KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 51% osób
    wolfshade
    9 maja 2011 o 18:26
    Delikatnie :)
    Zacznę od tego, że jestem fanką delikatnego makijażu, o ile w ogóle mam ochotę się malować :) Rzęsy mam długie, ciemnobrązowe przechodzące w blond na kóncu, niechętnie je maluje, bo większość wydłużających mascar czyni je koszmarnie sztucznymi, lalkowymi, a poza tym zawsze się martwię czy ich sobie niepotrzebnie nie zniszczę. Dla mnie ten tusz to strzał w dziesiątkę - ale zaznaczam - nie będzie dla każdego. Na pewno spodoba się jeśli chce się delikatnie = naturalnie wydłużyć rzęsy i pogłębić kolor. Dla kobiet które chcą mocnego makijażu - absolutnie nie. Mascara ma wiele dobrych składników ; wosk pszczeli, wosk carnauba, wit E, B5 i proteiny jedwabne, co mnie cieszy - w większości bliżej początku niż końca INCI :) Ja osobiście dorzuciłam do tuszu jeszcze rybkę GALa (odzywka keratynowa) + kropelki gliceryny i nic sie nie mazie, a rzęsy zamiast marnieć - trzymają formę a i nawet mają się lepiej :) Mascara ładnie wydłuża rzęsy, nie skleja się (absolutnie =jest lekka, prędzej o sklejanie posądziłabym serie XXL Volume), nie kruszy, rzędy nie są \'sztywne\', cały efekt jest subtelny, ale widoczny. Tusz od razu wymerdałam z odżywka, pózniej kropelkami gliceryny, więc tak na prawdę oceniam to w całości - solo uzylam wylacznie raz, było ok, ale odrobina odżywki poprawia mi samopoczucie podczas stosowania :) Przy okazji - mogę śmiało powiedzieć ze dodanie odrobinki olejku (czy to odzywki z GALA, czy samego rycynowego) nie sprawi że tusz zacznie się rozmazywać , z czym spotkałam się przy innych tuszach.

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    agacior89
    29 grudnia 2011 o 22:17
    Rzęsy jak firanki
    Wypróbowałam już naprawdę wiele, wiele tuszy - nawet w tym momencie w mojej kosmetyczce zalega z 9, które użyłam 2, 3 razy i wylądowały na jej dnie. Dotąd musiałam wybierać: albo trwałosć, albo efekt. Ten tusz gwarantuje mi obydwa :) + Pięknie wydłuża rzęsy, posiada takie jakby niteczki w środku które przyklejają się do naszych rzęs i wydłużają o 2-3 mm + nie uczula + piękna intensywna czerń + TRWAŁOŚĆ- cały dzień bez poprawiania makijażu + CENA!!!! + łatwo się zmywa, nie niszczy rzęs - Rozmazuje się gdy łzawią oczy, ale coś za coś - wolę tak niż wodoodporny tusz, który przy zmywaniu wyrywa rzęsy :P Moim zdaniem jest absolutnie fenomenalny, głownie ze względu na cenę. Jakiś czas temu porównywałam go z "\'They\'re real" BeneFit, efekt jest nawet lepszy, a cena 1Oxniższa.
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria Natura

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Roksana3
    27 stycznia 2013 o 12:19
    CUDO :)
    Mam dość krótkie i rzadkie rzęsy. Na ten tusz trafiłam, gdy byłam w Naturze :) Pomyślałam, że niska cena to i zakupu w razie czego nie będę jakoś żałować. I co się okazało? Że to najlepszy tusz dla mnie i zostanie ze mną na długo! :) Jeszcze żaden tusz nie wydłużył moich rzęs, jak ten od Sensique!! :) Kto by pomyślał, że za taką kwotę można kupić taką perełke? :) Plusy: +Świetnie wydłuża +Lekko pogrubia przy dodatkowej warstwie +Nie skleja rzęs +Jest wydajny +Tani +Wygodne opakowanie +Dobrze się zmywa i nie trzeba trzeć przy demakijażu Jedyny malutki minus to: -Pod koniec dnia zaczyna się lekko kruszyć Jest cudowny i kupię go ponownie!! :) Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 całe

