KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Joanna Rzepa, Szampon przeciwłupieżowo-wzmacniający z ekstraktem z czarnej rzepy, cyprysu i rozmarynu

3,6 na 519 opinii

Kupi ponownie: 37% osób
    scandalistka
    20 lipca 2009 o 22:21
    Świetny
    To jest mój ulubiony szampon :) Świetnie oczyszcza, a przy tym jest delikatny. Jeśli chodzi o jego działanie przeciwłupieżowe, to ja stosuję go profilaktycznie i jak na razie sprawdza się dobrze. Poza tym uwielbiam jego zapach :) Warty wypróbowania, polecam! Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: kilka

noer
    13 września 2008 o 13:37
    1 / 5
    do kitu :(
    Kupiłam go bo mam problem z łupieżem i się rozczarowałam. Nic , a nic mi nie pomógł tylko na dodatek wysuszył mi włosy :P Każdy ma inne zdanie , ale ja nie polecam ! Używam tego produktu od:3 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1 nie do końca

kamillaer
    7 czerwca 2008 o 20:20
    1 / 5
    beznadziejny
    nic a nic nie pomógł moim włosom. nie uleczył łupieżu, nie wzmocnił, nie pogrubił, nie zahamował wypadania. ponadto włosy były tłuste i ciężko się rozczesywały. jedyne co było w nim fajnego to zapach i konsystencja. ale co to ma za znaczenie? Ilość zużytych opakowań: jedno

kocica17-wera
    9 czerwca 2007 o 22:09
    Bardzo go lubię
    Szampon jest bardzo dobry. Dałam mu *****, ponieważ moje włosy należą do gatunku tych co bardzo silnie się przetłuszczają i nie wiem co im pomoże. Jest bardzo wydajny (wystarczą 2 łyżeczki na 4 łyżeczki wody). Dodatkowo się bardzo mocno pieni, co jest bardzo dobre. Mimo, że mam uczulenie na SLS, nie podrażnia mnie. Włosy po nim są bardzo puszyste i miękie w doyku. Dodatkowo pięknie pachie. Wiem, że są gusta i guściki. I o nich się nie dyskutuje. Dlatego przemilczę wypowiedzi negatywne. Używam tego produktu od: 2 lata ;-) Ilość zużytych opakowań: 7 bądź 8
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

yoasia83
    4 marca 2007 o 22:44
    mi pasuje
    Zacznę od tego, że seria przeciwłupieżowa z rzepy jest bardzo dobra. Gdy pojawił się łupież i zaczęły wypadać mi włosy w sporych ilościach szampon zahamował ten proces i łupież praktycznie zniknął. Zawsze do niego wracam. Nie oczekujmy cudów od szamponów które można kupić w drogerii czy supermarkecie. To nie są szampony lecznicze!! Takie tylko można dostać w aptece! Jak na szampon kosmetyczny jest świetny. Używam tego produktu od: kilka lat Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam