Sephora, Poudre Multicompacte (Mozaika brązująca)

Sephora, Poudre Multicompacte (Mozaika brązująca)

Mozaika złożona z jasno beżowych, brązowych i różowych kwadracików. Nadaje efekt subtelnej opalenizny z lekkim, satynowym połyskiem. Zamknięta w estetycznej puderniczce.

Cena: 39zł
/e/

bronzer dla bladolicych

Uwielbiam go absolutnie.
Najlepszy bronzer dla bladolicych - nie pomarańczowi, nie zamienia w Indianina. Dla mnie lepszy od bambusa lancome i clinique sunkissed.
Opakowanie jest proste, estetyczne i praktyczne.
Puder przyjemnie pachnie. Jest drobno zmielony, gładki i delikatny. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy plam/smug. Długo utrzymuje się na skórze. Lekko matuje. Wtapia się w skórę - daje satynowy efekt "idealnej" cery.
Zdecydowanie mój KWCUżywam tego produktu od: 2 lat?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nie dla mnie...

Kupiłam "mozaikę brązującą" razem z pudrem brązującym w takim samym opakowaniu i z tego drugiego jestem zdecydowanie bardziej zadowolona.
Ten produkt za mało "brązowił", a zbyt mocno "różowił" moje policzki, które i tak borykają się z naturalnym rumieńcem.

Sama odłożyłam go na dno szuflady z kosmetykami i nie tykam od dłuższego czasu, ale być może komuś innemu taki efekt spodobałby się. Właśnie dlatego daję mu 3 gwiazdki, bo abstrahując od powyższej wady to całkiem przyzwoity puder. Można nim dobrze podkreślić kości policzkowe, nie sypie się, a na twarzy trzyma się całkiem dobrze.

Używam tego produktu od: dwóch lat, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego opakowania

Dobry

Puder używany przeze mnie od trzech lat. Kończy się w tej chwili - moim zdaniem jest wydajny. Nie ma jakiegoś spektakularnego działania brązującego, ale daje taki ładny efekt bardziej wypoczętej twarzy. Nie ma drobinek, jest raczej matowy. Dobry do modelowania twarzy. Opakowanie poręczne i solidne. Brak w nim pędzelka, za co minus.
Ogólnie - za tą cenę ma się solidny produkt
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

dla bladej

Nie jestem typową "bladolicą" jednak mam dość jasną karnację i nie przepadam za opalenizną. Trudno znaleźć bronzer nie tworzący sztucznego efektu kolorystycznego na jasnej cerze. Sephora mnie zaskoczyła tym produktem-kolorystycznie jest dla mnie świetny. Nadaje mojej cerze lekko przyciemnioną, żywą barwę, bez tych okropnych pomarańczowych akcentów znajdujących się w większości tego typu kosmetyków. Co mnie cieszy to brak drobinek i subtelny, satynowy efekt-nie znoszę świecenia się typowego u mnie po zastosowaniu większości bronzerów. Osoby szukające mocnego akcentu kolorystycznego nie będą zadowolone bo ta mozaika nie jest typowym bronzerem ale właśnie dzięki takiej a nie innej kompozycji kolorów u mnie sprawdza sie świetnie. Plus za ładne opakowanie i lusterko. Mimo wszystko-to nie ideał i będę szukać dalej ;)

między różem a pudrem

mozaika raczej nie jest brązująca. stanowi zamiennik zwykłego pudru do twarzy. Nie jestem nią zachwycona. Kolor jest za słaby , żeby podkreślić kości policzkowe (a mam jasna karnację) i tym bardziej za słaby, żeby stanowił puder brązujący. Duży plus za bardzo solidne opakowanie z lusterkiem (choć niestety jest tak płaskie, że nie mieści się już nawet najcieńsza gąbeczka).
Kosmetyk doskonały na wyjazd, kiedy w kosmetyczce chcemy zaoszczędzić miejsce i nie brać i pudru i rożu. bardzo wydajny!

Ilość zużytych opakowań: 25%

dla jasnej cery idealny

szukalam naprawde delikatnego pudru brazujacego bez drobinek i znalazlam moj KWC!!
mocno sprasowany, nie ma pylenia, ladny dobor kolorow, lusterko w opakowaniu, opakowanie elastyczne i nie jest za duze, niezazolca, nie pomaranczowi buzi, matuje, ciezko przesadzic, idealny!

Używam tego produktu od:2tygodni

Bardzo delikatna

Mozaika jest bardzo jasna. Nadaje sie na całą twarz dla bardzo subtelnego przyciemnienia (używam jej na za ciut za jasny puder ;) ) - do pokreślenia samych kosci policzkowych jest za jasna. Poza tym, daje subtelny połysk, ledwo zauważalny

Nie podoba mi się to, ze po czasie wybija z niej różowy kolor. Szkoda, z enie wpadli napomysł, aby zrobić druga wersję bez rózowych kwadracików.

