Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc

Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem uszczelniający naczynka krwionośne na noc

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Emulsja regenerująca z wykorzystaniem Eco surowców, bez kompozycji zapachowej wzmacnia barierę naskórkową, obkurcza i uszczelnia ścianki naczynek krwionośnych, zapobiega osłabieniu naczynek, zmniejsza kruchość i przepuszczalność naczynek krwionośnych, zapobiega pękaniu i tworzeniu się nowych `pajączków`, łagodzi zaczerwienienia oraz działa rozjaśniająco na naskórek. Działa osłaniająco na nadmiernie wrażliwą skórę, zapobiega uszkodzeniom włókien kolagenowych spowalniając procesy starzenia. Intensywnie nawilża oraz zmiękcza naskórek. Substancje aktywne: czysta escyna, prowitamina B5 (D-panthenol), trokserutyna, witamina C, witamina E.

Kupiony w: U konsultantki

Do tej pory najlepszy!

Kupiłam krem w firmowym sklepie Ziaja skuszona obietnicami producenta o rozjaśnieniu twarzy i minimalizacji zaczerwienień. Na szczęście się nie zawiodłam! Nakładam krem wieczorem na noc i rano budzę się z rozjaśniona, niezaczerwienioną twarzą, mam wrażenie że rozjaśnia też blizny po trądziku, twarz wygląda na wypoczętą, jest delikatnie nawilżona. Polecam każdej osobie, która walczy z cerą naczynkową!

Zadowolona

W okresie letnim miewam problemu z szybkim czerwienieniem się. Jednak tego lata (czyli podczas czasu używania kremu) nie zauważyłam żeby moja twarz czerwieniła się tak mocno jak zwykle to z nią bywa!

Producent zapewnia efekt kojący - jeśli pod słowem "kojący" kryje się rozgrzanie twarzy, to tak, faktycznie "koi".
Tłumacząc: kilka minut po użyciu kremu na mojej twarzy pojawiały się wypieki. Nie czułam nic nieprzyjemnego (prócz tego rozgrzania - wspominałam, że używałam go latem), dzień później moja twarz również wyglądała bez zarzutu.
Nie zaobserwowałam tego na początku mojej przygody z tym kremem, dlatego sądzę, że akurat to może być efektem zmiany serum. Produkty mogły się zwyczajnie nie polubić.

Nawilżenie - zadowalające.
Minusem nie minusem jest zapach, jednak nie oczekujmy po produkcie Ziaji Med, nut tak pięknych jak w kultowych seriach Manuka itp.

Fajny krem lecz nie pomaga na problemy naczynkowe

Krem zamknięty jest w małej, przyjemnej tubce. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania. Ma neutralny raczej przyjemny zapach. Niestety nie zmniejszył widoczności moich naczynek. Z rana moją cera jest nadal zaczerwieniona.

No nie wiem sama

Kremu używam na noc od 3 tygodni, być może za krótko aby ocenić na 100% a być może na tyle długo by już go więcej nie kupić. Krem idealnie się wchłania, jest lekki i nie zapycha porów, nie ma zapachu cera jest dość delikatna, niestety jak bym chciała samego nawilżenia wybrałabym produkt do tego stworzony... Popękane naczynka, skóra głównie na policzkach nadal czerwona, zero uczucia promienności, zero redukcji naczynek. Być może po prostu u nie jest zbyt duże stadium popękanych naczynek?Chodz dermatolog polecił żebyśmy najpierw zaczęli od tego kremu bo uda się powstrzymać pękanie kolejnych naczynek.... Chyba mnie okłamał :)

Nie dla mnie.

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczynkową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Opakowanie: poręczna tubka, w białym kolorze. Krem dobrze się dozuje, jest to bardzo higieniczne rozwiązanie. Niestety nie widać ile produktu zostało w środku.

Wrażenia: krem ma delikatny zapach, przyjemną konsystencje. Łatwo się go nakłada, dobrze się wchłania. Jest raczej łatwo dostępny i w przystępnej cenie. Niestety jeżeli chodzi o działanie jest słabe. Nie zauważyłam by kondycja cery się poprawiła. Wydajność standardowa. Plus za dostępność i niewygórowaną cenę.

