Maybelline New York, Line Definer, Liquid Eyeliner (Eyeliner w formie flamastra)

Pojemność 6,5 ml

Eyeliner we flamastrze do precyzyjnego makijażu oka. Flamaster ma cieniutkie zakończenie dzięki czemu, można robić zarówno grube, jak i cieniutkie kreseczki. Wygodne opakowanie, zgrabne. Idealne do schowania do damskiej torebki i poprawek w ciągu dnia. Odcień czerni niezwykle głęboki. Producent obiecuje efekt idealny przez cały dzień, bez rozmazywania i odłamywania!

Cena: 20zł / 6,5ml

/s/

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Mam 23 lata, od 15 roku nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez eyelinera. Więc malować kreski umiem
\\nMinusy:
\\n*bardzo słaba pigmentacja: kolor wychodzi szary,a nie czarny!
\\n*nieporęczny pędzelek: żeby namalować kreskę trzeba go docisnąć, a więc z cienkiej kreski nici
\\n*szybko się rozmazuje, nie polecam na imprezy
\\nZalety:
\\n*niesamowicie wydajny
\\n*w przypadkowym kontakcie z oczami nie podrażnia.
\\n
\\nUzywam go wyłącznie wtedy, kiedy się spiesze i nie mogę znaleźć żadnego innego pod ręką.
\\n
\\nO wiele lepszy jest Inglot, Soft Precision Eyeliner.

świetny liner

Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. Bardzo łatwo się nim robi precyzyjną kreskę. Kreska jest ładna i kruczoczarna. Mam go bardzo długo a jeszcze się ani nie wyczerpał ani nie wysechł, a używam go dość często.

Używam tego produktu od: ponad 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

taki sobie

Mój pierwszy eyeliner. Zakupiłam go po przeczytaniu recenzji, ze jest dobry dla poczatkujących, więc akurat dla mnie, jako że bylam zupełnie niewprawiona.
Po pewnym czasie, kiedy w koncu nabrałam nieco wprawy i kreski wychodziły już w miare ładne, zaczęłam stosować tego eyelinera do codziennego makijażu. Wtedy mi odpowiadal, jednak teraz, znając już sie w miare na tym i mając w swych dloniach nie jeden eyeliner wiem, że nie był on wcale taki dobry.
Pigmentacja straszna! On był bardziej szary niż czarny! Kreski były dość delikatne.
Trwałoscią też nienajlepsza. Ścierał sie po pewnym czasie. Czasami na jednym oku miałam całą kreskę, a na drugim juz delikatnie była niepełna.
Z czasem stwierdzam, ze rownież lepiej sie maluję normalnym pędzelkiem niz takim flamastrem.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 2 lata temu

porazka, porazka, porazka

Jesli ktoras z Pan chce miec nad okiem gruba szara kreche ktora rozmyje sie po 2 godz.to polecam ten produkt:-( Stosuje tego typu kosmetyki od ok.15lat, bo nie ma to jak czarna trwala ladnie narysowana kreseczka nad okiem ale ten produkt to prawdziwa porazka. Robiac makijaz trzeba kilkakrotnie poprawiac kreske bo mazak przerywa, pisze raz ciemniej, raz jasniej, albo wcale, w efekcie otrzymuje sie gruba kreche, ktora za chwilke jest juz rozmazana- PORAZKA

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jeden pisak

Super!

Jeden z moich ulubionych linerów. Kreska jest mocna i ciemno czarna. Przy użyciu pisaka łatwo zaaplikować. Wydajny. Ładne schludne opakowanie. Trwały, nie rozmazuje się i nie odbija na powiekach:) Polecam!

Używam tego produktu od: obecnie
Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

NIGDY WIĘCEJ

masakra! od tego eye linera są lepsze nawet takie po 10 zł, bo chociaż kreska jest czarna. używałam go razem z tuszem tej samej lini - a pomiędzy czernią kreski a rzęs była baardzo duża różnica. jeżeli ktoś chce mieć szare kreski to polecam! nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Nie jest aż taki zły...

