Yung, Coffein Shampoo (Szampon wzmacniający)

Yung, Coffein Shampoo (Szampon wzmacniający)

Dzięki zastosowaniu specjalnego składnika - kofeiny cebulki włosów są aktywowane i włosy pobudzone są do wzrostu. Pantenol pielęgnuje i wzmacnia włosy, aby włosy były były jeszcze zdrowsze i mocniejsze.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Laureth-2, Sodium Chloride, Caffeine, Tocopherol, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Menthol, Disodium EDTA, Sodium Lauroyl Glutamate, Polyquaternium-7, PEG-120, Methyl Glucose Dioleate, Parfum, Hexyl Cinnamal, Phenoxyenthanol, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, CI 42051.

Cena: ok. 5zł / 200ml
/e/

Rewelacja

Szampon za 3.99 zł kupiony w promocji, szczerze nie wierzyłam, że za tą cenę może być dobry i tu rozczarowanie:) szampon ma same zalety nie zauważyłam jakichkolwiek wa, super się pieni, włosy są po nim mocniejsze i zdrowsze, nie przetłuszcza skóry głowy, jest bardzo wydajny miałam go 3 miesiące (myłam włosy ok. 2 w tygodniu) ma ładny morski kolorek zapach męskiej wody po goleniu ale mi to nie przeszkadza :) niestety wycofali go ze sprzedaży:(

Używam tego produktu od: Trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jeden

Warty wypróbowania

Zalety:
+ absolutnie świetnie myje! Już po pierwszym myciu włosy są czyste. Przy moich przetłuszczających się bardzo się sprawdził - świeże włosy miałam przez kilka dni, co przy innych szamponach jest nie do pomyślenia.
+ włosy są po nim lekkie i błyszczące
+ dobrze się pieni
+ starcza na bardzo długo, bardzo wydajny
+ nie kosztuje za wiele

Wady:
- plącze włosy
- wysusza, szczególnie daje się we znaki końcówkom :(
- nie wzmacnia, przynajmniej nie zauważyłam

Nie jestem w stanie stwierdzić, czy ograniczył wypadanie włosów lub czy przyspieszył ich porost. Ja po prostu tego nie kontroluję :). Kontroluję natomiast stan włosów i na pewno nie zostały wzmocnione, wręcz przeciwnie - szampon je przesuszył i z końcówek zrobił siano. Dobrze za to działał na skórę głowy, bardzo ograniczył przetłuszczanie się włosów.
Szampon ma męski zapach. Mnie się podoba, jest orzeźwiający, ale nie czuć go po spłukaniu.
Polecam używać tylko na skórę głowy, wcierać w wyższe partie włosów, a niskie zostawić odżywkom. Przy spłukiwaniu piana i tak zbierze brud z końcówek. (Nie ruszajcie włosów, bo strasznie Wam je splącze. Potem godzinami trzeba je rozczesywać :/.) Warto też potrzymać go troszkę dłużej - tak z 2-3 minuty. Wtedy kofeina zacznie działać na cebulki i może rzeczywiście trochę podrosną :).

Uważam, że jest co najmniej godny wypróbowania. Każdy ma inne włosy, więc najlepiej sprawdzać na sobie, a cena przecież nie jest za wysoka. Sama nie kupię go już raczej. Nie zachwycił mnie do tego stopnia, abym pozostała mu wierna, a ja lubię zmieniać szampony :).

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

szampon jak szampon

Średniak, po prostu:
+ dobrze oczyszcza włosy, po umyciu są lekkie i blyszczące
- lekko je plącze, ale nie tworzy mega kołtuna;) na głowie
+ nie obciąża, nie przyspiesza przetłuszczania włosów
= dziwny, lekko "męski" zapach
= wyjątkowego wzmocnienia i szybkiego wzrostu włosów;) nie stwierdziłam.

Zużyję, ale więcej raczej nie kupię.

Używam tego produktu od:kilka tyg. na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

za wiele oczekiwałam

Zakupiłam ten szampon w nadziei, że nieco przyspieszy wzrost włosów. Jednak efektu tego nie zauważyłam.
Zauważyłam za to, że strasznie plącze i wysusza włosy. Nawet mimo użycia odżywki mam po nim problemy z rozczesaniem. Słabo się pieni, i ogólnie dla mnie się nie nadaje zupełnie.

