Inglot, AMC, Multicolour System FEB (Puder rozświetlający twarz, oczy i ciało)

Inglot, AMC, Multicolour System FEB (Puder rozświetlający twarz, oczy i ciało)

Mozaika rozświetlających i brązujących pudrów składa się z pięciu dobranych kolorów. Przeznaczona do makijażu twarzy, oczu i ciała. Dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych.

Bardzo ciepłe kolory, dla fanek rudości

Uważam, że produkt nie jest wart swojej ceny. Łatwo nim zrobić plamy. Kolory są bardzo średnie, niedopasowane do urody Polek. Potrafią wyglądać pomarańczowo. Rozumiem, że jest to puder do stosowania wyłącznie latem, gdy skóra jest opalona. Jeśli tak, to zwracam honor. Nie rozumiem też dlaczego pojedyncze kolory są w tak małym formacie. Mimowolnie miksujemy je pędzlem nawet jeśli danego dnia mamy ochotę na jaśniejsze odcienie z mozaiki. Nie kupię ponownie.

Dobry

Dobry delikatny codzienny produkt. Subtelne rozswietlenie wystarczajace dla wiekszosci polek ktore nie lubia efektu tafli czy brokatu
Latwo sie kruszy w opakowaniu w podrozy

Idealny!

Jest to chyba najlepszy rozswietlacz do twarzy jaki używałam. Jest bardzo trwały i wydajny, daje piękny efekt tafli na skórze, nieporównywalny z innymi rozświetlaczami. Do tego nie uczulił mnie, co jest bardzo ważne. Odstraszać może jedynie cena, czyli ok. 50 zł, ale w porównaniu z wydajnością i jakością, naprawdę warto :) Polecam!

ukochany kosmetyk

to jest zdecydowanie mój ukochany produkt przy codziennym makijażu. Cudownie rozświetla i nadaje przyjemny opalony odcień skóry. Do tego jest naprawdę bardzo wydajny.
Zima używam go jako wykończenie i nakładam na podkład. Latem kiedy skóra jest naturalnie opalona potrafię nałożyć bez podukładu jako kosmetyk delikatnie rozświetlający twarz .
Obecnie używam numeru 87.

Używam tego produktu od: minimum trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania, w tym jeden obecnie używany

Baaardzo wydajny

Daje subtelny i widoczny efekt jednocześnie. Używam na róż lub zamiast różu- efekt rozświetlenia w sam raz do zimowego makijażu. Czasami również do rozświetlenia powieli, albo na łuk brwiowy. Nie jest tłusty,nie ściera pudru, nie daje przerysowanego efektu- ciężko przesadzić. Przy tym bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

czarodziej na polczki

Ach te delikatne drobinki, ach to rozświetlenie, ach ta trwałość, ach ta wydajność, ach ten kolor....cudeńko.

Nic dodać nic ująć, uwielbiam! (ten MÓJ to nr 86)

Plusy:
rozświetla, bardzo profesjonalnie bez efektu brokatu
baaaardzo wydajny
eleganckie pudełko (jak wszystkie Inglota;)

Minusy:
hmmm...

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 ( wciąż w trakcie)

na razie pobił Iced Lotus Clinique, a to spora sztuka

Zawsze mnie kusił, ale jakoś Inglot poza lakierami nigdy mnie zanadto nie zachwycał jakością :nie:.
Ale ostatecznie mam go z wizażowej wymianki, kolor 90 (ten co na zdjęciu przy zgłoszeniu produktu) i jest pięknie :jupi:

Wg mnie, to jednak nie jest puder brązujący ani rozświetlający, przynajmniej nie ten numer/zestaw kolorów;)
Używam go jako różu. I tu sprawdza się znakomicie, z jednym małym minusem.

+ ładne, minimalistyczne opakowanie, coś w czym akurat Inglot jest dobry - bezproblemowe zamykanie, wygląda na razie solidnie

+ cena w sprzedaży przyzwoita, co mogę ocenić posiadając go obecnie, adekwatna do jakości

+ łatwy w aplikacji, o ile ma się lekką rękę do pędzelka;), nie pyli zanadto (prawi wcale), ładnie się rozprowadza na twarzy, ale uwaga! ja mam suchą skórę, zwłaszcza policzki, więc u mnie to akurat nie jest wyczynem - nie wiem jak się zachowa na skórze tłustej

+ piękny zestaw kolorów dla chłodnych karnacji, a jeden pasek w kolorze ciepłej brzoskwini nie przeszkadza w ogólnym efekcie. Ciut mi przypomina bardzo dawny produkt Avon, kilkukolorowy róż (albo puder właśnie :rolleyes: ), byłam nim swego czasu zachwycona, jak rzadko którym produktem avonowskim

