AA, Young, Tonik antybakteryjny

AA, Young, Tonik antybakteryjny

Bezalkoholowy tonik antybateryjny do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Oczyszcza i ściąga pory, tonizuje, nadaje twarzy matowy wygląd i przyspiesz ustępowanie zmian trądzikowych.
Zawiera wyciąg z drożdży i jeżówki purpurowej, witaminy z grupy B, kofeinę i sól cynku, a także alantoinę i d-pantenol, które nawilżają i łagodzą podrażnienia.

Najulubieńszy!

Jest to mój ulubiony tonik anty-pryszczowy, zużyłam kilka butelek aż stwierdziłam, że skóra się przyzwyczaiła i obecnie zadowalam się jego odpowiednikami.

Tonik działa łagodnie, ale działa. Przy regularnym stosowaniu rzeczywiście widać efekty - łagodzi podrażnienia i zmniejsza ilość wyprysków. Może działanie nie jest natychmiastowe i trzeba być cierpliwym, ale przy dłuższym stosowaniu stan skóry się poprawia. No i ta gliceryna (chyba zostanę fanką gliceryny!) - to pewnie dzięki niej tonik antybakteryjny tak świetnie nawilża.
Dodam, że mam cerę mieszaną, z tendencją do sporadycznych i raczej nielicznych wyprysków - nie wiem, jak by się AA Young sprawdzał w przypadku cery tłustej i problemowej.

Stosowałam go na dzień, razem z kremem, pod filtr, bo wyczytałam na forum, że ma sporo przeciwutleniaczy.

Niacinamide w składzie mnie nie podrażniało, chociaż mam skłonność do pękających naczynek.

Zapach znośny, ale rzeczywiście kojarzy się z niższą półką męskich wód kolońskich. ;)

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: 5?

Bezpieczny.

Delikatny, nie podrażnia, nie ma alkoholu w składzie, koi. Zwyczajny tonik, no bo czego można się spodziewać więcej po tego typu kosmetyku z drogerii? ;)

Używam tego produktu od: 1 msc

dobry

Nie kupiłam ponownie od ostatniego zakupu, bo znajdywałam lepsze.
- nie wysuszał
- odświeżał
- łagodził podrażnienia po pryszczach
- brak alkoholu w skłądzie

Taki sam jakich wiele na rynku;)

Używam tego produktu od: z 3 lata temu

Kupie ponownie

Wg mnie jest naprawde dobry. Przede wszytskim nie zawiera w skladzie alkoholu. Co do tego ze twarz sprawia wrazenie klejacej to moge sie zgodzic, aczkolwiek mi to juz nie przeszkadza, bo po kazdym toniku tak mam.

Na pewno dokonam zakupu ponownie, bo na rynku maly jest wybor tonikow bezalkoholowych.A ten nie jest zly.

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Bez rewelacji

Nie kupię ponownie.
Zachwycona kremem z tej serii skusiłam się na tonik, który często pojawiał się na forum jako polecany kosmetyk.
Jednak zawiodłam się, skóra po użyciu tego toniku raz że nie pachnie zbyt ładnie, klei się, szczypie, czasem wysuszone policzki po użyciu toniku były zaczerwienione i podrażnione. Nie działa leczniczo na zmiany trądzikowe. Nie ściąga porów, nie zauważyłam oczyszczenia.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

Ani taki ani taki

W 100% zgadzam się z poprzedniczką. Tonik nie jest niczym specjalnym. Nie należy do rewelacji,ale nie mogę też powiedzieć, że jest tandetny. Być może to zależy od preferencji i naszej skóry, ale dla mnie nie było efektów. Raczej nie zamierzam ponownie go zakupić.

Używam tego produktu od:1-2 miesięcy

ani dobry, ani zły

kupiłam zachwycona kremem z tej serii, który okazał się świetnym zakupem.
tonik jednak trochę mnie zawiodł... jest dobry, lubie go, ale...
nie jest to nic nadzwyczajnego.. po przemyciu nim buzi skóra jest przyjemnie nawilżona i... chyba tyle. nie zauważyłam żeby był antybakteryjny...
niby jego stosowanie jest przyjemne, ale czegoś mu brakuje. spodziewałam się po nim więcej. bardzo podobny efekt, a może nawet lepszy osiągam stosując tonik Zjaji.
różnica w cenie jest jednak 3 razy mniejsza.
do tego jego zapach przypomina tandetna wodę po goleniu dla mężczyzn... krem z tej serii pachnie zdecydowanie przyjemniej.

i jakoś szybko go zużyłam...

nie wiem czy kupie, może kiedyś żeby dać mu jeszcze jedną szansę...

Używam tego produktu od: miesiąca - dwóch ?

przyjemny

Delikatny, o miłym zapachu, nie wysusza skóry a chyba - co właściwie wydaje się dziwne - w jakiś sposób nawilża. Po jego użyciu nie mam wrażenia ściągniętej skóry na twarzy, co niestety do tej pory serwowały mi wszelkie toniki do mojego typu cery :/ Nie zawiera alkoholu i nie podrażnia. Ma prosty skład, przez co nie powoduje, przynajmniej u mnie, alergii.
Dosyć wydajny, co nawet przy jego niewygórowanej cenie jest sporym plusem.
Polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiący

ok:)

Bezalkoholowy, a to duży plus. Nie podrażnia, nie wysusza. Nie do końca skuteczny, ale przecież ideałów nie ma;) Warto go mieć, jeżeli ma się wrażliwą cerę. Do normalnej za słaby.

Używam tego produktu od:już nie

Komplement dla innych

Bardzo przyjemnie, ziolowo - pachnie, nie wysusza, nie podraznia, nie klei sie. Jest wydajny.
Najprawdopodobniej nie powoduje powstawania zadnych nowych wypryskow - ja staram sie regularnie zluszczac skore, wiec wydaje sie, ze nie mialby kiedy.
Moze byc bardzo dobry do delikatnej skory, ktora przy okazji tez sie przetluszcza.
Lepszy od Ziai, tonikow do skory tlustej Erisa - Lirene i Under20, Sorayi. Wg. mnie troszke gorszy od toniku matujacego Meritum - ale to moze byc jedynie moja preferencja.
Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona. Dodatkowo zbiera wielkie komplementy na forum o biochemii.
Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Ideał :)

Tonik jest cudowny. Nie podrażnia (wiele toników ma do tego skłonności...), nawilża i oczyszcza. Odkąd go stosuję na mojej twarzy nie pojawił się ani jeden pryszczyk. Nie pojawiało się nigdy ich u mnie zbyt wiele, ale nie mogłam się ich pozbyć. Dzięki temu tonikowi już nie mam z tym problemów :) Zapach jak dla mnie jest w porządku, opakowanie mogłoby być nieco inne, ale nie będę więcej nic mówić :) Tonik jest zbyt dobry, żeby narzekać na opakowanie.Używam tego produktu od: ok. 2 miesiący
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Ani dobry, ani zły.

Tonik właściwie jest dość przyjemny, nie podrażnia skóry, oczyszcza i twarz nie jest po nim ściągnięta.
Działanie antybakteryjne raczej mizerne, zapach też średni.
Duże opakowanie więc starcza na długo.
Ocena wg mnie - przeciętniak.

Używam tego produktu od:2 miesiące