Używam tego produktu od: 2 tyg

za tą cenę jest super

Zapach lekko męski, koloński - mi się podoba (a do tego można używać razem z TZ jednego szamponu). Doskonale zmywa oleje (czego nie mozna powiedziec np o szamponach joanna barwa). Dobrze się pieni, dobrze myje i odświeża włosy i skórę głowy. Trudno jest mi powiedzieć, czy przyspiesza porost włosów - mi włosy rosną bardzo szybko, ale stosuję ogrom specyfików, więc nie jestem w stanie ocenić działania samego szamponu w tej kwestii. Włosy miękkie, pzryjemne. Choć moim zdaniem (w przeciwieństwie do poprzedniczek) szampon nie nawilża, i zazwyczaj stosuje po nim coś nawilżającego. Nawet jak nie użyję odżywki to włosy nie są bardzo splątane. Zasadniczym plusem jest też jego cena :D Nie obciąża, nie przetłuszcza, włosy są po nim długo świeże. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: 3 mies

działa :o

Być może jest to kwestia autosugestii, aczkolwiek tej poddaję się niezbyt często. Moje włosy rosną bardzo, bardzo powoli, co mogę obserwować rozjaśniając włosy. Zazwyczaj odrosty bywały widoczne dopiero po miesiącu, po trzech pojawiała się potrzeba ich farbowania. Odkąd używam tego szamponu, odrosty widzę już po dwóch tygodniach!

Poza tym jednym, dość wyraźnym plusem, szampon zaliczę do przeciętnych. Być mozę ocenia moja będzie nieobiektywna, bo przyzwyczajona jestem do dziecięcych szamponów, które bardzo delikatnie traktował moje włosy i skórę głowy- ten szampon delikatny wcale nie jest, pozostawia włosy suche i splątane. Aczkolwiek myje dokładnie i nie powoduje zbyt duzego przetłuszczania. Zapach jak szamponu męskiego, co takze mi się nie podoba.

Mimo wszystko produkt ciekawy i warty wypróbowania. Mocna czwóreczka.

Ilość zużytych opakowań: pół

Super :)

Na razie wystawiłam taką ocenę gdyż mam go od niedawna. Jak na razie spisuje się bardzo dobrze :)
+ włosy i skóra głowy rzeczywiście są super oczyszczone
+ same włosy miłe i miękkie w dotyku
+ pieni się
+ nawilża
+ troszkę plącze włosy ale nie jest źle

Najważniejsze, że dzięki niemu w końcu pozbyłam się łupieżu, który miałam i na który nie pomagał szampon przeciwłupieżowy.

Używam tego produktu od: w trakcie pierwszego
Ilość zużytych opakowań: -

nie plącze włosów
dobrze się pieni

a są jakieś?

Bdb

Bardzo dobry szampon. Świetnie myje a to jest dla mnie coś priorytetowego przy doborze szamponu. Poza tym włosy dobrze się po nim rozczesują co zdarza mi się zwykle dopiero po użyciu odżywki. Nie wiem czy to zasługa szamponu ale wydaje mi się że włosy naprawdę szybciej rosną. Z wad mogę wymienić że jest mało wydajny. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 2

Och, pewno...

Tani, niewydajny, o standardowym - conajmniej początkowym - składzie. Kupiłam go bo chciałam szybko zużyć bez żalu i się udało. Nie ma absolutnie żadnego wpływu na porost włosów; nie ułatwia rozczesywania, ale też jakoś potwornie nie plącze. Naprawdę nic nie można o nim powiedzieć poza tym, że spełnia swoje podstawowe zadanie; myje, nie obciąża, nie uczula, jest w szczelnym opakowaniu.
W zasadzie dlaczego nie. Cena do jakości bardzo akuratna.

Ilość zużytych opakowań:jedo - i po nim

dobry

Dobry szampon:nie plącze włosów,nie przetłuszcza,nie wysusza,włosy dobrze się rozczesują,co do szybszego wzrostu włosów nie zauważyłam takiego efektu,może dlatego,że dopiero od miesiąca używam.nie wiem czy kupię ponownie,bo lubię zmieniać szampony

Używam tego produktu od:1miesiąc