Ziaja, Med, Kuracja Antybakteryjna, Krem redukujący trądzik

bialastokrotka.pl
Średnia ocena: 0.00/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Aktywna emulsja o lekkiej konsystencji, bez kompozycji zapachowej. Hamuje aktywność enzymu 5a-reduktazy, normalizuje pracę gruczołów łojowych, przyspiesza złuszczanie warstwy rogowej naskórka, ogranicza rozwój bakterii.
Substancje aktywne: kwas oleanolowy, kompleks proteinowo-cynkowy, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha, alantoina, a-hydroksykwasy AHA, prowitamina B5 (D-panthenol), witamina A.

Mój ulubieniec

Odkryłam go zupełnie przypadkiem i od tamtej pory się z nim nie rozstaje. Miałam bardzo silny trądzik na twarzy, plecach i ramionach a ten krem bardzo pomógł mi opanować sytuację. Kiedyś stosowałam go codziennie rano i wieczorem, obecnie używam go tylko wieczorem jako element wieczornej pielęgnacji szczególnie gdy widzę, że pojawiły się nowe niespodzianki (kiedyś solo dziś na serum) i jestem zachwycona. Używam tego kremu od około 8 lat i zawsze jak czuje, że opakowanie jest na wykończeniu kupuje kolejne - nie wyobrażam sobie żeby zabrakło go w mojej kosmetyczce.

Kupiony w: U konsultantki

Dobry

Z tym produktem zapoznałam się w naszej galerii handlowej w punkcie ziaja weszłam w poszukiwaniu produktów do mojej skóry trądzikowej. Pani z którą poszukiwałam produktu poleciła mi ten krem redukujący trądzik. Kupiłam oraz zastosowałam go i kupując coś czego nie znam liczę się z tym że od razu nie będą widoczne efekty. Więc mam go już trochę czasu trądzik troszkę się zmniejszył. Napewno krem ogranicza rozwój bakterii. Jednak dla mnie nie robi on rewelacji jest dobry bo nie uczula, jest przebadany dermatologicznie oraz alergologicznie, zmniejsza możliwość powstawania zaskórników, normalizuję pracę gruczołów łojowych oraz chroni cerę przed bakteriami. Produkt ten można stosować codziennie nie jest wykluczone aby używać go tylko do twarzy. Cena jest adekwatna do produktu.

Zwyczajny kremik

Wykorzystałam dwa opakowania, które były w zestawie z punktowym reduktorem trądziku.
Wypryski nie zniknęły, dalej mam z nimi problem, ale antybakteryjne kosmetyki są zawsze na plus.
Nie powiedziałabym, żeby krem miał lekką konsystencję. Raczej nie wchłaniał się za szybko i czasem rano po zastosowaniu czułam się, hm, nieświeżo na buzi.
opakowanie wygodne, zapach był okej, dość neutralny

Przystępna cena, adekwatny do ceny skład, polecam

W moim przypadku krem sprawdził się. Stosuję go rano, na wcześniej nałożony kwas hialuronowy.Jest to jedyny krem jaki znalazłam do cery tłustej i trądzikowej, który mając taką cenę nie jest jednocześnie przepełniony tłustymi oblepiaczami. Występuje w nim jedynie odparowujący silikon, którego i tak nie odczuwam. Jak dotychczas jedyny krem, po którym moja cera nie reagowała wzmożoną produkcją sebum. Nie jest on matujący, ale w moim przypadku nie wzmaga aktywności mojej problematycznej cery. Uczucie lepkości utrzymuje się do kilku minut po aplikacji, po wchłonięciu nie ma tłustego efektu na twarzy. Daje mi efekt świeżości, ulgi.

krem do twarzy

Słaby krem do niedoskonałości. Robił niewiele. Szkoda czasu, aby zużyć kilka opakowań na efekty. W zasadzie brak jakiegokolwiek działania. Marny skład. Nie polecam.

Świetny krem

Produkt przystępny cenowo, skuteczny (trądzik widocznie zmniejszył się już w tydzień). Krem działa antybakteryjnie, a także kojąco i łagodząco. Nie jest on tłusty, szybko się wchłania. Ma przyjemny, delikatny zapach. Jak dla mnie - hit!

