Remington, Prostownica ceramiczna z teflonem i turmalinem S2014, Protect Shine

Remington, Prostownica ceramiczna z teflonem i turmalinem S2014, Protect Shine

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Profesjonalne, wąskie płytki z elementami ceramicznymi pokryte turmalinem i teflonem to potrójna korzyść:
- równomierne nagrzewanie się płytek aby przyspieszyć stylizację
- łatwiejsza stylizacja bez elektryzowania się i plątania włosów dzięki właściwościom
jonizacyjnym turmalinu
- łatwiejsze modelowanie włosów bez ich przywierania do powierzchni prostownicy dzięki powłoce teflonowej.
Możliwość ustawiania temperatury w zależności od rodzaju włosów. Szybki, 30-sekundowy czas nagrzewania się umożliwiający natychmiastowe modelowanie. Diody LED sygnalizujące gotowość do pracy. Automatyczny włącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie.
Możliwość używania na całym Świecie (120 - 240V).
Etui odporne na wysoką temperaturę.
Gwarancja 3 lata.

Dobra do czasu.

Prostownicę tę zakupiłam dawno temu, kiedy jeszcze nałogowo prostowałam włosy nie martwiąc się o ich kondycję.

Wówczas sprawowała się bardzo dobrze, ładnie prostowała włosy, które pięknie błyszczały i szybko się nagrzewała. Niestety nagrzewało się tworzywo nad płytkami, co skutkowało "poparzeniami". Bywało uciążliwe, ale ogólnie byłam zadowolona.

Do czasu, aż się zepsuła (po jakichś dwóch latach użytkowania, wkrótce po zakończeniu gwarancji). Nie widziałabym w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że moja Mama również zakupiła prostownicę remington (model nowszy), która także zakończyła swój żywot po niedługim czasie. Podobnie, jak moja Przyjaciółka - jej prostownica zepsuła się raz jeszcze na gwarancji i po raz drugi wkrótce po jej zakończeniu.

Dlatego nigdy więcej remingtona z tej półki cenowej.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: -

Godna polecenia

+ ładnie prostuje
+regulacja temperatury
+ ceramiczna
+ lekko niszczy włosy w porównaniu z innymi prostownicami
+ możliwość falowania/kręcenia włosów
+cena
+prawie niezniszczalna

minusów nie zauważyłam. Może nie jest super bajerancka z milionami opcji, ale uważam, że to są głównie zabiegi marketingowe a tak naprawdę dobra prostownica ma po prostu prostować i jak najmniej uszkadzać strukturę włosa. Ta sprawdza sie tu w 100%

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: ciągle ta sama

szóstka z plusem

Prostownica genialna, włosy stają się lśniące, sypkie, zdrowe, proste, a efekt utrzymuje się do następnego mycia. Nie ma miejsca na elektryzowanie ani poprawianie w ciągu dnia. Nawet brak środka termoochronnego nie pogarsza ich kondycji. A najważniejszym faktem jest to, że mimo trzyletniego użytkowania, urządzenie ciągle pozostaje jak nowe i nie sprawia żadnych niechcianych niespodzianek. Nie wymieniłabym jej na żadną inną i zachęcam do kupna.

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: jedna

Świetna

Jest to moja czwarta prostownica. Mam ją od dwóch albo trzech lat i mam nadzieję, że posłuży mi jeszcze bardzo długo :)

+ świetnie się prowadzi po włosach, nie przywiera do nich, nie ciągnie, nie wyrywa (ostatnio użyłam prostownicy siostry, która przy prostowaniu wyrwała mi chyba pół włosów, także doceniłam wtedy Remigtona podwójnie)
+ szybciutko się nagrzewa
+ mimo, że nie nigdy nie używam nigdy najwyższej temperatury to włosy szybciutko się prostują, wystarczą mask dwa pociągnięcia i moje włosy są idealnie proste
+ efekt zdrowych, idealnie prostych, błyszczących włosów
+ prostownica się zamyka, co zdecydowanie ułatwia jej przechowywanie i przewożenie
+ do prostownicy dołączone jest etui, które wchłania ciepło także można ją spakować bezpośrednio po użyciu

