IsaDora, Eyeshadow Palette (Paleta 5 cieni do powiek)

IsaDora, Eyeshadow Palette (Paleta 5 cieni do powiek)

IsaDora Eye Shadow Palette to paleta pięciu cieni do powiek. Cienie idealnie nadają się zarówno do uzyskania delikatnego dziennego makijażu, jak i bardziej intensywnego wieczorowego, z efektem `smoky eyes`.
Elegancka kasetka zawiera cienie IsaDora Eye Shadow Palette, podwójny aplikator, z jednej strony zakończony pędzelkiem, a z drugiej - gąbeczką oraz praktyczne lusterko.

dlaczego tak zle????

makijaz lubie robic i uwazam ze potrafię, a oczka to moje..oczko w glowie pod tym względem, maluje co dzien i bynajmniej nie ograniczam sie do tuszu i jedengo cienia ;) Raczej lubie poszaleć z kolorkami , typem makijażu...
cieni mam mnostwo i to roznych firm, rimmel, inglot, loreal,art deco , lancome bourjois i inne
jedne bardziej napigmentowane inne mniej, różnią sie tez trwaloscią, nie przypuszczałam, ze moga roznic sie czyms jeszcze....
w poszukiwaniu matowych brazow natknęłam sie na ta paletkę..
Próba na lapce, super, super napigmentowane, kremowe , lekkie mmmmmhhhmm

zaczynam robic makijaz i ..porazka
nigdy jeszcze nie mialam cieni ktore,:
nie dawaly sie w ogole cieniowac,
nie dawaly sie rozcierac, tworzyly plamy nie do skorygowania, zacieki, palmy i plamy po raz kolejny

okropienstwo
za pierwszym razem bylam zaskoczona ale pomyslalm ze sporbuje innej techniki
po kilkunastu probach...poddaje sie
nie jestem w stanie umalowac sie tymi cieniami, uzywajac wiecj niz 1 koloru
a nie jestem osoba ktora ma z tym problemy:(((
nawet kombinowalam z pacynka( pomijajc pedzle)_ nic nic

ogromnie rozczarowanie i stracone, niemal pieniadze

dałabym jedna gwiazdke ale dam 2, za pigmentacje i ladne kolorki, coz z tego gdy nie da sie tego uzyc?

moze ktos znajdzie sposob a te cienie

:))Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:

Piękne kolory

Posiadam paletkę nr 50 (5 matowych ceni w brązowych odcieniach). Jestem z niej zadowolona Po pierwsze dlatego, że w końcu udało mi się dorwać paletę z TYLKO MATOWYMI cieniami w fajnej gamie kolorystycznej, w której mogę wykorzystać każdy kolor. Po drugie, cienie są trwałe i dobrze napigmentowane przez co nie muszę ich nakładać przez pól godziny dla uzyskania fajnego efektu przy makijażu wieczorowym. Po trzecie cienie nie "usypują się" pod okiem.

Minusem na pewno może być ich cena (ok. 80 zł na allegro) i dostępność gdyż w Douglasie już jej np. nie mają

Do dziennego makijażu

Posiadam paletę nr.50. Jest to pięć pięknych brązowych matów. Cienie ładnie się nakładają i rozcierają. Pigmentacja jest średnia ale spokojnie można ją budować. Paleta fajna na codzień i nawet na wyjścia. Cienie są trwałe, paletę posiadam jakieś 2 lata i jeszcze nigdy mi się nic nie starło ani nie zniknęło.

Piękne, długotrwałe cienie

Pierwszy raz kupiłam kosmetyk marki IsaDora. Skuszona zostałam przepięknymi cieniami z drobinkami i nie żałuję tej decyzji. Cienie wykonane na najwyższym poziomie. Trwałe, pięknie napigmentowane i bardzo wydajne.
Jestem posiadaczką paletki Eye Shadow Palette 65 Golden Eyes.
Używam ich na co dzień. Cień czarny oraz czekoladowy brąz świetnie spisują się w roli eyelinera, pozostałe 3 przepięknie rozświetlają. Stosuje ich w ciągu dnia delikatnie rozświetlając oko i wieczorem przy smokeys.
Do tego opakowanie mega solidne (mam wersje w złotym opakowaniu), plus poręczny pędzelek i lusterko.
Tak, jak pisałam używam ich prawie codziennie od 4 miesięcy, a zużycia prawie nie widać.
Szkoda, że dość sporo kosztują, bo ja płaciłam 25 euro.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Ładna paletka, piękne odcienie

Posiadam odcień 50 matte chocolates.

+ poręczne i ładne opakowanie
+ lusterko w zestawie
+ pędzelek, który w kryzysowej sytuacji nas uratuje (mimo wszystko polecam użyć lepszego pędzla do aplikacji)
+ bardzooo, ale to bardzo ładnie dobrane odcienie, można nimi stworzyć idealny makijaż dzienny jak i wieczorowy
+ piękne matowo satynowo wykończenie
+ aksamitne w dotyku
+ 3, 4 i 5 odcień bardzo mocno na pigmentowane
+ z użyciem bazy trzymają się BARDZO DŁUGO I NIE ZBIERAJĄ SIĘ W ZAŁAMANIU

- cena, dość dużo za 5 cieni (aczkolwiek nie żałuję, bo dla kogoś kto nie robi codziennie makijażu oczu starczy na bardzo długo)
- 1 i 2 cień trochę słabiej na pigmentowane, aczkolwiek nie ma tragedii
- najjaśniejszy cień troszkę się osypuje

Paletka całkiem na plus, ja jestem w miarę zadowolona i 80 zł wydanych nie żałuję. Przy użyciu bazy z ART DECO cienie są trwałe jak cholera i nie do zdarcia! Cały dzień można chodzić i makijaż wygląda idealnie. Czy kupiłabym ponownie - nie wiem. Lubie testować nowe rzeczy.

Jak a 5 cieni za drogie

Ja mam paletę IsaDora’s Dazzling Diamonds Holiday.
Odkupiłam ja od koleżanki, która kupiła użyła dosłownie parę razy i jakoś jej nie leżała.
Oryginalna cena cieni jest dość droga jak za 5 cieni.
Cienie są dobrze na pigmentowane oprócz fioletu, są dość trwałe, nie osypują się, mają ładne kolory, ładne eleganckie opakowanie.

Jak dla mnie niezbędne

Kupiłam te cienie, gdyż potrzebowałam matowych brązów do delikatnego makijażu. Kolory są naturalne i stonowane . Ja mam paletkę nr 50 HOT CHOCLAT, tę która jest na zdjęciu i w moim przypadku spisują się idealnie, w przypadku codziennego, biznesowego makijażu.
Najciemniejszy brąz z powodzeniem można używać, jako cień do brwi. Jedynym ich minusem, jest to że najjaśniejszy kolor delikatnie się osypuje. Poza tym myślę, że warte są swojej ceny, maja przyjemną aksamitną konsystencję, taką „miękka”, a przy tym są bardzo wydajne.

Na lata.

Mam paletkę nr 56 Smoky eyes. Cienie są matowe, dobrze zestawiono odcienie. Nakładają się dobrze, utrzymują długo. Nie osypują. Paletka jest bardzo ładna i solidna, używam jej od jakiś 2 lat i cienie są dalej jak nowe i zostało ich całkiem sporo w pudełeczku. Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Średnio

Oceniam wariant 56 - Smokey Eyes, grafity i szarości. Dostajemy 5 cieni zamkniętych w solidnej kasetce z lusterkiem i aplikatorem. Pigmentacja jak dla mnie średniawa. Kolory ładnie ze sobą współpracują i zostają na swoim miejscu przez cały dzień, gorzej z samą aplikacją. Kurzą się niemiłosiernie przy nabieraniu, ścierają się pod pędzlem, trzeba nieraz dołożyć kilka warstw cienia żeby zakryć prześwity - zwłaszcza przy jaśniejszych odcieniach. Miękka faktura, idealny mat, dość wszechstronne. Jak dla mnie trochę przegięcie z ceną, mimo wszystko.

Używam tego produktu od: września 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno używane

Dobra jakość

Cienie są zamknięte w prostej, eleganckiej, czarnej kasetce z dużym, wygodnym lusterkiem. Dołączony jest do nich podwójny aplikator.

Posiadam paletkę Millenium Star – zestaw 5-ciu perłowych cieni.

Mamy tu kolory: śnieżnobiały, kremowy, błękitny, jasny fiolet i brąz złamany fioletem z widocznymi drobinkami. Są to typowo wiosenne, iskrzące kolory, wyjątkowo dobrze dobrane, szczególnie do makijażu dziennego. Najjaśniejszy cień, nałożony w wewnętrznym kąciku, świetnie otwiera oko i rozświetla spojrzenie.

Cienie są bardzo miękkie, pudrowe, powiedziałabym, że lekko kremowe. Idealnie nabierają się na pędzel i równie dobrze dają się zaaplikować na powiekę. Bardzo dobrze się rozprowadzają, rozcierają, kolory pięknie łączą się ze sobą. Kolory są dobrze napigmentowane zarówno w opakowaniu, jak i na powiece. Każdy pięknie lśni w słońcu. Makijaż wykonany tą paletką jest bardzo dziewczęcy, zapewnia nam świeży wygląd.

Są bardzo miękkie, więc lubią się osypywać podczas malowania. Lubią wtedy pojawiać się na skórze pod oczami, czasem lądują na policzku. Na powiece cienie wyglądają jak satynowa warstwa.

Aplikator jest wygodny, cienie nakładane pacynką mają nasycony kolor, można rysować dokładne linie, natomiast pędzelek dobrze je rozciera, miesza. Moim zdaniem nie ma potrzeby inwestowania w inny pędzelek.

Cienie na moich tłustych powiekach utrzymują się wyjątkowo dobrze w nienaruszonym stanie (a nie jest o to łatwo, większość cieni trzyma się na mnie słabo, znika po ok. godzinie-dwóch), po kilku godzinach zaczynają się rolować, ale dla mnie jest to naprawdę dobry wynik (szczególnie, że stosuję je bez bazy).

Są dobre dla osób, które nie mają wielkiej wprawy jeśli chodzi o malowanie powiek. Tymi cieniami naprawdę trudno zrobić sobie krzywdę.

Ilość zużytych opakowań: pierwsza paletka

mam z nimi problem...

Mam paletkę taką jaka jest na zdjęciu, przepiękne brązy w różnych odcieniach... Pudełeczko fajne, aplikator też fajny z jednej strony gąbeczką z drugiej pędzelek. W domu używam większego pędzelka bo ten jest ciut dla mnie przy mały, ale poza domem można i tym dołączonym zrobić makijaż. A mój problem polega na tym, że w pudełku te cienie są przepiękne, ale nigdy nie udało mi się uzyskać takiego kolory na powiece :( Ja niestety muszę używać baz do wszystkich cieni i w tym przypadku gdy mam bazę na powiece to kolory stają się za bardzo intensywne i wszystkie poza może dwoma skrajnymi mają bardzo podobne kolory czyli ciemny brąz. Jednym słowem są za mocne i po co płaciłam za trzy kolory skoro w efekcie mam jeden... Spróbowałam również nałożyć je bez bazy to tu przegięcie w drugą stronę... Są prawie w ogóle nie widoczne... Nie wiem ile trzeba tego produktu nałożyć na powiekę, żeby był jakiś efekt, bo po prostu zrezygnowałam po którejś warstwie... Większość moich cieni jakie mam to są odcienie brązu tylko z drobinkami i cieszyłam, że udało mi się dostać takie fajny kolorki bez drobinek, ale niestety się zawiodłam. Tak naprawdę używam z tej paletki tylko dwóch kolorów a przecież zapłaciłam za 5 :(
Moje podsumowanie jest takie, że za taką cenę to powinny być naprawdę porządne cienie, a nie są... więc nie polecam :(

CDN... Cudowne..... Doskonałe..... Najlepsze:)

W poniedziałek dotarła do mnie zakupiona na Allegro paletka cieni Isadora nr 53 Blooming Spring i od tego czasu jestem zakochana i oczarowana tymi cieniami:) Są po prostu idealne:) Opakowanie solidne i bardzo ładne estetycznie z okienkiem, w środku lusterko i podwójny aplikator. Kolory śliczne, perłowe, w sam raz na nadchodzącą wiosnę (delikatna brzoskwinka, róż, fiolet, zielony i ciepły złoty brąz), idealne skomponowane, pozwalają tworzyć mnóstwo kombinacji. Konsystencja marzenie, satynowo- kremowe, bardzo dobrze napigmentowane, idealnie się je rozprowadza i cieniuje. Trzymają się w nienaruszonym stanie na powiece cały dzień bez użycia bazy. Są tak wspaniałe, że mogłabym się nimi malować kilka razy w ciągu dnia:) Moim ideałem do tej pory były cienie Inglota, ale dobrą ceną skusiła mnie paletka Isadory (36 zł z wysyłką) i nie żałuję:) Te cienie to prawdziwy HIT:):):).... Zapomniałam dopisać, że cienie się nie osypują:)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego... ale na tym nie koniec:)

PODSTAWOWE kolory do SMOKY EYE! absolutny must have

Całkowicie zapomniałam o ocenie tej paletki dlatego nadrabiam zaległości (:

Paletke mam od ponad 2 lat, może nawet koło 3, nie pamiętam nawet kiedy ją kupiłam. JEJ ZAKUP TO STRZAŁ w 10!

Używam jej codziennie! cienie są matowe, łatwe do blendowania i cieniowania. Na bazie do powiek długo utrzymują się na powiekach, nie rolują się, ani nie zbijają, są praktycznie niezniszczalne. Dobrze napigmentowane - kolor na powiece jest dokładnie taki sam jak w paletce. Cienie są miękkie, ale nie za miękkie, łatwo się je nakłada i nabiera odpowiednią ilość.

Idealnie dobrane kolory perfekcyjnie ze sobą współgrają. Absolutny must have w każdej kosmetyczce! Kolory z paletki są kolorami bazowymi, wyjściowymi, każda dziewczyna, która zaczyna swoją przygodę z makijażem powinna je mieć!

Zostały mi 2 najciemniejsze kolory, ciemny czekoladowy matowy brąz używam do brwi. Z kolei rudy brąz na całą ruchomą powiekę i wzdłuż dolnej linii rzęs.

Jaśniejszych kolorów używałam na załamanie powieki i do smoky eye, ale szybko mi się skończyły.
MINUS: Aplikator którego nie używam, ponieważ beznadziejnie nakłada się nim cienie , jest bezużyteczny, można spokojnie się go pozbyć i wyrzucić.
Cena za 5 matowych, bazowanych cieni i za taką jakość jest jak najbardziej odpowiednia i nie wygórowana.