Iwostin, Krem nawilżający (stara wersja)

Iwostin, Krem nawilżający (stara wersja)

Właściwości:

- Skutecznie i trwale nawilża.
- Dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania.
- Pozostawia na skórze delikatny film lipidowy zabezpieczający przed wysuszeniem.
- Wygładza naskórek i reguluje natłuszczenie skóry.
- Przy regularnym stosowaniu skóra staje się bardziej jędrna, gładka, o ładnym kolorycie.
- Nadaje się jako podkład pod makijaż.
- Nie zawiera środków zapachowych ani barwników.

Podrażnia, ma alkohol w składzie

Potrzebowałam jakiegoś kremu nawilżającego, gdyż miałam podrażnienia po depilacji. Na Iwostinie napis jak byk \'krem nawilżający\' i...

KOSMETYK: ABSOLUTNIE NIE NADAJE SIĘ NA PODRAŻNIENIA. Ma dość sporu alkoholu w składzie, w związku z czym niemiłosiernie szczypie. Tyczy się to również krostek na twarzy. Poza tym nie roluje się, ma neutralny zapach i dość dobrą konsystencję - ale ten alkohol go jak dla mnie zupełnie dyskwalifikuje.

OPAKOWANIE: Duża, estetyczna tuba - w porządku.

CENA/JAKOŚĆ: Krem nie jest zbyt drogi, ale nadaje się wyłącznie do twarzy - w tym wydaniu jest jak najbardziej okej (jeśli ktoś nie ma wielu podrażnień na buzi).

Używam tego produktu od: trzy razy w potrzebie
Ilość zużytych opakowań: jakaś minimalna ilość

taki sobie

Lekki krem nawilżający. Nie lepi się, nie roluje, nie pozostawia tłustego filmu, dość dobrze się wchłania, ale nawilżenie jest krótkotrwałe. Lepiej się sprawdza jako balsam do ciała niż do twarzy.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zapycha i nie nawilża a wręcz wysusza !

Krem wysusza, zapycha i w ogóle nie nawilża twarzy, poza tym ma nieprzyjemny zapach. Cena jest zdecydowanie za wysoka jak na taką jakość.
Na rynku jest masa innych lepszych kremów w podobnej cenie lub niższej.

??

mam chyba nową wersje, niewiem, nic specjalego, po produkcie aptecznym spodziewała bym sie czegos lepszego, niczym nie różni sie od ukochanej bio aloesowej nieperfumowanej ziai, tamta może nawet lepsza, a napewno tańsza, zawiodłam sie, ja dałam za niego 27 zł z groszem, nie jest wart swojej ceny

Używam tego produktu od: 1 mieś
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

polecam!

Lekki krem, bardzo dobrze nawilza, mam mieszana skore po 30tce, uzywam glownie na noc (brak filtrow), kiedy mam pezsuszona skore, albo kiedy przesadze z innymi kremami-eksperymentami. Ma prosty sklad, jednak jest bardzo skuteczny. Stale mam w domu pod reka. Troche tylko ostatnio iwostin przesadza z cena, zaczyna dorownywac vichy, w aptekach widzialam w cenie i po 40 zl, dlatego tylko 4 gwiazdki, jak tak dalej pojdzie, to poszukam innego, poza tym- polecam!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:5-6

Rewelacja

Ostatnio zakupiony, chciałam lekkiego kremu nawilżającego na moją twarz po lekach, które zaowocowały ogromna alergią. Wydałam na niego więcej niż w opisie, kupiłam go w aptece za 30 zł. Jednak nie żałuję, jestem bardzo zadowolona. Najbardziej odpowiada mi brak zapachu, delikatnośc tego kremu i brak ciężkości na twarzy tak jak w przypadku innych kremów nawilżających. Efekt nawilżenia jest wprawdzie krótkotrwały ale nakładam go 3 razy w ciągu dnia i wtedy spełnia swoje zadanie. BARDZO POLECAM!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nastąpi susza..

Kupiłam ten krem bo kuracji maściowej (ta natomiast była lekarstwem na uczulenie po kremie..) Niestety... Miał mi nawilżyć buzie i złagodzić podrażnienia tu nic.. Krem mi wysuszył skórę a z podrażnieniami nic nie zrobił - wydatek zbędny jak dla mnie, kupiłam duże opakowanie (150ml) i teraz połowa mi zalega na półce...

