomiernie się rozprowadza. Działanie tak jak obiecuje producent, włosy są nawilżone, błyszczą się, nie plączą, są jakby bardziej odżywione.
Odjęłam gwiazdkę za czas, jaki trzeba maskę trzymać na włosach żeby uzyskać jakikolwiek efekt. Bo trzymać trzeba sporo.

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

mam co do niej mieszane uczucia , nie wiem czy kupię ją ponownie.

Bardzo lubię tą maseczkę w połączeniu z sokiem z cytryn i olejkiem z awokado. Nakładam ją po myciu na 30/40 min pod folię i ręcznik, a następnie spłukuję samą wodą , efekt naprawdę świetny! Włosy są błyszczące ,miękkie, odżywione i co dla mnie bardzo ważne nie są obciążone. Niestety nałożona bez żadnych dodatków moim włosom ewidentnie nie służy, bardzo się puszą i nie wyglądają zbyt dobrze.
Czasem używam jej także jako dodatek do odżywki.

PLUSY:
-zapach
-cena
-dostępność(hebe , super pharm)
-konsystencja
MINUSY
-sama puszy włosy

Bardzo dobra i służy moim włosom

MOJE WŁOSY
Długie, wielokrotnie farbowane na ciemno i rozjaśniane do naturalnego blondu, wyniszczone stylizacją. Naturalnie falowane. Suche.

DLACZEGO KUPIŁAM TĘ MASKĘ
Spodziewałam się cudu :) Słyszałam dużo o tych produktach, widziałam reklamy na youtube, czytałam recenzje na wizażu i postanowiłam spróbować. Cena 22 zł mnie nie przekonała, jednak liczyłam, że maska starczy mi na długo i się opłaci.

PIERWSZE WRAŻENIA
Na początku wydawało mi się, że maska nie zrobiła nic. trzymałam ją na włosach pół godziny w trakcie kapieli, zgodnie z zaleceniami producenta. A efekt był nawet gorszy od zwykłych odżywek regenerujących do włosów marki Dove lub Palmolive. Które kosztują 3 razy taniej. Więc niefajnie.
Ale maseczka nie zrobiła mi też krzywdy, włosy były po niej ładne, miłe, miękkie i ogólnie ok, co przy moich wyniszczonych wlosach nie zdarza się aż tak często, więc postanowiłam grzecznie zużyć ją do końca.

WYDAJNOŚĆ
I tu powstaje problem, bo mam długie włosy, a ta maseczka przy stosowaniu 2-4 razy w tygodniu starczyła mi na mniej niż miesiąc czasu. Ale ja może się czepiam, w końcu używam jej naprawdę chojnie :)

DZIAŁANIE NA DŁUŻEJ
Po paru tygodniach częstego stosowania (razem z szamponem dla dzieci i nieużywaniem suszarki oraz niefarbowaniem włosów) zauważyłam, że moje włosy stają się mniej zniszczone, a bardziej nawilżone. To nie jest spektakularny efekt, niemniej jednak jakoś tak... polubiłam tę maskę i wiem, że będę do niej wracać.

CZY ROZJAŚNIA
Nie zauważyłam, a jestem naturalną ciemną blondynką. Włosów farbowanych tez nie rozjaśnia.

PODSUMOWANIE
Jestem na tak. To bardzo dobry produkt.

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Polecam!

Widzę, że co kraj to obyczaj. :) Nie każdemu służy ta maseczka. Moim naturalnym, niefarbowanym blond włosom, nieprostowanym a jedynie niszczonych suszarką ta maseczka pomaga jak żadna inna. Teraz co prawda nie farbuję, ale kiedyś zrobiłam sobie pasemka rozjaśniaczem, który pozostawiłam na głowie 40 min. Chyba nie muszę opisywać rezultatów.:D I to właśnie Wax przywróciło moje włosy do życia, pozwalając im odrosnąć.

Ilość zużytych opakowań: dużo, nie wiem dokładnie ile, z 15 na pewno.

Przeciętna

Skusiłam się na tę maskę, bo krążą w internecie dobre opinie o kosmetykach Wax. Niestety maska okazała się rozczarowaniem.
Nie mam specjalnie zniszczonych włosów, mają naturalny kolor blond, więc liczyłam, że ten produkt je po prsotu odżywi. Nic z tego, jest słabsza od średnich odżywek, a przecież to maska, która ma wręcz regenerować. Próbowałam jej używać na różne sposoby, zostawiać na dłużej pod czepkiem, ale efekty były słabe. Raczej suche, plączące się włosy. Potem zaczęłam jej używać metodą OMO, ale i tu szału nie było.
Słaba jakość za wysoką cenę. Przemęczyłam się z połową opakowania, a resztę oddałam.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jestem zadowola

Kupiłam maseczkę ponieważ od ponad roku rozjaśniam włosy. Mam blond pasemka. Farbuję u fryzjera tak co 3-4 miesiące. Dbam o włosy jak tylko mogę ponieważ jest to mój atut. Jedak zauważyłam, że włosy stały się sianowate, suche, wypadają. Po umyciu miałam jedną szopę na głowie. Mam dużo włosów, są gęste, wiec wyglądałam śmiesznie. Po zastosowaniu maski od razu zauważyłam różnicę.