- brak wyświetlacza informującego o temperaturze, ale nie jest to jakiś wielki problem - dołączona insturukcja informuje na ile kropeczek mamy ustawić prostownicę w zależności od kondycji naszych włosów
- nie wiem czy to błąd tylko mojej prostownicy, czy tego modelu w ogóle, ale przekrętełko od temperatury jest poluzowane, i dość często w trakcie prostowania temperatura sama "zjeżdża" mi na mniejszą, na szczęście nie jest to jakoś bardzo uciążliwe i nie przeszkadza w używaniu produktu
- nie jest to minus samego urządzenia, ale mi trochę szkoda, że nie posiada funkcji jonizacji, bo niestety od wilgotnego powietrza moje włosy mają tendecję do elektryzowania się, gdyby miała jonizację to byłaby bezprzecznie moim ideałem

Jak dla mnie świetna prostownica, polecam każdej wielbicielce gładkich i prostych włosów ;)

Używam tego produktu od: dwóch lub trzech lat
Ilość zużytych opakowań: jedna

Dobra

Pierwszą zakupiłam przez totalny przypadek w UK. Gdy się zepsuła (do tej pory nie wiem co się jej stało) - kupiłam kolejną, taką samą. Jestem z niej zadowolona, aczkolwiek nie używam jej codziennie do prostowania całych włosów (staram się tego nie robić bo moje włosy są odrobinę zniszczone). Nie podkręcam temperatury na maxa, raczej do połowy, co pozwala mi całkowicie je rozprostować jeśli chcę, a włosy mam na prawdę grube. Ogólnie uważam, że zarówno jej cena jak i renomowana (?) firma są warte uwagi.

Ilość zużytych opakowań: Dwie sztuki

dobra

Mam włosy falujące, z duuużą tendencją do puszenia i elektryzowania się.

Prostownica remingtona prostuje rzeczywiście nieźle, Włosy są ładnie wyprostowane i trzymają się przyzwoicie, efekt prawie jak od fryzjera. Czasami, niestety włosy się odrobiną elektryzują.

Czy prostuje szybko? raczej tak, chociaż na pewno nie 5 minut, mnie zajmowało to ok. 10-15, a nie mam mocno kręconych włosów.

Odkąd odkrylam spray tresemme termoochronny - nie niszczy mi wlosow, wczesniej, przy innych odzywkach niestety koncowki mi sie okropnie zaczely rozdwajac. Teraz spokojnie prostuje :)

Ilość zużytych opakowań: ta sama wciąż

Średnia

Prostownicę tę kupiłam 1,5 roku temu, kiedy zdarła się powłoka ceramiczna na moim Philipsie. Słyszałam dużo dobrego o Remingtonie, że to stara fryzjerska firma, dobra jakość etc. W porównaniu do mojej poprzedniej prostownicy ta spisywała się nieźle, ale włosy, mimo skrupulatnego dbania o nie, niszczyła i wyprostowanie nie było trwałe. Nie było natomiast zadowalającego efektu nabłyszczenia i wygładzenia, a o to mi przede wszystkim chodziło. Mam włosy pół proste, pół falowane. Obudowa miała tendencje do nagrzewania się i kilka razy zdarzyło mi się oparzyć. W końcu miałam jej dość po czterech miesiącach używania i kupiłam prostownicę firmy Ga.Ma. Ta okazała się bez porwónania lepsza, mam ją już rok i żadna jej nie przebije. Chociaż często prostuję włosy, ich kondycja jest bez zarzutu, a efekt działania Ga.My jest w porównaniu do tego Remingtona rewelacyjny.

Używam tego produktu od:przez 4 miesiące

Rewelacyjnie prostuje!

Poprzednio miałam jakąś tanią, badziejską prostownicę, która miała jeszcze wymienną wkładkę do karbowania. Niestety, żeby wyprostowac nią włosy mordowałam się minimum pół godziny, a jeszcze nie były do końca proste. Nie wspomnę, ile się nagrzewała ...
Zmiana na prostownicę Remingtona była jak przesiadka z malucha do mercedesa ;)
Nagrzewa się błyskawicznie - w pół minuty jest gotowa do działania, a wyprostowanie długich włosów (do połowy pleców) zajmuje mi góra dziesięć minut. Włosy są idealnie rozprostowane i nie skręcają się jeszcze na drugi dzień. Używam jej rzadko od prawie roku (zwykle podkreślam moje loki pianką), bo prostuję włosy od święta, ale z prostownicą nic niepokojącego się nie dzieje.

Używam tego produktu od: prawie roku

Najlepsza

Prostownicę tą kupiłam pod wpływem impulsu - mój kolejny Philips zepsuł się i potrzebowałam zastępstwa na okres rozpatrywania reklamacji. I już z nią zostałam :-). W przeciwieństwie do Philipsa droższego o prawie 100%, prostownica ta jest doskonała. Szybko i bezproblemowo prostuje nawet najbardziej pokręcone i "spuszone" włosy (prostowanie zajmuje mi ok. 7 minut przy włosach za ramiona). Czas nagrzewania płytek to ok. 30 sekund dla temperatury minimalnej (chyba 120st.). Samo urządzenie również się nagrzewa - głównie w okolicach płytek ceramicznych, gdzie po roku użytkowania plastik zmienia kolor na jaśniejszy. Nie jest to chyba zbyt wielki minus, gdyż same płytki wyglądają jak nowe (w obu prostownicach firmy Philips powłoka z płytek bardzo szybko zaczęła mi się zdzierać).

Jeżeli po okresie gwarancyjnym urządzenie odmówi współpracy, na pewno ponowię zakup :-).

Ilość zużytych opakowań:

Doskonała :)

Kupiłam ją na allegro za jakieś 115 zł + przesyłka = 129 zł :) Ale to są grosze za tak genialną i fantastyczną prostownicę :) nie wiedziałam, że można tak szybko wyprostować włosy, a włosy są po niej proste jak druty! suuuper !!
Uwielbiam ją...mam z natury falowane lekko kręcone włosy a ta prostownica rozprawia się z nimi w 5 minut ? a efekt trzyma się bardzo długo ! Jestem niesamowicie zadowolona :) zaznaczyłam opcję nie wiem czy kupię dlatego, że na pewno za jakiś czas wyjdą inne prostownice z lepszymi bajerami itp :) ale ta jest na razie moim ideałem :)Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Nietrafiony zakup

No cóż, dla mnie prostownica jest beznadziejna. mam długie włosy właściwie proste, ale chciałam mieć idealnie proste i do tego błyszczące. I rzeczywiście osiągałam taki rezultat używając prostownicy mojej siostry, którą zakupiła bardzo dawno temu. Postanowilam zaupic wlasną. Zasugerowalam się opiniami na wizazu i postanowilam sprawic sobie prezent na swieta. na początku bylam w miare zadowolona, pozniej uznalam ze chyba musze zmienic szampon do wlosow bo moze to jest wina szamponu a nie prostownicy ze wlosysie elektryzuja i szarpią. Zmienilam zatem szampon, jednak to nie pomoglo. Po moich wlosach musze przeciagac prostownica kilka razy za nim beda idealnie proste (powyzej zreszta napisalam ze mam prawie proste wlosy0 Nie wyobrazam sobie kobiet ktore maja krecone wlosy i za pomoca tej prostownicy beda chcialy je wyprostowac. raczej jest to nie mozliwe. Mialam w reku prostownice Babyliss drozsza ale pokusilam sie na tańszą. jesli ktoras z internautek bedzie chciala zakupic prostownice remingtona to chetnie odsprzedam, oczywiscie jest na gwarnacji używam jej od czasu do czasu od 3 miesiecy. nadal jednak korzystam z prostownicy siostry.

Naprawdę zakup wart polecenia

Przed tym cudem stosowałam prostownice z serii profesjonalnej Babyliss Pro New Tech 35mm, bo też była zachwalana na wizazu, ale ciągnęła włosy i efektu nie otrzymałam jak po tej Remingtona. Kupiłam ją za 90 zł w promocji poświątecznej :) W połączeniu z nabłyszczaczem Matrixa efekt identyczny - jak po wyjściu prosto od bardzo dobrego fryzjera.

Plusy:
+ daje nieskazitelny efekt sypkich i lśniących, a zarazem miękkich włosów (mam wrażenie jakbym dotykała jedwab)
+ żadna wilgoć nie niszczy efektu wyprostowanych tą prostownicą włosów
+ bardzo gładka powierzchnia dzięki czemu prostownica przesuwa się sama po włosach, wręcz się po nich ślizga
+ o dziwo nie niszczy włosów, co jest rzadko spotykane wśród prostownic
+ bardzo szybko się nagrzewa i już na pierwszym stopniu można śmiało prostować nawet bardzo grube włosy

Heh a teraz minusy:
- jest taka rewelacyjna, że siostra zamiast używać swoją innej marki prostownicę podkrada mi tą :/

Używam tego produktu od:stycznia 2010