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    ajdija
    10 lipca 2014 o 13:33
    1 / 5
    skleja
    Skład: Aqua, Beeswax/Cera Alba, CI 77499, Alcohol Denat., Stearic Acid, Lanolin, Polyvinyl Alcohol, VP/Eicosene Copolymer, Copernicia Cerifera(Carnauba)Wax, Triethanolamine, Ricinus Communis(Castor)Seed Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Abietate, Rayon, Methylparaben, Hydrolyzed Silk, Tocopheryl Acetate Cena: ok 8zł Pojemność: 8ml Dostępność: Drogerie Natura Konsystencja: gęsty, według mnie aż za bardzo, co prawda lubię gęste tusze, ale nie aż tak. Może był otwierany zanim dotarł do mnie. Ponadto w tuszu znajdują się "farfocle", ale wydaje mi się, że jest to typowe dla tuszów wydłużających. Kolor: czarny Szczoteczka: z włosia (takie jakie lubię najbardziej) z tym, że jest dosyć długa i wąska. Dodatkowo rączka jest bardzo długa, co średnio ułatwia mi aplikację. Ponadto przy wkładaniu szczoteczki do opakowania osadza się sporo produktu na otworze przez co produkt się marnuje. Tusz przepięknie wydłuża, ale nie widać różnicy czy warstwa jest jedna czy kilka, efekt jest taki sam (idealny dzienny efekt) utrzymuje się cały dzień, nie osypuje się i nie robi efektu pandy, z tym, że moje rzęsy skleja. Strasznie ciężko się go nakłada. Ja nie używam wydłużających tuszów, bo dla mnie naturalnie same w sobie są wystarczająco długie, więc postanowiłam przeprowadzić eksperyment na mojej siostrze, która używa tylko takich tuszów. I według niej: tusz wcale nie skleja rzęs, wręcz przeciwnie ładnie je rozczesuje. Co do szczoteczki, koloru i trwałości nie miała zastrzeżeń :)

Kot Kotkowaty
    22 sierpnia 2013 o 1:05
    2 / 5
    +cena +opakowanie +szczoteczka - zapach - kruszy się - tusz jest bardzo \\\'mokry\\\', a takich nie lubię, bo ciężko z nimi pracować - skleja rzęsy - wiem, że nie jest wodoodporny, ale wystarczy kropla wody i po makijażu - nietrwały - nie daje jakiegoś specjalnie spektakularnego efektu Spróbuję dać mu jeszcze szansę za może miesiąc, jak trochę wyschnie.

anna996
    25 marca 2013 o 14:56
    Do dziennego, delikatnego makijażu
    Na wstępie zaznaczam, że obecnie tusz ma inne opakowanie niż to na zdjęciu, więc jeśli będziecie szukały go na półce, to jest on troszkę inny - taki jakby długopis z lekkim zagłębieniem, jest bardziej obły, jednak nazwa pozostaje ta sama. Poza tym: - tusz zawiera takie drobne paproszki, włókienka, które chyba mają za zadanie przyczepiać się do końcówek rzęs i przez to optycznie je wydłużać, u mnie jednak tego nie robią gdzieś się po drodze gubią - tusz jest czarny, ale nie jest to głęboka, nasycona czerń, kolor jest delikatny i daje naturalny efekt na rzęsach - jest wygodny w nakładaniu ze względu na wąską, dobrze wyprofilowaną szczoteczkę - nie osypuje się, nie kruszy - nie skleja rzęs - wytrzymuje na rzęsach wiele godzin, praktycznie cały dzień - nie wysycha , długo zachowuje świeżość - nie daje spektakularnych efektów na rzęsach, po prostu maluje je na czarno i to wszystko - w promocji można kupić go za ok.4zł, a sprawdza się jak tusze za 40 zł. - dobrze się zmywa - nie uczula, nie szczypie ani nic takiego Za tę cenę jak najbardziej polecam, nie ma sensu przepłacać, ten tusz jest naprawdę dobry do podstawowego, subtelnego makijażu. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: pierwsze

