Cree, Zmywacz zapachowy bezacetonowy

Cree, Zmywacz zapachowy bezacetonowy

Zawiera witaminę A i E, lanolinę oraz środki zapobiegające matowieniu paznokcia i wysuszaniu skóry. Pozostawia na dłoniach miły zapach.

Dobry zmywacz

Zmywacz wybrałam drogą eliminacji w sklepie - miał być bezacetonowy, nie zabijać ceną i starczyć na więcej niż 2 użycia;)

Wybrałam zapach truskawkowy - o dziwo jest on wyczuwalny, a nawet przyjemny. Spokojnie można zmywać paznokcie przy zamkniętym oknie;)
Dobrze zmywa, nie pozostawia osadu, nie rozmazuje lakieru i nie przesusza paznokci.

Chętnie bym odkupiła, ale jest dla mnie za drogi - 90ml za 7 zł to moim zdaniem nieadekwatna cena za żaden zmywacz.

Ilość zużytych opakowań: jedno (90ml)

Najlepszy jak dotąd

Szukałam zmywacza, który ma delikatny zapach i w końcu znalazłam. Lakier zmywa dobrze, jest wydajny. Nie niszczy i nie wysusza paznokci. Pół gwiazdki odejmuję za cenę, która do najniższych nie należy, ale mimo tego kupie go na pewno jeszcze nie jeden raz. Polecam
PS nareszcie mąż nie krzyczy na mnie, że śmierdzi w całym domu :)

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

raczej nie

Kupiłam razem ze słynnym rozcieńczalnikiem do lakierów do paznokci. Jak dla mnie ma więcej minusów niż plusów:

+ nie zauważyłam żeby szkodził paznokciom
+ ładnie pachnie (mam wiśniowy)
+ poręczny "dziubek" przez który trudno wylać za dużo zmywacza

- trudno nim zmyć lakier (a nawet odżywkę)
- bieli paznokcie
- niewygodna, za wąska butelka
- trudno dostępny
- jak ktoś już wcześniej zauważył mała pojemność w stosunku do ceny

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

truskawa

+zapach skutecznie poprawia ocenę tego produktu. pozostaje na dłoniach, aczkolwiek i tak zawsze myję potem ręce.
+plastikowe opakowanie
+"dozownik" w sensie ze nie ma wielkiej dziury przez którą się wylewa pół butli
+rzeczywiście nie przesusza paznokci i skórek
no i tyle.
z minusów - stosunek ceny do pojemności mnie nie zadowala, a zmywacz lubi bardzo rozmazywać niektóre lakiery, co za tym idzie, zmywa się dłuzej i zużywa więcej wacików.

EDIT: polecam sprawdzić zapach zmywacza przed użyciem. mam teraz wersję "klasyczne perfumy" która bardzo oględnie mówiąc nienajładniej pachnie. a dokładnie - to jak ekhm. perfumy starych babć w zatłoczonym autobusie latem. wersja klasyczna rozmazuje za to WSZYSTKIE lakiery, w przeciwieństwie do truskawkowej, która jeszcze jakoś normalnie niektóre zmywała. odejmuję więc kolejną gwiazdkę.

Używam tego produktu od:marzec-lipiec, plus 2 mies.
Ilość zużytych opakowań:1 całe, połowa drugiego.

co za zapach!

Używam krótko, więc tylko 4 gwiazdki. Jak użwałabym go dłużej, dałabym 5.

Przede wszystkim - nie czuć, że to zmywacz: co za zapach! piękna czekolada! Zmywa też bardzo dobrze, no i nie trzeba się z tym śpieszyć, bo pachnie ładnie. Aż tak nie cierpię, jak mi odpryśnie lakier.

Używam tego produktu od:miesiąca

słaby

ładnie pachnie i chyba nie wpływa negatywnie na paznokcie. Plus tez za opakowanie, nawet jak sie wywróci niewiele sie wylewa. Ale nie spełnia podstawowego zadania czyli bardzo słabo radzi sobie ze zmywaniem lakierów, odżywek nie wspominając nawet o brokacie. Poszukam czegoś lepszego.

