KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Yves Rocher Démaquillant express yeux sensibles pour les yeux au bleuet (Dwuwarstwowy płyn do demakijażu oczu)

4,1 na 5207 opinii

Kupi ponownie: 64% osób
    SlodkaIstotka
    22 kwietnia 2012 o 21:17
    doskonały!
    Dobrze zmywa nawet wodoodporny makijaż, jest delikatny i nie podrażnia oczu, bardzo wydajny! Nie pozostawia tłustego filmu a demakijaż jest szybki i bezproblemowy. Nie trzeba nim mocno trzeć oka- wystarczy na chwile przyłożyć wacik i gotowe :) Używam tego produktu od: 2-3 lata Ilość zużytych opakowań: wiele ich było :)

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kaktuska16
    19 maja 2013 o 20:26
    wspaniały
    Idealnie zmywa nawet najbardziej oporne kosmetyki, nie podrażnia oczu, prawie bezzapachowy, łatwo się miesza. Jednak jest dość słabo wydajny. Największym minusem jest cena. Używam tego produktu od: półtora roku Ilość zużytych opakowań: dwa

Veida
    2 kwietnia 2013 o 17:29
    Poza ceną - idał
    Doskonały produkt. Makijaż usuwa w mgnieniu oka. Bywa, że wystarczy mi jeden płatek do zmycia całego oka (kredka, cień, tusz)! Nie uczula, nie podrażnia. Minus - cena. 24 zł to dla mnie za dużo - kupuję tylko w promocji. Zdecydowanie polecam!!! Używam tego produktu od: kilku lat Ilość zużytych opakowań: wiele

AmeliaEr
    18 lutego 2013 o 17:59
    5 / 5
    Sprawdził się pod każdym względem
    Jest idealny do każdego rodzaju makijażu, nie podrażnia, chociaż nie byłam przekonana do płynu dwufazowego, bo wcześniejszy, który miałam nie spisał się najlepiej z tego jestem całkowicie zadowolona, widać niepotrzebnie unikałam tego rodzaju kosmetyków, jeśli poczeka się na promocje jest w przystępniejszej cenie. Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: 1

gosiaczek6
    4 lutego 2013 o 21:04
    bardzo dobry
    bardzo dobry produkt, polecam wszystkim jego zakup + w promocji jest niedrogi + dobrze zmywa makijaż + podoba mi się że zostawia lekki tłusty film, dzięki czemu powieki nie są suche to mój pierwszy płyn do zmywania wodoodpornego makijażu, więc nie mam porównania, ale raczej kupię ten płyn ponownie
    Używa produktu od:miesiąc

chuleta
    4 lutego 2013 o 20:51
    2 / 5
    Rozczarowanie
    Nie zawsze dobre opinie i promocja w sklepie okazują się być słusznym motywem do zakupu. Na pewno w przypadku tego płynu. Kompletnie nie radzi sobie z niektórymi kredkami do oczu oraz mocno napigmentowanymi cieniami. Staram się długo przytrzymywać na powiekach płatek kosmetyczny nasączony płynem, a to i tak nic nie daje. Mocne pocieranie oka też jest niedopuszczalne. Płyn zostawia tłusty film. Co gorsza, czasem powoduje wypadanie kilku rzęs, co się nie zdarza w przypadku innych płynów do demakijażu. Jestem zawiedziona praktycznie na całej linii... Dobrze, że rzeczywiście nie podrażnia oczu i dość szybko radzi sobie ze zmyciem tuszu Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

jwson
    21 grudnia 2012 o 1:46
    dla mnie odpowiedni
    pewnie nie dla każdego się nadaje, ale mnie bardzo odpowiada, zmywa każdy z moich kosmetyków, tusz wodoodporny także + ładnie rozpuszcza, tylko trzeba cierpliwości + zmywa dokładnie + zmywa każdy makijaż + zostawia cienką warstewkę olejku, mnie to bardzo odpowiada, bo przez noc nawilża Używam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dagmariss_88
    27 listopada 2012 o 2:30
    jest ok
    Zacznę od plusów. Dobrze zmywa podstawowy makijaż, przy bardziej "skomplikowanym" nieco rozmazuje go... jednak przy ponownym zmywaniu (w przypadku tego bardziej złożonego makijażu), jakoś sobie radzi ;) Niestety pozostawia tłusty film na oczach, którego nie lubię...Niby ok, ale nie wiem, czy kupię go ponownie... Używam tego produktu od: 3-mcy Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

zulta11
    8 października 2012 o 15:42
    Rewelacja
    Świetnie zmywa makijaż. Używam wodoodpornych tuszy ze względu na specyfikę pracy. Tylko ten płyn radzi sobie z moim makijażem. + łagodny - nie podrażnia oczu + dobrze zmywa wodoodporny makijaż + nie wysusza skóry wokół oczu - cena 24 zł w yr jednak można trafić na promocję i kupić go za 12 zł Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: dwa

Lates
    24 września 2012 o 21:08
    Bomba!
    Używam od kilku lat, dokładnie zmywa makijaż, nie marze się, szybko wchłania mimo lekko tłustawej konsystencji. Nie trzeba mocno trzeć i powtarzać czynności. Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: ok 10

iwonka4007
    25 lipca 2012 o 22:57
    3 / 5
    taki sobie
    Średni jest ten płyn. Źle zmywa makijaż tak, że rano mam czarne kreski pod oczami. Fakt, jest delikatny, ale to tylko niewielka jego zaleta. Jest troszkę za tłusty, jest bardzo drogi. Wolę ten Delikatny -płyn z bławatkiem płyn z YR. A tego więcej już nie kupię. Używam tego produktu od: 3-4 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

elfur
    11 maja 2012 o 10:35
    2 / 5
    nie nadaje się
    niestety ale ile bym się nie nastarała, rano budzę się z pokruszonym tuszem pod oczami... a nie używam kosmetyków wodoodpornych. co ciekawe, jedne produkty zmywa doskonale a inne jedynie rozmazuje jakbym na waciku miała zwykłą wodę. dwie gwiazdki za to że nie pozostawia tłustego filmu i nie podrażnia oczu (dodam, że okazjonalnie noszę soczewki kontaktowe)

glosna91
    18 kwietnia 2012 o 0:23
    świetny :)
    jest to świetny produkt, gdyz spelnia wszystko co obiecuje producent !!! Plusy: + swietnie i dokładnie wszystko zmywa + nie uczula i nie podrażnia (co u mnie często się zdarza) + nie wysusza skóry + dosc wydajny (jesli sie delikatnie maluje oczy) + fajne i wygodne opakowanie Minusy: - cena (dla osob ktore mocniej maluja oczy to wzrasta wydajnosc!) dostalam w prezencie od cioci i okazal sie rewejacyjny :) z pewnoscia ponownie go nabede :) Godny polecenia !!! Używam tego produktu od: okolo 2 miesiace Ilość zużytych opakowań: 1 całe

brozoa
    7 kwietnia 2012 o 22:49
    4 / 5
    tak, ale szybko się kończy
    +nie podrażnia moich oczu + fajnie zmywa makijarz (ale nie wiem jak zmywa tusz wodoodporny ) + łagodny +przyjemny w użyciu -bardzo szybko się kończy, niewydajny -rozmazuje tusz podczas zmywania makijarzu Produkt ten kupiłam na all za 20 zl wraz z przesyłką. Produkt fajny ale za tę cenę poszukam czegos innego ;)

LoveMy_Town
    12 marca 2012 o 0:32
    SPEŁNIA SWOJĄ ROLE
    Używam tego płynu od dosyć dawna i jest to jak narazie najlepszy płyn jaki używałam do demakijażu. U mnie usuwa makijaż 100%, nie wiem jak dziewczyny to robią że u nach coś tam pozostaje. Używałam wielu dwufazowych płynów do demakijażu i albo "tępo" zmywał, albo uczulał, albo nie zmywał dokładnie, ten jednak spełnia wszystkie moje wymagania. + szybko i dokładnie wszystko zmywa + nie uczula (co u mnie często się zdarza) + nie wysusza skóry - mało wydajny, ledwo go zaczynam i już mam wrażenie że muszę kupić nową buteleczkę :P - cena (może nie jest bardzo wygórowana, ale przy małej wydajności mogłaby być niższa) +- specyficzny zapach, ani przyjemny ani drażniący +- pozostawia tłustą powłoke, ale ja ją od razu zmywam i nie jest ona dla mnie problemem Może nie jest ideałem, ale dla mnie jak dotąd najlepszy i na pewno nie zrezygnuje z niego za szybko :) Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

chayanne
    5 marca 2012 o 16:07
    3 / 5
    mnie nie zachwycił
    Płyn ma moim zdaniem jedną podstawową wadę - nie usuwa makijażu dokładnie. Podczas jego używania rano obserwowałam ciemne smugi na dolnych powiekach będące resztkami niezmytych przez płyn kosmetyków (tusz niewodoodporny, czarna niewodoodporna kredka). Dodam, ze kazdorazowo demakijaz oczu pochłanial min. 4 minuty i min. kilka płatków kosmetycznych. A wiec nakład pracy i srodków spory a efekt niezadowalajacy. Plusy to przyjemny delikatny zapach i łagodność dla oczu. Używam tego produktu od: pół roku temu skończyłam opakowanie Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie skończone

esterr
    5 lutego 2012 o 16:37
    5 / 5
    Oceniam nową formułę, starej nie miałam okazji używać, zanim zebrałam się do zakupu już została wycofana. Już dawno przymierzałam się do zakupu tego płynu dwufazowego, ale jako że miałam już swojego ulubieńca, zakup ten ciągle odwlekałam ;). Płyn jest bardzo dobry, szybko, skutecznie a przy tym łagodnie zmywa makijaż oczu nawet ten mocny (nie wiem jak radzi sobie z wodoodporną maskarą bo nie używam). Jest wydajny, wystarczy niewielka ilość do demakijażu oczu i co ważne nie podrażnia. Jedyną maleńką wadą, jak dla mnie, jest to, że zostawia delikatną tłustawą warstewkę i za to odejmuję pół gwiazdki. Płyn oceniam bardzo wysoko i na pewno będzie często gościł w mojej łazience.

kagga
    4 lutego 2012 o 16:09
    Rewelacyjny
    Najlepszy płyn do demakijażu jakiego używałam. Nie podrażnia, bardzo dokładnie usuwa makijaż bez konieczności tarcia, przyciskania wacika i zmieniania go kilka razy. Delikatny, wydajny. Dla mnie bez wad. Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: sporo