Zacznijmy od tego, że dostałam go od przyjaciółki. Kupiła go, na imprezę, a że na co dzień nie używa niczego poza podkładem, maskarą oraz błyszczykiem, podarowała go mi.
Pierwszym i ostatnim (chyba) minusem na pewno jest to, że znika po kilku godzinach. Co jest dla mnie niekomfortowe, bo nie lubię poprawiać make-upu w jakiś toaletach, czy szkole. Nie am na to czasu.
Plusem na pewno jest super opakowanie- flamaster, który ułatwia aplikację, nawet tym początkującym.
Kolor tuszu jest intensywny i nie odbija się na powiece.

Na razie używam go do codziennego makijażu.
Już się kończy niestety, nie wiem czy kupie drugie opakowanie, zwłaszcza, że na rynku jest wiele innych cudeniek, które chcę przetestować. :)

zepsuli go!

zużyłam w sumie 3 opakowania, później próbowałam czegoś nowego.. wróciłam niedawno i klops..

czerń nie jest już czernią, wydaje mi się też, że produktu jest mniej.. i cena podbita

szkoda, bo był bardzo wygodny

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 szt

Raczej nie

Zdecydowanie nietrafiony zakup. Kreskę rysuje się bardzo ciężko, po jakimś czasie osiągnęłam efekt podobny do tego gdybym używała prawdziwego flamastra - kreska ma czarne boki i w środku szary - na oku wygląda komicznie.
Kolorowi bliżej do szarego niż głębokiej czerni, którą obiecuje producent. Zdecydowanie nie warta swojej ceny. Flamaster, który wyglądał tak obiecująco nie sprawdził się.

Używam tego produktu od: 1 rok

Do niczego

Kupiłam ten eyeliner po dość długim polowaniu (ciągle brakowało go w drogerii), jednak po przetestowaniu natychmiast wróciłam do płynnego eyelinera.

Miał być czarny... Nie jest. Kreski są szare. I to jasnoszare.

Miał być precyzyjny... Nie jest. Przy próbie narysowania cienkiej kreski flamaster nie zostawia żadnego śladu na skórze. Trzeba przycisnąć mocniej a wtedy kreska wychodzi gruba, nierówna, kolor jest niejednolity, smuży się. Okropne.

Kreski wyglądają lepiej, gdy robię je np. na ręce (twardsze podłoże), no ale powieka to nie ręka i chyba nikt nie będzie sobie wbijał w oko eyelinera ani podkładał dykty pod powiekę żeby tylko zrobić kreskę.

Nie wiem, w jaki sposób można się upiększyć smarując się tym paskudztwem. Dowolny płynny eyeliner za 5 pln bije ten wynalazek na głowę (skuwkę?).

Wyrzucone pieniądze.

Myślałam , że się polubimy

Pierwsze co go dyskwalifikuje to , to iż utrzymuje się na powiece kilka godzin i zaczyna znikać co bardzo źle wygląda ;/ Minus jedyny i zarazem największy.
Plusy:
+ cena ( kupiłam go w promocji za 8zł)
+łatwość w aplikacji
+robi sie nim ładną precyzyjna kreskę

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

jednak nie...

Nie wiem, czy ja trafiłam na trefną sztukę, czy po prostu on tak ma, ale wysycha tak szybko, że jak chce umalować drugie oko to już nie mam czym :( A kolor tego produktu to na pewno nie jest czarny, może grafitowy, ale nie czarny, a widać u mnie bardzo tę różnice ponieważ mam naturalnie czarne rzęsy i brwi. Jedyne co jest dobre w tym eyelinerze to naprawdę łatwo się nim maluje, i jako pierwszy eyeliner do ćwiczeń jest idealny, ale tylko do tego. Niestety zawiodłam się na nim :(

Ilość zużytych opakowań: jedno nie skończone bo wysycha