KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Garnier Ultra Doux, Maska intensywnie odżywcza z oliwą z oliwek i cytryną do włosów suchych i matowych

4,2 na 55 opinii

iceflower
    27 grudnia 2008 o 22:47
    5 / 5
    Uwielbiam ją.
    Maska tania i genialna, fakt że może nie tak odżywcza, jak maski profesjonalne, ale niewiele ustępuje im poziomem. Ma piękny zapach, jeszcze piękniejszy niż szampon z tej samej serii, przyjemną gęstą konsystencję. Włosy nią potraktowane sa lsniące, gładkie, miękkie, odświeżone i fajnie się układają. Bardzo dobrze też się po niej rozczesują. Maska niby drogeryjna, ale odżywia i nawilża bardzo dobrze. Jestem bardzp, bardzo zadowolona i chętnie kupię ponownie przy kolejnej wizycie za zachodnią granicą. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania
    Używa produktu od:miesiąc

snowqueen
    16 listopada 2008 o 21:34
    5 / 5
    Rewelacyjna.
    Maska, podobnie jak szampon z tej serii, wprawiła mnie w wielki zachwyt. Ten sam orzeźwiający i dodający energii zapach :) Podoba mi się jej konsystencja, jest bardzo wydajna, świetnie rozprowadza się na włosach. Łatwo je rozczesać, a po wysuszeniu są miękkie, gładkie, puszyste i co najbardziej zachwycające - niesamowicie błyszczące. W ogóle nie obciąża włosów, a tego się obawiałam po masce "drogeryjnej" - wręcz przeciwnie, naprawdę dobrze je odżywia i nawilża. Włosy wyglądają zdrowo i pięknie. Ładne opakowanie, wydajność świetna, cena niewysoka - po prostu rewelacja. Daję 5 gwiazdek także dlatego, że działa na mnie równie dobrze jak profesjonalne maski LOreala, a jest o wiele tańsza. Polecam! Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

• 3 / 5
    sredniak
    oczekiwalam od maski czegos lepszego, nawilza i wlosy nie sa matowe, ale blyszczace tez nie sa, troche obciaza, oczekiwalam wiekszego nawilzenia, ładnie pachnie, tak odswiezajaco. jednakze nie tego potrzebowalam nie polecam zbytnio Używam tego produktu od:pol roku Ilość zużytych opakowań:1

*mysia*
    20 października 2008 o 14:48
    4 / 5
    bardzo dobra
    Plusy: - piekny zapach - nie obciaza wlosow - super odzywia - wlosy widocznie gladsze i bardziej lsniace - wydajna - niedroga - fajne opakowanie minusy: - nie zauwazylam Używam tego produktu od: 3 miesiace Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

extremalna_natura
    20 października 2008 o 14:24
    4 / 5
    Bardzo dobra!
    Używam całej linii: szampon, odżywka i ta maska. Nie spodziewałam się tak dobrej jakości po Garnier. Włosy są miękkie, bardzo gładkie, naprawdę dobrze odżywione. Polecam!Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1