świetny

Używam od bradzo dawna chyba juz ze 2 lata i wiem, że nie rozstaniemy się:) Przede wszystkim jest naprawde bezacetonowy, tani, starcza na bardzo długo-obecna biteleczke mam od lipca. A zmywam paznokcie co 2 dni. No i oczywiscie zapach:) Moj ulubiony to wiśnia i grejpfrut. Jednym słowem lepszego zmywacza nigdy nie miałam. KWC

Ilość zużytych opakowań: kilka

taki sobie

Ostatnio nie widziałam mojego ulubionego Coride de Farme, więc szukałam zastępcy. Cree...jest własnie taki sobie. Przeciętny. Niby niezbyt drogi, ale mało wydajny. I jest go mało. Owszem, podoba mi sie plastykowa buteleczka ( nie boję sie, ze mi spadnie) i zapach. Grejpfrut to to może nie jest, ale perfumy zabijają zwykły smrodek. Niestety - zmywanie idzie mu równiez przeciętnie - przy obu rekach musiałam sie namachac i nascierac, aż do bólu ;) Nie kupię ponownie, poszukam dalej...

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 1

yyy :(

+ poziomkowy
+ ma nakładkę z dziurką co ułatwia dozowanie i utrudnia wylewanie
+ dobrze zmywa i o dziwo ni eprzesusza paznokci i skórek
- mimo tego nie wydajny
- za wysoka cena jak na taką małą pojemność

Używam tego produktu od: w lecie

Średni

Ten zmywacz do paznokci kupiłam ze względu na rzekomo owocowy zapach.Faktycznie nie śmierdzi jak inne zmywacze,ale i tak to mało.Nie spełnia swojego podstawowego zadania.Z trudem zmywa jedną warstwę lakieru.A by zmyć tą warstwę i tak trzeba zużyć z pół butelki :( Buteleczka jest nieduża w porównaniu do mojego ukochanego zmywacza Rossmann,a kosztuje zdecydowanie za dużo zważywszy na brak wydajności.Miałam wersję wiśniową.
Chyba już więcej nie kupię.Poza tym jest trudno dostępny.

Używam tego produktu od:1 kilka miesięcy temu

owocowy - przyjemny

Kupiłam ten zmywacz pod wpływem wielu pochlebnych opinii o nim, m.in. tej mówiącej o ładnym, "niezmywaczowym" zapachu. Wybrałam wersję o zapachu grejpfruta.
Plusy:
- zapach, bardzo przyjemny, owocowy, lekko zbliżony do grejpfruta, przez jakis czas pozostaje na paznokciach
- po użyciu zmywacza paznokcie są matowe, jedwabiste, bez żadnego nalotu
Minusem jest fakt, że zmywacz ten ma niewystarczające właściwości myjące. Kiedy chciałam dokładnie zmyć zwykły, bezbarwny utwardzacz do paznokci killy's, musiałam użyć większej ilości tego zmywacza, niż wszystkich poprzednich jakie miałam (także bezacetonowych), podobnie z lakierem.
Przyjemny w uzyciu i nieagresywny ale czegoś mu brakuje.

slodka truskawka

No ktos mial w ogole swietny pomysl zeby ten okropny smrod jakim jest zmywacz do paznokci "znieczulic" slodkim aromatem, truskawki w moim przypadku.
Dobra, nie oczekujmy, ze nie bedziemy czuc zmywacza, bo cos zmywac musi, ale zapach, odor - jest mniej wyczuwalny, zlagodzony i naprawde czuc truskawke! :D A poza tym truskawki zostaja na lapakch, paznokciach raczej. I to mi sie bardzo podoba.
Poza tym zmywacz jak zmywacz - zmywa; Nie jest to magiczna sila tornado - ale dzieki czemu paznokcie nie sa zniszczone. Nie wysusza. Po prostu zmywa. Zdziwily mnie troszke zdania typu "doceniam go bo jest bezacetonowy" - to jeszcze sie dzisiaj takich z acetonem uzywa?!? BO ja przestalam jakies 8 lat temu...
Uwazam, ze fajny jest tez pomysl z sama butelka - jest taka poreczna, chwytna, w przeciwienstwie do wiekszosci zmywaczy smukla i wyduzona. No nie wiem jak to dokladniej opisac, ale mi sie bardzo podoba fakt, ze jest wlasnie.. latwochwytna ;)
Do tego przy otworze do wylewania zmywacza mamy malutenka dziurke; wiec sobie kropimy ladnie na wacik, a nie Ogromna Dziure, z ktorej sie leje po calej lazience, jak to zwyklo bywac w moich dawnych, zwyklych zmywaczach.
Ogolnie uwazam, ze jakos do ceny jest smieszna, bo zmywacze z wyzszych polek niektore mu nie dorownuja, a za oslodzenie truskawka smierdziuchow chyle czola.