Fajny produkt

Kupiłam go niedawno na spróbowanie i jestem pozytywnie zaskoczona. Jest to bardzo fajny produkt, różnice zauważyłam po krótkim czasie stosowania. Skóra przestała być wiecznie czerwona, nie budzę się już jako buraczek. Ogólny stan buzi bardzo się poprawił, krem jest wydajny, konsystencja w sam raz nie za tłusty. Dość lekii, ja jestem bardzo zadowolona. Mam skórę suchą skłonną do podrażnień w dodatku zaczerwienioną,po użyciu nie stało się nic złego, co często ma miejsce przy zmianie kremów u mnie. Fajny kremik.

Niezły

Dużo bardziej skuteczny niż krem na dzień. Policzki delikatnie przestały być różowe, szybko się wchłania i nie zapycha. Skóra nie jest tłusta więc nie trzeba czekać przed spaniem.

Naprawdę pomaga

Krem poleciła mi Pani w aptece. Nie mam dużych problemów z cerą naczynkową, jednak od dawna towarzyszy mi zaczerwieniona i przesuszona skóra twarzy.
Krem jest naprawdę dobry, ma lekką konsystencję, fajnie się rozprowadza na twarzy. Szybko się wchłania, czym mnie zaskoczył, ponieważ po kremie na noc spodziewałam się długiego wchłaniania. Więc ma wielkiego plusa za to :)
Działanie kremu jest widoczne już po pierwszym użyciu - skóra jest wygładzona, znika zaczerwienienie a w moim przypadku poradził sobie również z suchymi skórkami.
Nie kosztuje dużo (zapłaciłam za niego niecałe 10 zł) a działanie ma świetne.

Nocny kremik

Stosowałam ten krem kilka dobrych lat w komplecie z kremem na dzień.
Mam cerę suchą, wrażliwą i naczynkową. Pierwszy duet kupiłam, ponieważ szukałam czegoś na naczynka, żeby chronić skórę przed czynnikami zewnętrznymi oraz żeby zrobić coś z ciągłym czerwienieniem się.
Krem jest dosyć gęsty, ciężkawy i o żółtym zabarwieniu. Ale to jest krem na noc, więc to jest normalne. Kremy na dzień są zawsze lżejsze. Zapachu praktycznie brak.
Skórę miałam fajnie nawilżoną. Przestałam się robić czerwona, za co jestem bardzo wdzięczna. Ale na same naczynka jako takie nie pomógł. Wiem, że żaden krem nie zamknie już pękniętych, ale widziałam, że pojawiały się nowe. Co prawda rzadko, ale... Sama nie wiem, czemu tak długo stosowałam tą serię, pewnie trochę z lenistwa. Łatwo dostępne, niedrogie... Ale trzeba poszukać czegoś mocniejszego, co pomoże już na pierwsze zmarszczki. Jak za tą cenę, jest to całkiem fajny krem dla osób, które zaczynają przygodę z kremami do cery naczynkowej.

Średnio

Krem jest ogólnie na plus- przyjemna konsystencja, nie uczula, nawilża i wygładza cerę. Niestety jeżeli chodzi o redukcję zaczerwienień i popękanych naczynek to nie zauważyłam jakieś kolosalnej zmiany.

Zero efektów

Krem niestety w żaden sposób nie poprawił stanu moich "pajączków" ani nie uchronił jej przed pojawieniem się nowych. Poza ładnym zapachem oraz szybką wchłanialnością nic w nim nie przemawia na korzyść. Jest dość gęsty przez co wydajny. Osobiście nie polecam.

9/10

Ta recenzja bedzie stanowczo pochlebna!
Moja skóra jest sucha, mam dużą skłonność do zaczerwienień przy ciepłym jedzeniu, upale, mrozie, właściwie przy wszystkim.
Uzywam tego kremu w parze z kremem na dzien zmniejszający nadreaktywność naczynek z tej samej serii. Każda zdrada tych kremów kończyła się przeprosinami Ziaji.
Na początku wprowadziłam do swojej pięlęgnacji krem na noc, zauważyłam, że po przebudzeniu moja skóra nie jest czerwona jak była kiedyś - dokupiłam krem na dzień.
Ten duet sprawdzia, że skóra zaczerwienia się o około 85% rzadziej, a jeśli już to o duuużo mniejszym natężeniu!
Krem nie pozostawia klejącej warstwy, świetnie nawilża.