+ daje super efekt zaróżowionych i rozświetlonych jednocześnie policzków/kości policzkowych - przedtem taki efekt uzyskiwałam różami (najchętniej Iced Lotus i Smoldering Plum Clinique, zależnie od pory roku i tym samym koloru własnej karnacji), a do tego rozświetlaczem. Teraz mam wszystko w jednym pudełeczku, na jednym pędzlu - co za ulga dla leniwca makijażowego, jakim niewątpliwie jestem :brzydal:. Dostępna paleta kolorów w tym zestawie zaspokaja moje potrzeby kolorystyczne na każdą porę roku i każdą okazję

+ połysk/rozświetlenie jest idealne, takie jak lubię - bez perły czy brokatu, taki mokry efekt, niezbyt widoczny, w sam raz

+ mimo codziennego użytkowania od około 3 tygodni nawet nie widzę nawet śladów użytkowania, wydajność zatem spora,ale znów z poprawką - ja się maluję bardzo oszczędnie (stąd zresztą wynika opcja "nie wiem czy kupię ponownie" bo chyba go nie zużyję do emerytury;))

Jedyny minus jaki widzę, to ... trwałość.
Róż znika w ciągu dnia, nie całkiem, nie płatami, ale jednak w jakimś stopniu to się dzieje, a co przy produktach Clinique, The Balm czy choćby Bourjois mi się nie przydarzało i ogólnie jest rzadkie przy suchej skórze, więc ostrzegam.
Ale sama odejmuję mu tylko pół gwiazdki, bo sam efekt wraz ze znikomym wysiłkiem jaki weń wkładam czyni ten kosmetyk znakomitym w moich oczach.

Polecam serdecznie:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni (3?)

marzenie

Nigdy nie zniknie z mojej kosmetyczki. Taki mały gadżet, który powoduje uśmiech. Przy zakupie kierowałam się opiniami z internetu, bez przekonania jednak, czy aby na pewno sprosta oczekiwaniom.
Już przy pierwszej próbie wiedziałam, że to był idealny zakup. Bardzo fajna sprawa. Stosuję go jako róż na policzki oraz jaki cienie, czasem też dla ogólnego rozświetlenia makijażu. Jest bardzo delikatny, ale widoczny, nadaje piękny, nienachalny kolor, bardzo naturalny. Bardzo trwały. Łatwo się nakłada, nie pyli, nie obsypuje. Również bardzo wydajny. Używam od ponad roku. Mam już drugi egzemplarz.
Jestem bardzo zadowolona. Uważam, że cena jest proporcjonalna do jakości. Warto wydać takie pieniążki.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w trakie 2 op

Ulubione

Dostalam dawno temu jako prezent pod choinke od rodziców. Od samego początku wpadłam w zachwyt bo one zapoczątkowały moją przygodę z makijażem. Mam je juz bardzo długo i do tej pory są nadal wydajne. Fajne kolory do delikatnego dziennego makijazu, nie podrazniają, 5 róznych kolorów pozwala na zrobienie fajnej dzienniej kombinacji. Ja uzywam czesto do oczy ale czasami jako rozświetlacz wykańczający makijaż :)
Gorąco polecam

Piękny efekt !!!!

Posiadamkolor nr 86, rozświetlający w naturalnych odcieniach.

Puder daje wspaniały efekt na twarzy, uzywam go głównie do rozświetlania kości policzkowych. Efekt jest naturalny, ale widoczny. Cera jest dość wyraźnie rozświetlona, nie jest to nachalny, mocno perlowy czy drobinkowy efekt.

Używam tego pudru na szczyty kości policzkowych jeśli aplikowałam róz, lub przy użyciu tylko bronzera kładę rozświetlacz na prawie cały policzek - w obu przypadkach sprawdza mi się idealnie. Czasem też używam jednego koloru z mozaiki, głównie tego środkowego, jako delikatny cień na całą powiekę.

Puder jest szalenie wydalny, nie pyli sie przy nabieraniu pędzlem. Mamy w opakowaniu 5 odcieni do wyboru lub do zmieszania, więc kolor jest bardzo uniwersalny.

Polecam !!!

Używam tego produktu od: okolo rok
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

tak, ale na róż :)

Chciałam stosować na policzki samodzielnie, ale nie dało rady :( za to nałożony na róż, brązer kto co woli jest piękny !

delikatna tafla, rozświetlenie, nie skrzywdzi cery tłustej i problematycznej

cena wysoka, ale wydajnośc jest mega i ten efekt glow :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze, mozaika różowa

Ukochany!

Posiadam odcień 86 - przepiękny! Dla mnie ten kosmetyk to ideał. Po jego użyciu twarz wygląda pięknie - muśnięta blaskiem, trochę podcieniowana bronzerem, zaróżowiona - trudno powiedzieć ale w jej wyglądzie nie ma nic nienaturalnego. Po prostu cudnie :-)
Sam kosmetyk można wykorzystać na wiele sposobów - rozświetlacz, róż, bronzer, jako cień do powiek. Za każdym razem sprawdza się świetnie.
Ogromny plus za trwałość, no ideał!

Używam tego produktu od: tygodnia