Maybelline New York, SuperStay Powergloss (Podwójny błyszczyk do ust)

Maybelline New York, SuperStay Powergloss (Podwójny błyszczyk do ust)

Błyszczyk zapewniający 12-godzinną trwałość koloru.

polecam!!

ko0cham ten błyszczyk jedynym minusem jest cena i znika połysk dość szybko!! i tak kocham i polecam!!

ps. faktycznie połysk znika, ale nie rozumiem czemu niektóre dziewczyny tu opisują, że kolor się klei, skoro jest wyraźnie napisane, że trzeba bezbarwny na to nałożyć- wtedy jest ok!!

aaa i dodam że miałam z 2-3 kolory!! :)

Używam tego produktu od: 2 lat, jak nie dłużej...;)
Ilość zużytych opakowań: uuu z 5.....

polecam

kolor 240 jest rewelacyjny dla brunetek. Każdy pyta się czym tak ładnie pomalowałam usta. Brak problemów przy pocałunkach i jedzeniu. Jak dla mnie sprawdza się w 100%. Polecam.

mocno się klei

Mam dwa kolory 103 i 105- są to dwa odcienie blado różowe. Jeden ma drobinki, drugi bez drobinek.
\\nBłyszczyk nadaje bardzo ładny efekt, kolor się równomiernie rozprowadza, nie ma smug. Ładny połysk. Efekt trzyma się długo tylko póżniej na ustach zostaje klejąca się masa, połysk znika. Trzeba dokonac poprawki i jest ok.
\\nJa nakładam dużo tego bezbarwnego na kolor wtedy usta się aż tak nie lepią.

Średni

Aby wydobyc dośc ładny kolor trzeba nałożyc jakieś minimum 2-3 warstwy i w dodatku trzeba czekac aż wyschną - niczym lakier. Drugi krok to "bezbarwny błyszczyk" jest strasznie gęsty - ciężko go rozsmarowac tym aplikatorem i w dodatku strasznie się klei. Trwalośc do 12 godzin to ma daleko góra utrzyma się kilka godzin. Ten produkt w połowie nie dobiega temu co było w reklamie. Dośc ciekawy jest efekt po aplikacji tego wszystkiego lecz tak jak już pisałam strasznie skleja
usta

Używam tego produktu od: Około 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno - prawie skończone

Nieudany zakup

Ładny efekt przez pierwsze 2 godziny, chociaż usta lepkie straszliwie. Potem nieestetycznie wałkuje się na krawędzi warg. Następnie zasycha całkiem tworząc trudną do zmycia, popękaną warstwę, która wygląda okropnie. Przezroczysta "połowa" kosmetyku zużyła się jakieś dwa razy szybciej.

Jedyna zaleta to ładny zapach. Nie warto.

Używam tego produktu od: używany w zeszłym roku jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam pierwszego - szkoda było ust

rewelka

Świetny!
Dla mnie super błyszczyk, kolorek długo utrzymuje sie na ustach, wierzchnia warstwa troche zbyt klejąca i trochę zbyt szklista i błyszcząca-ale zalezy co kto lubi, ja najczęsciej na matową warstwę z kolorkiem nakładam zwykły inny jasniutki błyszczyk lub lekko tylko przeciągam jasną pomadką, rzadko więc używam tego przezroczystego błyszczyka. Stosuję rózne kolory od naturalnego, poprzez rózowy jasny aż do ciemnej czerwieni-na speszyl okazje:) naprawdę polecam:)
p.s. dziwię sie tym niepochlebnym recenzjom odnośnie "skorupy", może przy zbyt obfitym nakładaniu tak sie dzieje?

Dość dobry.

Stałam się jego posiadaczka przez przypadek, bo dostałam w drogerii kupując inne rzeczy. Dobrze,że choć w kolor dobrze strzelili:)

Podoba mi się opakowanie, bo jest poręczne- nie potrzeba nosić i szukać w torebce dwóch błyszczyków.
Co do przezroczystego jest bardzo dobry. Gęsty, bardzo długo trzyma się na ustach gdy jest sam. Uwielbiam pędzelek, którym się go aplikuje- gładki i dobrze się nim rozprowadza.
Co do kolorowej końcówki jestem na nie. Wydaje mi się rzadszy od przezroczystego, sam utrzymuje się bardzo krótko, trochę dłużej z drugim.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 niecały

nawet dobry

najpierw zamówiłam jeden błyszczyk potem jeszcze dwa :D bardzo lubię te błyszczyki, są naprawdę trwałe:)

Sama nie wiem skąd tyle niepochlebnych recenzji na jego temat? ja oczekuje od kosmetyków trwałości.. A ten błyszczyk jest bardzo trwały, hmm, nawet aż za bardzo :P

jedyną niedogodnością, jaką ja zauważyłam jest to że czasem tak od wewnętrznej strony ust robia się białe pręgi ? potem doszłam do wniosku że są one spowodowane tym że jakies resztki fluidu zaplątały się na ustach..