Niska cena i niestety niska skuteczność

Kremik nie jest drogi,elegancko zapakowany-wygląda tak medycznie i profesjonalnie. Kolorek jasny zielony,dobra konsystencja,która ułatwia rozprowadzanie po twarzy. Ładnie się wchłania i nie wysusza skóry. Niestety nie zauważyłam nawet minimalnej skuteczności przeciwtradzikowej. Nie zapobiegł powstawaniu nowych niedoskonałości, nie spowodował szybszego zaniku już obecnych zmian na skórze.
Skóra przy jego stosowaniu niestety nie była świeża, matowa tylko nieestetycznie błyszczała chwilę po aplikacji.
Zużyłam całe opakowanie,bo nie chcę marnować kosmetyków, które nie szkodzą mojej skórze.
Lubię Ziaje ,ale tym razem sie nie udało.

Najlepszy

Od lat zmagałam się z zaskórnikami otwartymi jak i zamkniętymi. Szczególnie na czole. Przez przypadek dostałam ten krem od mamy i okazało się, że krem działa cuda! Obecnie używam go 1x na tydzień przypominająco. Problem z cerą się skończył. Same plusy!

Dobry, choć żel punktowy z tej serii jest lepszy

Dobry krem do stosowania na codzień. Mam uczulenie na kwas salicylowy, więc sporo dobrych i skutecznych kosmetyków dla mnie odpada.
Stosuję gdy tylko czuję, że coś może być nie tak, bo na mocny trądzik hormonalny potrzeba oczywiście silniejszych zawodników. Ładnie pachnie, szybko się wchłania, nie wysusza, dzięki temu skóra nie nadprodukowuje sebum. Używam go zwykle w 2 części cyklu, uważam, że na taką codzienność sprawdza się dobrze.

Zaobserwowałam jednak, że tak jak żel punktowy, on działa dobrze przez pierwszy miesiąc od otwarcia. Nie stosuję go codziennie, więc to nie kwestia przyzwyczajenia skóry- każde nowe opakowanie bardzo mnie zaskakuje działaniem, ale po miesiącu działanie ustaje. Serdecznie 4+

Niestety nie

Kupiłam ten krem ponieważ skoro jest dedykowany dla cery trądzikowej, było to coś dla mnie. Niestety nie. Ten krem nie sprawdził się u mnie wcale. Co prawda zużyłam całe opakowanie, ale więcej po niego nie sięgnę. Nie pomógł w redukcji trądziku, nie nawilżał twarzy, w sumie nie robił nic. Zużyłam aby nie wyrzucać, ale nie kupię go więcej i nie polecam. Większość kosmetyków Ziaja sprawdza się u mnie świetnie ale nie ten krem.

Jest dobry

Mam trądzik zaskornikowy leczony różnymi maściami na receptę od dermatologa, a ten krem wykorzystuję jako nawilżający krem do twarzy. Przy kuracji dermatologicznej moja skóra jest mega sucha i podrażniona, ale jest to też skora mieszana, gdzie strefa "T" świeci się. Większość produktów powoduje mocne zaczerwienienie, szczypanie i pieczenie nawet kremy do skóry wrażliwej, ale ten krem nie :) Krem dobrze nawilża skórę, nie jest tłusty i nie powoduje żadnego podrażnienia ani zaczerwienienia, nie zapycha mi też porów co w moim przypadku jest bardzo ważne. Czy krem powoduje zmniejszenie pracy gruczołów łojowych lub powstawania zaskórników nie jestem w stanie stwierdzić, ale świetnie się sprawdza jako nawilżenie bardzo wrażliwej skóry. Krem jest wydajny i szybko się wchłania, a skóra jest po nim miękka i nawilżona.

Dobry krem na małe niedoskonałości.

Krem dobry jest dla cery mieszanej na małe niedoskonałości. Po stosowaniu go codziennie na noc przez min. miesiąc widać efekt poprawienia kondycji cery, nie przetłuszcza się tak bardzo, jest fajnie nawilżona. Jeśli ma się większy problem z wypryskami to niestety nie pomoże, trzeba sięgać po zdecydowanie silniejsze preparaty typu maść.
Konsystencja jest dobra. Nie za gęsty i nie za płynny, dość wydajny o zielonym odcieniu i bezzapachowy. Na dzień pod makijaż nie nadaje się - wszystko spłynie z twarzy.