Nivea, Lip Care, Pielęgnacja Owocowa, Pomadki ochronne (różne smaki)

Nivea, Lip Care, Pielęgnacja Owocowa, Pomadki ochronne (różne smaki)

Pomadka zawiera Hydraminę, wyciąg z pestek winogron, olejek migdałowy oraz ochronną witaminę E:
- skutecznie pielęgnuje usta, zapewniając im wyjątkową gładkość i miękkość
- nadaje ustom owocowy zapach oraz delikatny kolor
- niezawodnie chroni przed wysuszeniem.
Posiada atest PZH, przebadana dermatologicznie. Nie zawiera konserwantów.
Dostępna w różnych, sezonowo zmieniających się smakach:
- Cherry,
- Tropical Shake
- Juicy Splash
- Strawberry Kiss
- Mandarin Vanilla
- Sweet Melon
- Passion Fruits ...

Skład: Octyldodecanol, Cera Microcristallina, Hydrogenated Polydecene, Ricinus Communis, Cetyl Palmitate, Myristyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, C20-40 alkyl Stearate, Cera Caranbua, Butyrospermum Parkii, Prunus Dulcis, Buxus Chinensis, Tocopheryl Acetate, Cera Alba, Neohesperidin Dihydrochalcone, Parfum, CI 47005, CI 42090
/wersja Strawberry Kiss/ Polydecene, paraffin, petrolatum, ceresin, cyclomethicone, isopropyl palmitate, copernicia cerifera, synthetic beeswax, lanolin alcohol, bisabolol, calendula officinalis, chamomilla recutita, melissa officinalis, caprylic/capric triglyceride, parfum, c.i. 11920, c.i. 61565.

Cena: 6 - 9 zł / 4,8 g

Nowe wersje nivea nie dorownuja nic, a nic starszym

Ocena NIVEA CHERRY
-zwykła wazelina

Plusy:
- dostepnosc
- cena
- wydajna

Minusy:
- rozmazuje sie
- bardzo krotko chroni moje usta
- krociutko nawilza, o ile w ogole

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

tęsknię za tamtą jakością

Nivea bardzo długo miała w ofercie najlepsze dla mnie pomadki ochronne. Te dzisiejsze są zupełnie inne w wypełnianiu swojego głównego zadania.
Miałam cztery smaki: wiśnię, truskawkę, wanilię + mandarynkę i Tropical Shake albo Juicy Splash (melanż żółtych i zielonych owoców).

+ tanie jak barszcz, pamiętam, że długo kosztowały 4,99 w Rossmannie - w gimnazjum i podstawówce kupowałam z kieszonkowego
+ koiły spierzchnięcia latem i zimą
+ truskawkowa i wiśniowa lekko barwiły usta na czerwono
+ wydajne
+ ładne, wygodne i trwałe opakowania z rysunkami owoców i nieścierającymi się napisami
+ miały leciutki, słodki posmak i piękne, naturalne owocowe zapachy

- waniliowo-mandarynkowa pachniała mdło i jednocześnie intensywnie, ale był to wyjątek

A teraz co, droga Niveo? Albo niewiele droższe, ale zupełnie nienawilżające pomadki, które wyglądają jak tamte dawne, albo masełka, które są w praktyce zwykłą wazeliną za 12 zł i trzeba je nabierać palcem. Unlike.

Używam tego produktu od: 1999
Ilość zużytych opakowań: około 10

Genialny

Jestem posiadaczką pomadki z guaraną.
Muszę przyznać, że jestem nią zachwycona. Nie skleja ust, ale je nawilża i nadaje im ładny, błyszczący odcień różu. Jej smak jest bardzo owocowy, niechemiczny.
Ponadto faktycznie pielęgnuje usta, do tego jest wydajna. Polecam :)

Owocowe usta

Lubię pomadki z Nivei, ładnie pachną, ładnie wyglądają i przede wszystkim spełniają swoją rolę.
Najbardziej lubię pomadkę truskawkową (miałam ją kilka razy), w ślicznym czerwonym kolorze - wygląda trochę jak błyszczyk.
Bardzo ładnie pachną, nie spływają z ust i nie ścierają się bardzo szybko. Lubię ich używać i chętnie będę do nich wracać.

