Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Balsam do skóry suchej i wrażliwej (stara wersja)

Emulsja regenerująca bez kompozycji zapachowej. Balsam do skóry suchej i wrażliwej Ziaja Med wiąże wodę oraz zapobiega jej nadmiernej utracie. Nawilża głębsze warstwy skóry. Zapobiega przesuszaniu naskórka. Przyspiesza regenerację zewnętrznych warstw naskórka, zmniejsza tendencję skóry do nadwrażliwości, redukuje istniejące podrażnienia. Uzupełnia niedobór naturalnych substancji odżywczych, poprawia elastyczność i miękkość naskórka
Substancje aktywne: Prowitamina B5 (D-panthenol), Alantoina

Przyzwoity balsam.

Balsam ten kupiłam w jednej z aptek za około 15 złotych w pojemności 400 ml. Produkt zamknięty jest w butli z pompką, z której wygodnie dozowało się kosmetyk przynajmniej do zużycia jakiś 2/3 zawartości - potem pompka zacięła się i trzeba było wydobywać kosmetyk poprzez klepanie dna. Balsam ma konsystencję niezbyt gęstego kremu, dobrze się rozprowadza po skórze i dość szybko wchłania. Daje uczucie przyjemnego nawilżenia i ukojenia . Co do zapachu: jest praktycznie niewyczuwalny, więc nie koliduje z wonią perfum bądź innych kosmetyków zapachowych. Balsam jest też wydajny, starczył mi na około miesiąc użytkowania.
Reasumując: będzie to dobry kosmetyk dla osób, których skóra potrzebuje nawilżenia i ukojenia, a nie chcą wydawać na balsam dużych kwot.

Szybkie działanie, niestety krótko trwa

Fajnie wchodzi w ciałko, przy smarowaniu rączki też korzystają.
Niestety wrażenie nawilżenia, trwa za krótko jak dla mnie. Nie jest drogi, ale wolę trochę dodać pieniędzy i mieć trwalszy efekt.

Bardzo lekkie nawilżanie

Generalnie nie przepadam za produktami marki Ziaja, a ten balsam dostałam w prezencie. Balsam, a w zasadzie moim zdaniem bardziej mleczko do ciała, ma fajną konsystencję dobrze rozprowadza się po skórze wilgotnej, natomiast na suchej już sobie nie radzi zupełnie, stawia mocny opór. Zaraz po nałożeniu skóra jest fajna jakby delikatnie czuć jakiś olejek, jednak po bardzo krótkiej chwili, balsam całkowicie się wchłania.

jest godny uwagi

Balsam dobry na zimowy czas gdy nasza skóra jest przesuszona przez ogrzewanie. Lubię to że balsamy ziaja mają pompkę to naprawdę ułatwia aplikacje. Balsam bardzo ładnie pachnie .Ładnie nawilża skórę i jak to ziaja nie jest taki drogi .

Bez efektów

Słabe nawilżenie po tym balsamie. Odnoszę wrażenie , że takie samo jak przy innych balsamach Ziai. Działanie balsamów, mleczek oceniam po łydkach- mam je suche więc jeśli są takie same kilka godzin po nałożeniu to balsam jest słaby. U mnie łydki bez zmian, może bez łuszczenia się ale są ściągnięte. Balsam nie wchłania się do końca.

Mleczko delikatnie nawilżające

Stoi do dnia dzisiejszego u mnie. Mam z nim problem. Bardzo delikatne nawilżanie, ktore miało byc bardzo mocne jest moim zdaniem dosc zapychajace. Pojawiło mi sie na nogach kilka wyprysków podczas używania tego balsamu. Nie nazwałabym tego seria med. Super sucha skora nie ma co szukać tutaj ratunku. Balsam prezentuje nam optymalny stopień nawilzenia, ale jesli szukamy ratunku dla skory tarki to ufajcie sie gdzies indziej. Wchłania sie szybko , troche sie klei. Nazwałabym go bardziej mleczkiem niz balsamem. Butelka duża pojemna i wydajna. Aktualnie przerzuciłam sie na inny, moj chłopak korzysta z tego.

dobry

mam skórę bardzo suchą, atopową i jak na razie jest do jedyny balsam, który przynosi mi jakieś ukojenie. wiadomo, nie na długo, moja skóra jest naprawdę wymagająca, ale regularne stosowanie go pomaga mi w poradzeniu sobie ze skórnymi problemami.

+ wydajność
+ jest okej dla skóry przesuszonej, skórę normalną na pewno dobrze by nawilżył
+ nie jest tłusty!!!! całkiem dobrze się wchłania
+ brak uczucia 'chemicznego wżerania się' w skórę

- dla skóry bardzo suchej jednak trochę za mało

Chwilowe ukojenie...

Od moich recenzji dotyczących balsamów, a zwłaszcza tych z Ziaji, wieje nudą na odległość: "za mało odżywczy, za mało nawilżający, za mało regenerujący, za mało treściwy"... Cóż, posiadaczki skóry wiecznie głodnej ukojenia, doskonale wiedzą jak ciężko o produkt, który faktycznie nasyci ją na 24 godziny, do kolejnej aplikacji porcji kosmetyku. Na dodatek jeśli ciało skłonnej jest do alergii, trzeba nie tylko karmić, ale i uważać na skutki uboczne.
Kuracja nawilżająca spełniła to zadanie tylko połowicznie. Póki co lepiej odnajduję się w pielęgnacji twarzy z Ziają.

bardzo dobry na zime

Na zime lubie balsamy o bogatszej konsystencji i ten sprawdza sie znakomicie. Dobrze nawilza, nie uczula, jest bez zapachowy, nawet szybko sie wchlania lecz pozostawia troszke filmu ochronnego co mi osobiscie nie przeszkadza. Ma dosc gesta konsystencje co powoduje, ze trzeba sie troszke namachac zeby go rozsmarowac ale mysle ze taki problem to nie problem:)

Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo dobry.

Stosunek jakości i ilości do ceny jest zachwycajacy:)

Jestem bardzo zadowolona z tego balsamu, świetnie nawilża a efekt utrzymuje się bardzo długo. Wchłania się trochę dłużej ale daje fantastyczny efekt:)

Ilość zużytych opakowań: 1. Normalne

Bardzo dobry!

+ dużo a tanio
+ bezzapachowy
+ idealna konsystencja
+ nadaje się do całego ciała - świetnie działa na skórę rąk i na skórki, bardzo dobrze je nawilża
+ nie podrażnia skóry, a ją łagodzi
+ szybko się wchłania
+ skóra jest po nim miękka

Myślę, że to będzie mój stały balsam...

Dobry

Sprawdził się.
Nawilża i łagodzi podrażnioną skórę.
Stosunkowo szybko się wchłania.
Najbardziej szorstka skóra staje się miękka w dotyku.
Wydajny.

Minusem jest zapach.