Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 167

Napisanych recenzji: 911

5 / 5

Zrobiona na szaro;)

No cóż, mam kredkę z nowszego wypustu . ..To jakby nowsza produkcja, nowe kolory , nowa cena. Cena kredek na stronie Glam Shop jest inna niż podana w opisie produktu ale to pewnie kwestia ekonomiczna -25 zł obecnie. Kolor, który zakupiłam to Szara Kawa. Piękny ciemny brąz ,o jakby bardziej chłodnym odcieniu. Nie za ciemny, żeby było widać, że to nie czarny jednak. No kolor ideał , jeśli szukacie czegoś nieczarnego. Kolory są piękne w tym nowy wypuście kredek. Mam jeszcze na oku parę np. Burgundowy Muślin i Powiększacz, który wraz z Różowym Mlekiem (jedyna chyba kredka, która się powtórzyła) są idealne na linie wodną oka. Moja Szara Kawa jest bardzo miękka . Dzięki temu łatwo z nią pracować, choć jak chcemy rozetrzeć to trzeba to w miarę szybko zrobić. Wolę kredki bardziej miękkie choć ma to swoje minusy. Strasznie brudzi mi plastikową obwolutę. Są z białego plastiku więc trochę nieestetycznie to wygląda. Wykręca się w porządku. Mam wrażenie , że szybko się też kończy. Jest wystarczająca trwała. Będę polować na promocję i na pewno kupię inne kolory.

Przejdź do recenzji
AM_1990

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 36

1 / 5

Nic nie robi :(

Mam bardzo delikatne ręce. Bardzo szybko wysychają, wtedy robią się czerwone i pękają. Zwłaszcza niska temperatura i wiatr potęgują ten efekt. Niestety ten krem ani nie niweluje efektów wysuszenia skóry, nie nawilża jej, nie regeneruje ale także nie przeciwdziała jej dalszemu wysuszaniu. Pięknie pachnie, szybko się wchłania, nie pozostawia zbędnego filmu na skórze. Niestety nie spełnia moich oczekiwań

Przejdź do recenzji