Manhattan, ClearZone, Compact Powder (Puder w kamieniu)

Manhattan, ClearZone, Compact Powder (Puder w kamieniu)

Puder zapewnia skórze ukojenie i świeżość. Pokrywa skutecznie drobne nierówności nie zatykając porów i matowi cerę. Trwały, szczególnie do skłonnej do połysku strefy `T`. Hamujące stany zapalne czynniki chronią przed powstawaniem zanieczyszczeń.

Całkiem niezły, lubię

Mam problematyczną cerę mieszaną i jak dla mnie jest dobry. ładnie matuje, delikatnie jakby wysusza wypryski, trzyma się całkiem całkiem. kolory też mi odpowiadają i przyjemne opakowanie.

Używam tego produktu od:roku

jest okropny!!

Plusy:
+ cena
Koniec plusow!!

Minusy:
- tworzy maske!!
- okropne kolory (w ogole nie ma wyboru kolorow!)
- twarz sie zaczyna nienaturalnie swiecic po krotkim czasie (mam sucha skore i NIGDY nie swieci mi sie twarz wiec nie wiem jak to jest tutaj mozliwe!)
- wyglada jakbym miala twarz posmarowana piaskiem!!
- po jego nalozeniu wydaje sie jakbym probowala zakryc tym czyms mankamenty cery ktorych nie mam.

Najgorszy puder jaki mialam w zyciu!! Moze jest on dobry dla osob z problemami z cera, ale tego nie wiem.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam!!
Ilość zużytych opakowań: pol zuzyte reszta wywalona!!

Szkoda,że nie ma wyboru...

odcieni.Z braku laku wzięłam naturalny.O kolorze trudno się wypowiadać,ponieważ wiadomo,że jest to sprawa bardzo indywidualna.Natomiast jeżeli chodzi o właściwości pielęgnacyjne jest bardzo ok.Buzia jest gładka,równo pokryta i zmatowiona.Za taka cenę warto jest go wypróbować.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

dobry dla problematycznej cery

mam kłopoty z cerą a ten puder naprawdę mi pomógł, świetnie kryje niedoskonałości , matuję skórę łatwo go równomiernie nałożyć jest. Po nim na twarzy nie pojawiały się już żadne bąble a te które były jakby wysuszał. Niestety jego wygląd na twarzy nie jest zbyt naturalny i bardzo brudzi ubrania. z twarzy nie schodzi zbyt szybko ale to jest na plus i nawet przy mojej tłustej cerze nie tworzy jakoś dziwnej powłoki, tylko kolory są ograniczone i ciężko dobrać odpowiedni. Lubię go , ale szukam zdecydowanie czegoś lepszego co wygląda bardziej naturalnie , na pewno będę go używała jeśli na mojej twarzy znów będzie się źle działo. Ogólnie uważam że za taką cenę warto go wypróbować.

Używam tego produktu od:ciągle powracam do niego
Ilość zużytych opakowań:3-4

polecam

Dla mnie jest fenomenalny do poprawiania makijażu w ciągu dnia. mały nie kruszy się łatwo więc idealny do torebki. nic nie zapycha ale ładnie matuje twarz.
dla mnie niezbędnik w tej chwili

Używam tego produktu od:maja

Polecam "problemowym"!

Porównując ten puderek z Clearface w kamieniu tej samej marki, wydaję mi się, ze ten (Clearzone) mniej wysusza skórę. Jeśli chodzi o inne zalety to nie zapycha porów, rozjaśnia koloryt skóry, trochę matuje i idealnie nadaje się do poprawek makijażu w ciągu dnia :-) Jest dostępny w jednym odcieniu- raczej pasującym do średniej karnacji (akurat do mojej pasuje). Na opakowaniu jest napisane, że jest stworzony dla cery dwudziestolatek i zawiera witaminę C, która umożliwia skórze "oddychanie".