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    paulinakarolina
    19 marca 2013 o 18:14
    fajny
    w sumie nie potrzebowałam nowego tuszu i kupiła go tylko dlatego ,że był na promocji. przeważnie używam pogrubiających , wydłuzające jakos nie szczególnie mnie interesowały. ale do rzeczy. cena!!!!! ( ja kupiłam za 3.99- smieszna cena naparwde ) ładnie wydłuża ( włoski nie sa bardzo grube i nie atakują oka ;) ) podkręca i unosi rzęsy- ładnie otwiera oko 3 warstwy i pogrubia fajna szczoteczka, mała ,zgrabna - nie lubie tych mega wielkich trwałość całkiem dobra, nie ma jakis wielkich osypów naparwde dobry tusz w bajecznej cenie Używam tego produktu od: kilku dni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Rosea
    13 lutego 2013 o 10:18
    5 / 5
    Super, ale tylko do dziennego makijażu
    Ponieważ jeszcze nie trafiłam na idealny tusz do rzęs, tym razem postanowiłam sięgnąć po coś z tańszego przedziału cenowego. Po przeczytaniu wielu opini trafiło właśnie na Lash Extension. + Tusz ma fajną gęstą szczoteczkę. Wygląda niepozornie, ale jako jedyna rozdziela mi rzęsy! Każda trzyma się osobno. Wreszcie nie sklejają się w kępki, co miało miejsce przy wszystkich innych dotychczas używanych tuszach. + wydłuża rzęsy + nie brudzi podczas makijażu + nie rozmazuje się i nie odbija się pod oczami, nie kruszy + dobrze trzyma się cały dzień + witaminy i jedwab w składzie Niestety ma minusy: - dla mnie czerń jest zbyt słabo nasycona :( Tusz nadaje się tylko do dzieniennego makijażu. Daje zbyt naturalny efekt, by można by go używać do mocniejszego/wieczorowego makijażu. Wydłuża rzęsy, ale za słabo je czerni. Raz nawet zdażyło mi się, że zapomniałam o demakijażu rzęs, bo zapomniałam, że mam je pomalowane :D Najlepiej jest nakładać kilka warstw na rzęsy, jest to troche bardziej pracochłonne (szczególnie gdy się gdzies spieszymy), ale daje zadowalający efekt. Za taką śmieszną cenę jest bardzo przyzwoity. Wielki plus za rozdzielanie rzęs. Używam tego produktu od: 2 tygodni Iość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

atopia
    7 czerwca 2012 o 17:02
    5 / 5
    Kupiłam ten tusz pod wpływem rozczarowania Pump Up Booster Miss Sporty i tym samym przez brak przyzwoitego tuszu. Po szybkiej próbie w sklepie, zdecydowałam się go przygarnąć. W końcu 8 zł to nie majątek. Z każdym kolejnym użyciem byłam coraz bardziej zadziwiona. +bardzo ładnie wydłuża(może nie jest to tak spektakularny efekt jak przy Diva coś tam coś tam od Astora, ale na serio jest dobrze) +prawie nie skleja +przy 2 lub 3 warstwie dochodzi bardzo ładne pogrubienie +dobrze się zmywa +o cenie chyba nie muszę wspominać? +śmieszne opakowanie, wygląda praktycznie jak długopis Jedyne mini-minuski -pod koniec dnia troszkę się osypuje, ale w granicach przyzwoitości -łatwo go rozmazać(chociaż w sumie chyba lepiej tak, niż potem katować rzęsy przy zmywaniu) Podsumowując, uważam, że ten tusz nie ustępuje niczym drogim mascarom po 30-40zł. Używam tego produktu od: 2tyg Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Sparkles
    7 czerwca 2012 o 11:08
    Fajny
    Jak dla mnie bardzo fajny tusz. Nie mam za dużo rzęs w dodatku nie są za długie i są proste jak druty. Bez makijażu nie wygląda to ciekawie. Używałam różnych tuszów i jak dla mnie tez jest ok :) Plusy: +ładnie wydłuża rzęsy dzięki króciutkim włoskom które są w tuszu +jest trwały choć czasami zdarza się że osypie się któreś włokienko z rzęs, ale to nie problem +niska cena +nie uczula +jak się troche popracuje to otrzyma się śliczne długie rzęsy, nieposklejane, praiwe jak naturalne, lekko pogrubione +fajna szczoteczka, można dojechac do samej nasady rzęs Minusem jest to że dość szybko wysycha bo gdzieś po 3 miesiącach, ale szczerze mówiąc jak dla mnie to norma nawet drugie tusze które stosowałam wcześniej tak samo szybko schły. Ale cena jest tak niska ze nie martwi mnie to, wyrzucam wyschnięty i śmigam wtedy po następne opakowanie :D Używam tego produktu od: prawie rok Ilość zużytych opakowań: 2 całe i 3 w trakcie

Emylcia
    20 kwietnia 2012 o 16:14
    5 / 5
    działa na zasadzie "MY Illegal Lenght", ale jest o niebo lepszy i duuużo tańszy!
    jak wiadomo każda z nas oczekuje innego efektu. ja preferuję teatralne wydłużenie i lekkie pogrubienie. ten tusz mnie zaskoczył, kupiłam go przypadkowo, bo zainteresowały mnie zawarte w nim włókna :) TO DZIAŁA! w przeciwieństwie do tuszy Pierre Rene, włókienka przyklejają się to koncówek rzęs dając niewiarygodną długość już przy pierwszej warstwie, a druga pogrubia :) nie wiem jak się ma okres świeżości tuszu, bo używam go od kilku dni. polecam zwolenniczkom długich "firanek" :)) Używam tego produktu od: kilku dni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Odonate
    30 września 2011 o 13:12
    4 / 5
    jakość odwrotnie proporcjonalna do ceny
    Ostatnio nie byłam zadowolona z efektów uzyskiwanych tuszami, któych do tej pory używałam, a były to zwykle tusze pogrubiające i obiecujące "rzęsy lalki". To skłoniło mnie do analizy moich rzęs i stwierdziłam, że są tak gęste, że bez sensu je pogrubiam, a powinnam je wydłużyć, bo są króciutkie! W ramach eksperymentu pomstanowiłam kupić coś niedrogiego, żeby nie było szkoda wyrzucić. W Naturze zauważyłam ten tusz, były testery szczoteczek i nie powiem, spodobała mi się, bo większość wydłużających tuszy ma szczotki silikonowe czy tam gumowe, a te mnie odrzucają. W domu otworzyłam tusz. Jak już dziewczyny wspominały ma dziwne włókienka i przestraszyłam się, że będą robić grudki na rzęsach, ale na szczęście były to tylko obawy. Żadnych grudek na rzęsach nie ma. Są za to długie, giętkie, a tusz się utrzymuje cały dzień, nie kruszy, nie osypuje. Aplikację bardzo ułatwia wygięcie szczotki - dotarcie do kącików oka to bułka z masłem. Zmywa się w miarę dobrze, aczkolwiek chyba gorzej niż tusze YR czy Wibo Extreme Lashes, których zwykle używałam. Nie odnotowałam wzmożonego wypadania rzęs, ani opuchnięcia oczu. Używam tego produktu od: dwóch tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

eWuUsia
    29 września 2011 o 17:03
    idealny jak dla mnie;)
    Kupuję ten tusz niezmiennie od bardzo dawna, w międzyczasie oczywiście nie raz testowałam inne i muszę z zadziwieniem przyznać że nawet tusze w cenie 20-30 zł mu nie do końca mu dorównały;) niektóre z nich świetnie malowały, jednak bardzo szybko wysychały i wspaniały efekt mijał;/ ten tusz nie wysycha wystarcza mi średnio na 3 miesiące (a maluję rzęsy dość obficie), jest trwały, i ładnie wydłuża rzęsy;) Jedyną wadą jest to że lekko je skleja jednak ja i tak go nie zmienię;) warto dodać że cena jak na te jakość jest bardzo śmieszna;) pozdrawiam ;D Używam tego produktu od: kilku lat;) Ilość zużytych opakowań: duuuużo

Skarfejs
    26 sierpnia 2011 o 20:20
    3 / 5
    Może być
    Osobiście jestem zwolenniczką "firanek" więc nie bardzo mi przypadł do gustu :) Ładnie wydłuża rzęsy :) Przy jednej warstwie daje bardzo delikatny efekt, a przy dwóch czasami potrafi skleić rzęsy Mimo,że stosuję codziennie to rzęsy są mocne, nie łamią się i nie wypadają Trwały, nie kruszy się i nie rozmazuje Łatwo się zmywa Myślę,że za te cenę warto spróbować :) Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

mohitito
    11 marca 2011 o 7:51
    ogromne zaskoczenie! :-)
    Jak na tą cenę to przeżyłam szok!:-) kupiłam go zastępczo, bo akurat nie było mojego ulubieńca i nie wierzyłam, że tusz za kilka złociaszy będzie w ogóle dobry, do tej pory byłam wierna tuszom Lancome, ale teraz zdradze go i to z przyjemnością:-) Ten tusz to po prostu rewelacja! :-) i za taką śmieszną cenę! - pięknie podkreśla i wydłuża rzęsy i daje 100% naturalnego wyglądu - zero sklejania (o ile nakłada się go z głową, a nie wali na oślep pół pojemniczka:-) ) - nie kruszy się, nie robi grudek - szczoteczka jest ok - wzmacnia rzęsy, moje były bardzo osłabione szczególnie po Lancome L\'Extreme Mascara, a teraz są piękne i zdrowe jak dawniej:-) jest rewelacyjny i polecam:) Używam tego produktu od: ok. miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

WooGirl
    4 marca 2011 o 17:41
    Nie
    Tusz kupiłam ze względu na niską cenę. Mówiąc krótko rzęsy są posklejane, praktycznie niewydłużone i jak już ktoś wcześniej napisał jakieś farfocle biorące się nie wiadomo skąd (ze szczoteczki?). Używam tego produktu od: jakiegoś czasu Ilość zużytych opakowań: 1 standartowe

pacina9
    19 lutego 2011 o 21:20
    Naturalny efekt
    Tusz ma bardzo specyficzny zapach, ale przyjemny. Najpierw używam bazy potem tuszu, ten tusz nie jest może najlepszy ale daje bardzo naturalny efekt tzn wygląda tak jak bym nie miała wymalowanych rzęs, więc dobrze czasem odpocząć od mocno wymalowanych rzęs. Plusy -nie skleja rzęs -nie robi grudek -ładnie pachnie -daje bardzo naturalny efekt Minusy -słabo wydłuża ale po 2 warstwie jest ok -nie pogrubia rzęs Generalnie jestem z niego zadowolona bo wyglądam bardzo naturalnie. Dodam że lepiej pielęgnuje rzęsy niż odżywka do rzęs.

arbuziaczek
    21 lipca 2010 o 10:51
    to nie to...
    Na wielu forach spotkałam się z pozytywnymi opiniami co do tej maskary, więc postanowiłam, że wypróbuję... Zawiodłam się, bo trzeba się dużo namachać, żeby osiągnąć jakiś efekt, który jest i tak mizerny. Główne zadanie (wydłużanie) niewykonane. To, że tani nie wystarcza. Ogólnie to bardzo naturalny efekt. Do kupienia tylko w Naturze. Używam tego produktu od: 4 miesiące ? Ilość zużytych opakowań: 1