Używam tego produktu od: Wiele lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ekstra

Z tej serii mam Sweet Melon, końcóweczka, ale to nic. Bosko nawilża usta. Jest po prostu świetna. Niestety zapach melona mi za bardzo nie podchodzi, dlatego urwałam pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Sweet melon

Kocham pomadki nivea:)) z tej serii miałam truskawkę, wiśnię, brzoskwiniową, oraz melona szkoda, że już go nie widuję, bo:

+ bosko pachniała
+ wydajna
+ nadawałą kuszący fuksjowy kolor
+ nawilżała i pielęgnowała
+ była w miarę tania
+ dbała o usta

świetna:))

Mega owocowe

Miałam wszystkie wersje tych pomadek i bardzo je sobie chwaliłam. Były niesamowicie owocowe i kojarzyły mi się z latem, słońcem i soczystymi owocami. Fajnie wyglądały na ustach, a ich zapach długo się utrzymywał. Nawilżały wargi, wygładzały je i dodawały im uroku :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Stara wersja nie miała sobie równych

W końcu doszukałam się recenzji starych Nivei. A więc stara pomadka nie miała sobie równych. Była tłusta, treściwa, długo utrzymywała się na ustach, a mam tendencję do "zjadania" wszystkiego od pomadek, błyszczyków, poprzez wszystkie balsamy. Na początku użytkowania fakt, było trudno się nią smarować, ale po kilku użyciach i noszeniu jej w kieszeni ;), konsystencja była zadowalająca. Wiedziałam, że po prostu to jest to i wiernie się jej trzymałam. Co prawda, nie błyszczała się, kolor dawała nikły(miałam truskawkową, ale raz "zaszalałam" i kupiłam sobie mandarynkowo waniliową, która na początku mi sie podobała, jednak po czasie zaczął mnie mdlić jej zapach, taki budyniowy.) Smak, oj fajny :) słodziutki, dla którego pomimo wg mnie pogorszonej jakości kupuję nadal i zapach super. Kiedyś koledzy pytali się mnie, co tak ładnie pachnie ;) Będąc młodą dziewoją trochę wypróbowałam mazideł do ust. I ta mnie ujęła na tyle, że kupuję ją do dziś :) Jednakże, najnowsza wersja jest najgorsza ze wszystkich :( W ogóle się nie trzyma mi na ustach, po ok. max pół h, znika mi jakby się wsiąkała i usta się robią takie dziwne jakby suche i muszę znów poprawiać, co jednak mi nie pomaga, bo jest jej za dużo i ją zjadam :D Starą wersję oceniam na 5 i był to mój hit.

Podsumowanie:
stara wersja
+ konsystencja, właśnie to, że była twarda bardzo mi odpowiadało
+zapach
+smak :)
+kolor który lekko podkreślał czerwień mych ust ;)(mówię o truskawowej) a pomarańczowa była nijaka, usta jakieś blade mi się robiły :D

Używam tego produktu od: jakichś 8 lat?
Ilość zużytych opakowań: nie mam rachuby :)

produkt dobry,ale nie dobry :)

plusy:
- dobrze nawilża,
- nie zostawia śladów na ustach,
- poręczne opakowanie,
- ekonomiczna,
- warta swojej ceny,
- i to powiedziały koleżanki na jej temat :)

minusy:
- na samym końcu produkt się rozwala i nie wygląda to dość higienicznie :(

Ilość zużytych opakowań: ok.5

Bardzo lubię

Miałam kiedyś melonową, wiśniową, klasyczną a teraz kończę truskawkową. Genialnie nawilża i daje cudowny kolor - delikatny a jednak coś tam czerwieni świta. :D Ta podobała mi się najbardziej, dlatego znów sobie ją kupię.

+nawilża
+ślicznie pachnie
+wydajna
+niedroga
+trwałe, ładne opakowanie
+lekki połysk

Używam tego produktu od: uuuu, kopę lat! :D
Ilość zużytych opakowań: kilka

Są okej.

Miałam taką szminkę różową, o smaku owocu smoka i czerwoną, o smaku granatu, no i jeszcze zwykłą - truskawkową. Były przeeeepyszne, dawały dość intensywny kolor. Średnio pielęgnowały usta, raczej wcale. Ale ogólnie je polecam, są bardzo fajne, ale bardziej jako gadżet i lepiej potraktować je jako nadający ładny kolorek błyszczyk, a nie superpomadkę pielęgnacyjną.

Używam tego produktu od: około ośmiu miesięcy temu.
Ilość zużytych opakowań - trzy.

coś wspaniałego

+ dobra cena
+ dobrze nawilża
+ bosko pachnie *.*
+ bardzo duży wybór zapachów
+ładne, kolorowe opakowanie

Obecnie używam nivei aloes+cytryna, zapach niesamowity, podobny do zielonej herbaty Liptona :) Miałam też niveę różaną, truskawkową, passiflorę (śliczny kolor na ustach!), perłową.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5