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Na tak

Bardzo dobrze nawilża, nie muszę go po jakimś czasie dokładać ( mam cerę tłustą ). Jest wydajny,a stosuję często i dna nie czuć ;-) Nie zapycha, rano twarz wygląda na wypoczętą i zdrową. Bardzo dobrze radzi sobie podczas kuracji kwasowej, nie jest przekombinowany. Nie nadaje się na dzień (przynajmniej dla tłustoskórych), bo jednak pozostawia błysk. Bezzapachowy, a szkoda, bo lubię zapachowe kosmetyki.
Używam tego produktu od:6 mieś.

w sumie niezły

Nie wiedziałam,że mam starą wersję,niedawny to bowiem nabytek:-) Powyższego kremu używam jednakowoż ja jak i mój TŻ,lecz zdania mamy odrobinę różne.Dla mnie krem mógłby jeszcze bardziej nawilżać moje suche policzki - zawsze muszę wklepywać podwójną porcję kremu,by zlikwidować uczucie ściągniętej skóry.Natomiast mój TŻ ( cera mieszana,ale w kierunku suchej,ze skłonnością do wyprysków ) jest powyższym kremem absolutnie zachwycony,głównie ze względu na ograniczenia w powstawaniu paskudztw.Nawilżenie również bardzo sobie chwali :-)
Na plus jest lekka konsystencja kremu,dobre wchłanianie.
I chociaż mnie ten kremik na kolana nie powalił,bo jakoś nie dostrzegłam żadnego wyraźnego działania na mojej buzi,to muszę wystawić sprawiedliwą notę,najlepiej przez uśrednienie ( moje 3 ,jego 5 ,wychodzą więc 4 gwiazdki :-)

Używam tego produktu od:ze 3 -4 tyg

Plusy:
+ świetna lekka konsystencja żelo-kremu
+ jako jeden z nielicznych kremów nawilżających nie sprawia, że moja skóra po jakimś czasie zaczyna się paskudnie świecić w strefie T
+ dobre się rozprowadza, wydajny
+ praktycznie bezzapachowy
+ poręczny, wygodna tubka, łatwo się wyciska
+ nie za drogi jak na krem apteczny
+ świetnie nawilża, sprawia, że moja skóra jest sprężysta, nie zapycha

Minusów jak na razie nie dostrzegłam, nie zdziałał może cudów, ale jest świetny jako krem na codzień :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Jednak the best!

Wlasciwie waham sie nad ocena 3 i 4*... ale jednak 4.
Na poczatku mnie rozczarowal, naczytalam sie wiele pozytywnych opinii, o trwalym nawilzeniu, moj pierwszy krem z apteki... i liczylam na spektakularne efekty a tu nic z tych rzeczy :) uzywajac na noc rano moje policzki byly dalej suche... Obecnie dalam mu 2 szanse i sie sprawdzil - uzywam go rano pod makijaz. Wchlania sie do matu co mi odpowiada i nawilza w stopniu wystarczajacym, choc nie wiem czy nie przyczynia sie do tego raczej stosowanie bardziej nawilzajacych kremow na noc.... Ale na dzien jest bardzo dobry, nawilza tyle ile trzeba a moja twarz nie blyszczy sie czego nie znosze :)
Polubilam tez jego delikatna, wodnista konsystencje i prawie niewyczuwalny zapach

edytuje:
krem nie satysfakcjonowal mnie na poczatku bo mialam bardzo wysuszona skore w zimie, trzeba bylo czasu by sie zregenerowala, teraz stosujac krem iwostinu a inne nawilzajaca ostatnio sorayi widze kolosalna roznice!!!! kolosalna!!! po tym kremie skora nie wola juz pic,nie jest sciagnieta ale lsni takim wewnetrznym blaskiem :) super krem, polecam wszystkim

zapach.Używam tego produktu od:4 miesiacy
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

prawie jak KWC

mam mieszaną cerę tzn lekko tłustą w strefie T, suchą na policzkach i troszke wrażliwą a ten kremik jak dla mnie ma prawie same plusy:
- począwszy od opakowani,a bo nie cierpie niehigienicznych kremów w słoiczkach,
- super się wchłania,
- nie pozostawia tłustej warstwy,
- nie zapycha mnie a stosują go rano i wieczorem,
- nadaje się pod puder i podkład,
- moja buzia jest bardziej miękka
- i nie podrażnia
niestety mógłby jeszcze lepiej nawilżać :(