Plante System, Aknorm, Gel Nettoyant Moussant (Oczyszczający żel do mycia twarzy)

Żel do mycia twarzy oczyszcza skórę i zapewnia długotrwałą kontrolę produkcji łoju. Delikatne składniki myjące w połączeniu z wyciągiem z palmy sabałowej (Serenoa) zapewniają skuteczne oczyszczenie skóry uwzględniając jej dużą wrażliwość. Pory ulegają zmniejszeniu, a skóra nie przetłuszcza się i doskonale wygląda przez cały dzień. Z każdym dniem normalizuje się produkcja łoju.

Piękna skóra

Baaardzo dobry żel do mycia twrazy. Mam po nim piękną, aksamitną skórę. Używałam przed zajściem w ciążę. W ciąży skóra zrobiła mi się normalna z tendencją do suchej, ale teraz hormony niestety wróciły do stanu sprzed ciąży i znowu muszę go kupić.

Nie wysuszał skóry, leczył stany zapalne. Nic nowego nie wyskakiwało. Świetna konsystencja i wygodne opakowanie z pompką. Skóra była po nim czyściutka i pachnąca.

Jedynym minusem jest to, że jest tak ciężko dostępny. Muszę prosić w w aptekach o zamówienie. Cena dość wysoka, ale warto!

powiem tak...

Wczesniej miałam żel Purritin Iwostin i na zasadzie porównania Aknorm wydaje się nieco skuteczniejszy, jak dla mnie ma milszy zapach, mniej apteczny jednak ma jedną dużą wadę - po umyciu muszę pedzić nałożyc na twarz szybko kremik bo skóra szybko się dość ściąga.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: ok 1/3

To nie prawda ze jest bardzo niewydajny. Mam go od 2 miesiecy uzywajac dwa, czasem nawet trzy razy dziennie, podczas gdy zel z Iwostinu starczal mi na 3 tygodnie.
Poza tym, dobrze sie pieni. Trzeba go tylko polaczyc z woda! Wtedy naprawde mocno sie pieni.
Dobrrze oczyszcza. Bardzo dobrze zmywa makijaz.
Nie wysusza skory, pod warunkiem ze ma sie tlusta skore, bo do takiej jest on przeznaczony!
I co najwazniejsze, uzywanie go przez 2 miesiace sprawilo, ze moj nos nie swieci sie juz jak latarnia.Nigdy.
Polecam.Używam tego produktu od: 2 miesiace

kiepski :/

-jest zadrogi jak na zwykły żel
-jest bardzo nie wydajny
-prawie sie nie pieni
-nie nadaj sie do usuwania makijazu
-wysusza skore
-ma konsystencje plynu

zdecydowanie nie trafny wybor, lepiej kupic wiele tanszy zel z Ziaji

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno z trudem