1. Łatwe rozczesywanie ( nie musiałam szarpać włosów i męczyć się żeby mnie nie bolało )
2. Po wysuszeniu nie miałam efektu szopy ( włosy są lekkie , miekkie, ale nie sprawiają problemu) Nie było jak zwykle, że po suszeniu były suche i nie dało się ich ułożyć.
3. Zauważyłam, że kolor pasemek w końcu jest bardziej widoczny.
4. Jestem zadowolona.

Mam nadzieję, że odbudują się porozdwajane końcówki.

Używam tego produktu od: tygodnia

taka sobie

Kupiłam maseczkę w aptece,kupiłam ją dlatego ,że dużo czytałam o maseczkach wax i stwierdziłam ,że może być skuteczna, jednak nie dała sobie rady z moimi włosami, obciązałyła je, nie poprawiła ich kondycji, miała przyjemny zapach i włosy były po niej gładkie - ale to niesty wszystko..

Używam tego produktu od: nie pamięta

Rzeczywiście włosy mnie wypadają!

Maska rzeczywiście spełniła swoje zadanie. Włosy zaczęły wypadać w mniejszej ilości. I co do działania nie mam żadnych zarzutów. Jednak przy jednoczesnym stosowaniu tej maski, należy zawsze używać jakiejś odżywki bez spłukiwania, ponieważ włosy są po niej suche. I denerwujące jest to chodzenie przez 15min z czepkiem na głowie:) Jednak jeśli ktoś ma problem z wypadającymi włosami, to naprawdę warto sobie tą maskę kupić. Efekt nie jest widoczny od razu, ale przy regularnym stosowaniu ( mniej więcej 2 tygodnie) widać poprawę.

Używam tego produktu od: raz miałam

bardzo dobra dla moich wlosow

EDIT: Recenzja ta dotyczy maski tej samej marki o nazwie BIOVAX do wlosow blond!!

Mam wlosy naturalnie blond, nie farbowane, zdrowe i nie wymagajace intensywnej regeneracji.
Maseczke te kupilam w duecie z szamponem, bo bylam bardzo ciekawa jak te produkty dzialaja.
Maska ma dosyc gesta, zoltawa konsystencje, ale latwo sie naklada i nie splywa z wlosow. Po nalozeniu zakladam czepek i trzymam maske 5 min. Moje wlosy sa odczuwalnie nawilzone, miesiste i odzywione po tej masce, ale nie ma na nich tego dziwnego poslizgu jaki daja maski z silikonem, co mnie bardzo cieszy, bo dzieki temu ta maska w ogole nie obciaza wlosow, a niestety wiele masek to robi ( nawet maska z Loreal profesjonalna bez silikonow obciaza mi wlosy). Nie zauwazylam,a by wlosy byly jakos bardziej rozswietlone, czy kolor jakos zmieniony, ale dla mnie to bez znaczenia. Raczej napewno bede te maske kupowala.

nie dla mnie

niestety to najgorsza maska jaką miałam w ostatnim czasie. kiedy ją kupiłam, byłam jeszcze blondynką, pomyślałam, że powinna być fajna. Skład nie najgorszy, przynajmniej nie same silikony, a dodatki naturalnych składników. Niestety bardzo się rozczarowałam. Nie dość, że maska nie robiła z moimi włosami nic dobrego, to w dodatku włosy był po niej po prostu brzydkie. Nie układały się, były po prostu "nieogranięte". To była moja pierwsza maska z tej firmy, dam szansę jeszcze innej, ale troszkę się zniechęciłam. Niestety dużo tańsze maski dawały dużo lepsze efekty niż ta.

Uratowała włosy ale chwilowo

2 lata temu uratowała mi włosy . po niej były piękne gładkie miękkie i rosły mega szybko . Niestety po jakimś czasie włosy przyzwyczaiły się i nie działała wgl ;(

Ilość zużytych opakowań: wiele

nie spełnia obietnic

Maski do włosów L\'Biotici nie służą moim włosom. Ta była chyba już ostatnią próbą ale niestety kosmetyk ten zupełnie nie odpowiada na potrzeby moich włosów.
Zacznę od zalet - podoba mi się konsystencja, produkt łatwo nałożyć i nie spływa on z włosów. Maska również nieco zmiękcza włosy, jest to odczuwalne po dokładnym rozczesaniu kosmyków.
Niestety produkt ten nie pielęgnuje moich blond włosów. Po pierwsze - nie ułatwia rozczesywania po umyciu, maski L\'Biotici to jedyne maski do włosów w całym moim życiu (a wypróbowałam dziesiątki tego typu produktów), które nie dość, że nie ułatwiają rozczesywania - jeszcze je utrudniają. Włosy są splątane, rozczesanie ich to nie lada wysiłek (mam włosy gęste i mocne).
Poza tym nie zauważyłam odżywienia - włosy stały się sianowate, nie sposób było je ułożyć. Były też dość sztywne i ogólnie - nie wyglądały atrakcyjnie. Nie zauważyłam żadnego długofalowego efektu. Co do koloru - włosy utrzymały ładny odcień dość długo po farbowaniu, nie wiem czy to zasługa tej maski czy po prostu dobrej farby i pielęgnacji.
Nie lubię opakowań masek L\'Biotici, są wąskie i mało estetyczne. Niestety maska ta nie współgra z moimi włosami, może posłuży osobom potrzebującym większej objętości?

Ilość zużytych opakowań: jedno całe