Bardzo podoba mi się opakowanie - elegancka, a zarazem "prosta" i skromna puderniczka bez zbędnych "upiększaczy".

niezly

Mily dla oka gadzet. mieszanka kolorow wiec nie mozna przesadzic, za to plus. Jako ze mam jasna karnacje i nie opalam sie nadawal mi ladny zlocisty odcien, ale glownie uzywalam do delikatnego modelowania twarzy.
Wydajny, wystarcza musniecie pedzlem. Poza tym milo miec taki mozaikowy kosmetyk.

Używam tego produktu od:roku

Puder tak, bronzer nie

Bronzer z niego żaden, żadnego efektu brązującego nie zauważyłam, ale jako puder wykańczający makijaż bardzo przyzwoity. Pięknie pachnie, nie kruszy się, bardzo ładnie się rozprowadza. Przyjemny dla oka i w użyciu.
Daję tylko 3 gwiazdki bo kupiłam go z przeznaczeniem na bronzer a tu się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań:

hiper super

To jeden z moich pierwszych brązerów - kupiłam zaraz po tym jak pojawiły się w Sephorach.
Bardzo tę mozaikę lubię przez cały ten czas i o dziwo nie znudziła mi się i nigdy nie rozważałam pozbycia się jej.
Podobają mi się te minimalistyczne Sephorowe opakowania - nie za duże, bez przerostu formy nad treścią.
Sam kosmetyk pięknie pachnie, jest bardzo mocno sprasowany, nie pyli na wszystkie strony. Łatwo się nakłada bez ryzyka plam na skórze.
Daje cudowny kolor herbatnika - biszkopta. Nie pożółca, nie różowi, nie pomarańczowi - ma idealny kolor dla osób z bardzo jasną skórą.
Poza tym nie zawiera drobinek więc sprawdzi się o każdej porze dnia i nocy przez 365 dni w roku i nawet w lata przestępne ;)

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

KWC (wersja bez drobinek!)

Bronzer to może nie jest, ale i tak bardzo przyjemny w użyciu.
Fajnie matuje, ujednolica cerę, a kiedy nakładam go pędzlem do pudru sephory, tworzy to taki mój przyjemny rytuał :)
Ogólnie mogłabym się bez niego obejść na pewno, ale lubię ładne kosmetyki, przyjemne w stosowaniu, a ten taki właśnie jest :)
PS. bardzo wydajny i co najważniejsze - spadł kilka razy i NIE ROZKRUSZYŁ SIĘ! Używam tego

Edycja:

Edytuję moją recenzję, ponieważ używam tego
produktu już od ponad pół roku i przyznaję, że uzależniłam się i nie wyobrażam sobie mojego codziennego makijażu bez użycia mozaiki:)
Jedyne co mnie bardzo zmartwiło to, że zakupiona ostatnio ma inną kolorystykę i co gorsza - świecące drobinki!:/ Mam nadzieję, że to tylko chwilowa wakacyjna zmiana, bo zupełnie mi nie odpowiada. Określenie bronzer teraz co prawda pasuje bardziej, ale nie za to pokochałam ten kosmetyk, ale za delikatny biszkoptowy odcień.
Będę polować na poprzednią wersję.
PS. i mimo niekorzystnej (mam nadzieję chwilowej) zmiany - zwiększam moją ocenę do KWC!

Używam tego produktu od: ponad pół roku

bardzo przyjemny

Bardzo fajny bronzer, chyba idealny dla bladolicych. Kolor jest bardzo naturalny (raczej nie spasuje osobom o śniadej cerze), równio się nakłada, nie robi plam, nie ściera się (w bardzo dobrym stanie wytrzymuje cały dzień w pracy). Przyjemnie pachnie, opakowanie też ok, z praktycznym lusterkiem. Idealny nie tyle do podkreślenia kości policzkowych (tutaj wolę róże różnej maści a nie bronzery), co do wymodelowania nosa, brody itp.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubie kupować nowości, ale ten brązer jest wart zastanowienia się nad ponownym zakupem.

PS w okresie zimowym okazał się niezastąpiony i tak naprawdę dopiero teraz w pełni go doceniłam - przy bladej cerze (właściwie to są dni, że jestem biała jak ściana) świetnie można nim wymodelować caluśką twarz. Można się maziać do woli bez obaw, że się będzie cokolwiek oddcinało nienaturalnym kolorem od reszty twarzy. A efekt - buzia zyskuje ładne proporcje :) Z tego też powodu jak dla mnie najlepszy ze wszystkich bronzerów jakie miałam i daję 5 :)

Używam tego produktu od: jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.