Zostaje na ustach cały dzień, ładnie wygląda..
ja uważam ich zakup za dobry pomysł,i zawsze chętnie ich używam :)

Ilość zużytych opakowań: 6 sztuk

Bez szalu

Dostalam 3 blyszczyki w zestawie za wykupienie prenumeraty magazynu. I cale szczescie, ze stalam sie ich posiadaczka w ten sposob, bo jakbym je kupila to bym bardzo zalowala.

Blyszczyk jest fatalny. Baza tworzy nieprzyjemna, lepka maz na ustach i szybko krzepnie. Przezroczysty blyszczyk jednak nadaje dosc gleboki efekt. Niestety nie na dlugo. Dwa jasne, rozowe kolory, ktorych uzywalam mialy tendencje do rolowania i na ustach tworzyly sie nieestetyczne biale kreski. Nie zauwazylam tego jednak przy ciemnym, bordowym kolorze. We wszystkich przypadkach warstwa blyszczykowa szybko znikala. Na ustach zostawala baza- mozliwe, ze kolor utrzymuje sie do 12 godzin. Trzeba go potem tylko zmyc plynem albo chusteczka do demakijazu, bo opornie schodzi. Jedyna zaleta, jaka odnotowalam to przyjemne nakladanie warstwy blyszczykowej. Pedzelek jest bardzo przyjemny w uzyciu.

Ogolnie jestem kompletnie nie pod wrazeniem. Pozostaje wierna tradycyjnym blyszczykom.

Używam tego produktu od: 2008 r.
Ilość zużytych opakowań: 3 cale

koszmar minionego lata!

Odradzam wszystkim zakup tego dziwnego produktu, o szumnej nazwie, dla mnie to jakaś zasychająca skorupa. Kolorki pięknie prezentuję się w opakowaniu wiec skusiłam się na zakup i to był błąd. Barwnika nie dało się spokojnie rozłożył bo zasychał, a po nałożeniu tego co nazywają nabłyszczaczem czułam się jak mim który nawet szerzej uśmiechnąć się nie może! Nie to było jednak najgorsze. Otóż najdalej po godzinie kolor zaczynał się wałkować na ustach jak jakiś twarożek a na dodatek niczym nie mogłam tego zmyć! Ledwo zmywacze dwufazowe olejowe dawały mu radę! Koszmar! Kolejny produkt do śmietnika!!!:-(

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

To jakaś pomyłka !!

Szukałam błyszczyku, który dał by mi efekt ust pokrytych "taflą wody", bezdrobinkowego. Zauważyłam ten produkt i byłam gotowa nawet dac za niego tą monstrualną cenę (29,99 zł) zawiodłam się strasznie !
Może zacznę jednak od zalet:

+mimo, że tubki są malutkie jest dosyc wydajny
+ częśc kolorowa ma cudowną konsystencję, która jest bardzo delikatna i jedwabista w przyjemnym kolorze i o boskim, subtelnym zapachu
+ rzeczywiście długo się utrzymuje

Wady:

- po zjedzeniu czegokolwiek zaczyna się zgrupiac i nie sposób go usunąc
- warstwa przezroczysta jest krótko mówiąc jak KLEJ
- warstwa kolorowa gdy zaczyna schnąc tworzy skorupę na ustach
- barwa jest raczej transparętna po nałożeniu na wargi, nie adekwatna do koloru w tubce
- cena

Ten błyszczyk nie udał się maybelline. Oddałam go mamie.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: z jednym się męczyłam

tragedia

niestety ja nic nie powiem dobrego na temat tego produktu, jak dla mnie się nie sprawdził
po nałożeniu koloru na usta momentalnie zasycha i robi się skorupa, której nie można zetrzeć z ust-tragedia, usunięcie tego graniczy z cudem nawet po pomalowaniu przezroczysta mazią nie da rady tego usunac i tez nie daje to żadnego efektu

nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie