Barwa, Barwa Naturalna, Szampon do włosów suchych i łamliwych `Len & Vitamin Complex LA`

Krystalicznie czysty szampon z naturalnym ekstraktem z lnu oraz kompleksem witamin przeznaczony do mycia włosów suchych i łamliwych.
Regularne stosowanie chroni włosy przed utratą wilgoci, wzmacnia je i zapobiega ich łamaniu.
Kosmetyk przebadany dermatologicznie

Miał być cud

Zachęcona opisem na wizażu zakupiłam
i... no nie oczarował mnie
piany dużo, dobrze oczyszcza
niemiłosiernie plącze włosy
nie zuważyłam efektu odżywienia itp obietnic z etykiety

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Fajny, ale kompletnie niewydajny

Co go wyróżnia spośród wszelkich naturalnych,prostych szamponów: zostawia włosy nie totalnie "gołe", aż skrzypiące - ale nawilżone i bardziej elastyczne, mam poczucie jakby zostawiał po sobie delikatną ochronną warstewkę. Zresztą, każda z dziewczyn która stosowała kiedyś żel lniany czy zwykłą płukankę z nasion lnu wie mniej więcej o jaki poślizg na mokrych włosach mi chodzi. :)

Świetny dla włosów również (a może przede wszystkim) delikatnych i jasnych, ten "kosmiczny", mocno chemiczny odcień nieba szamponu na szczęście nie odbija się na włosach :D

Mało wydajny i jednak moje włosy trochę puszył.
Przyjemnie mi się używało, ale znam lepsze i do tego pewnie już nie wrócę, dlatego wcisnęłam "nie" w opcji ponownego zakupu.

Używam tego produktu: kilka miesięcy temu

Ilość zużytych opakowań: ze 3-4

Bardzo dobry.

Kupiłam ten szampon w Auchan za ok. 2 zł.
Bardzo go polubiłam już od pierwszego użycia.
Dobrze zmywa oleje, naftę i inne specyfiki, które nakładam na włosy na noc, ślicznie pachnie, przyzwoicie się pieni, ma nienajgorszy skład, nie wysusza włosów, nie podrażnia, nie obciąża i nie powoduje łupieżu.
Niestety jest mało wydajny i ma niewygodną butelkę z dużym otworem. Gdyby był sprzedawany w butelkach 400-500ml z jakimś dozownikiem, to byłby niemal idealny.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Kolejny dobry szampon "Barwy"

Lubię szampony Barwy. Dobrze oczyszczają, tanie, same plusy :) Poza tym wersja z lnem prześlicznie pachnie i ma fajny zapach:) Moja ulubiona Barwy :)

Minusy:
-przez SLS trzeba używać odżywki po :)

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 4 zużyte

Niezły

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami o tych szamponach.

Konsystencja dosyć wodnista, trochę niepokoi mnie sztuczne, niebieski zabarwienie szamponu. Na szczęście nie podrażnia i nie wysusza włosów. Bardzo dobrze myje i oczyszcza z wszelkich środków stylizacyjnych, zanieczyszczeń. Po spłukaniu obowiązkowo muszę użyć maski lub odżywki, bo włosy są strasznie splątane.

Ale ogólnie jestem zadowolona. Fajna cena, dobrze myje, krzywdy nie robi. Włosy są miękkie i lekkie. Jedynie otwór w opakowaniu mógłby być mniejszy.

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, bo jest tyle szamponów do przetestowania. Mimo, to, nie wykluczam ponownego kupna :)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

działanie tak, zapach nie

bardzo lubię szampony barwy za to że nie posiadają silikonow, nie są testowane na zwierzętach oraz za bardzo przystępną cenę i jakość.Szampon len i witaminy bardzo odpowiada moim włosom są po nim świeże, pięknie błyszczą nawet dają sie rozczesac jako tako.po dłuższym użyciu a chyba miałam ok.5 butelek tego szamponu moje włosy były lsniące i niczym nie obciążone ale niestety zapach nie odpowiada mi do tego stopnia że zmieniłam go na inny po prostu mdliło mnie podczas mycia.JEdnak jeśli komuś nie przeszkadza to jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: około 5 szt

super!

o wiele lepszy od brzozowego.

nie ma co się rozpisywać. super zapach, który się utrzymuje, fajny kolor, dobrze myje i porządnie domywa wszystkie oblepiacze i brud, przyzwoicie się pieni, nie ma silikonów, cena dobra, dostępność genialna. uwaga jednak, szampon koszmarnie plącze włosy podczas mycia. jednak dziś rano już tego efektu nie ma, włosy są ładne, gładkie, ładnie falowane i nie ma kołtunów, a u mnie jest się co kołtunić. :) oczywiście, nie używałam po szamponie odżywki i włosów nie czesałam.

a duży otwór w niczym nie przeszkadza, trzeba po prostu umieć go nalać tyle, ile się chce.

polecam!

Używam tego produktu od: dwóch tygodni?

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

dobry szampon za grosze

Nie jest to rewelacja, ale też za 3 złote rewelacji nie ma co się spodziewać. Gdyby nie dobre opinie na W, miałabym obiekcje przed kupieniem tak taniego szamponu. Ale i tak jest lepszy niż dużo średniopółkowych szamponów.
+ dobrze myje i dobrze się spłukuje
+ cena
+ dostępność
+ zapobiega wypadaniu włosów w trakcie mycia
+ nie wysusza i nie plącza

- tandetna, bazarowa butelka z dużym otworem wizualnie obniża jakość produktu (gdzie są marketingowcy?)
- niezbyt wydajny
- po co ten barwnik i zapach w \\\'naturalnym\\\' szamponie?

Daję skład, bo widzę, że nie ma:
Aqua, Sodium Laureth-2 Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Propylene Glycol, Linum Usitatissimum Extract, Polysorbate 20, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Biotin, Pyridoxine HCL, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisithiazolinone, Methylisothiazolinone, Cl 17200, Cl 42090

Używam tego produktu od: 2 m-ce

myje i tyle wystarczy

Szampon kupiłam w kiosku za 3 złote
opakowanie bardzo proste, z duża nakrętką, szampon ma przezroczysty, niebieski kolor, pachnie zielonym jabłuszkiem, dobrze się pieni, jest średnio wydajny.
Po umyciu stosuję odzywki, maski, ale użyłam także samego szamponu- włosy oczywiście były splątane, ale to dlatego że brak silikonów w składzie. Jest dobry na wyjazdy- mała buteleczka w niskiej cenie.
Nie wiem czy kupie ponownie bo są jeszcze inne do wypróbowania :)

Ilość zużytych opakowań: dwa

może byc

+dobrze myje oleje
+ładnie pachnie i ma ładny kolor

-za duży otwór w butelce
-trochę zwiększył wysuszenie moich włosów (porównując z szamponem Barwa pokrzywowym)
-dosyć ciężko go dostać (auchan gdańsk)
polecam osobom które nie mają bardzo suchych włosów

nie jest źle

Znajoma fryzjerka powiedziała mi "szampon to szampon, jeden kij, byle tani i rzadki, bo mniej chemii i udoskonalaczy"
Tani, dostępny, ładnie pachnie, myje-spełnia moje minimum
Pewnie stwierdzicie, że plącze włosy, ale każdy potem ładuje różne odżywki/maski/fluidy, które ułatwiają rozczesanie i bardziej odżywiają włosy niż szampon. Zresztą im dłuższe tym więcej plątania.
Opakowanie mogłoby być klikane, bo go dużo wylatuje (a jest rzadki). Także przez to szybciej się zużywa.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Świetny produkt za małe pieniadze : )

Szampon kiepsko się pieni , jednak rewelacyjnie sprawdza się gdy rozcieńczymy go uprzednio np . w kubeczku z wodą . Dobrze oczyszcza , ma przepiękny zapach . Niestety strasznie plącze włosy , jednak odżywka wszystko załatwia : ) Używam go do zmywania olei i w tej kwestii sprawdza się świetnie : )

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie