Marion, Natura Silk, Błyskawiczna odżywka do włosów łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami

Odżywka wzbogacona o proteiny ryżowe, które posiadają zdolność wypełniania ubytków w strukturze włosów, działając na nie naprawczo. Kompleks witamin chroni włosy i skórę głowy przed wysoka temperaturą, przesuszeniem i łamaniem się.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, termoochronne, wzmacniające

Błyskawiczna odżywka do włosów

Odżywka znajduje się w plastikowej butelce o pojemności wl150 ml. Atomizer bardzo przydatny wystarczy popsikać na włosy i odrazu widac poprawę.Włosy po aplikacji nie puszą się są miękkie.Zapach bardzo ładny.

Kocham za zapach, który się utrzymuje

U mnie z Marionem jest tak, że niektóre produkty kocham inne nienawidzę. Z tą odżywka się pokochałam.
Odżywka znajduje się w plastikowej butelce o pojemności wl150 ml. Posiada atomizer, który bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Szata graficzna nie przykuwa moim zdaniem uwagi, natomiast kolor produktu już tak, brzoskwiniowo pomarańczowy. Zapach cudownej brzoskwini, intensywny. Mi absolutnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie mogłabym się wypryskać cała. Zapach utrzymuje się na włosach za co ogromny plus..
Jeżeli chodzi o działanie to u mnie jest to metoda prób i błędów. Przy codziennym stosowaniu niestety, ale były minusy, bo włosy się zaczęły lekko plątać. Jak zaczęłam ją stosować co drugi dzień efekt jest super. Dodam, że ja używam jej na suche włosy. Co prawda bałam się, że będą robić się co chwilę tłuste, ale nic takiego się nie wydarzyło. Nie obciążyła włosów i w żadnen sposób im nie zaszkodziła. Moja czupryna po zastosowaniu stała się o wiele gładsza, włosy się nie elektryzują, nie puszą, bardzo dobrze je się rozczesują. Wyglądają na zdrowsze, błyszczą się. Co do jej przeznaczenia, to nie jestem w stanie się wypowiedzieć na 100 %, bo kupiłam ją zaraz po wyjściu od fryzjera, więc to co złe zostało na podłodze w salonie, ale według mnie coś tam zabezpiecza i działa l, ponieważ moja wizyta u fryzjera była ok miesiąca wstecz i do tej pory nie zauważyłam żeby z końcówkami coś złego się działo a u mnie to jest bardzo szybki proces, że się łamią, kruszą i rozdwajają.
Odżywka jest bardzo wydajna. Jestem w szoku, że produkt za takie małe pieniądze, jest taki dobry.

Brzoskwinka

Będąc w Naturze przypadkowo natknęłam się na odżywki z firmy Marion. Moją uwagę przyciągnęły ich kolorowe opakowania oraz niska cena. Z racji ze moje włosy należą do tych łamliwych, zdecydowałam się na wersję w pomarańczowym opakowaniu, czyli przeznaczoną dla włosów zniszczonych z rozdwojonymi końcówkami.

Produkt na moich włosach sprawdza się poprawnie- po jej użyciu nie mam problemu z ich rozczesaniem. Odżywka posiada przepiękny zapach świeżej brzoskwini, który dosyć długo utrzymuje się włosach.

Odżywkę od Marion stosuję jako ochrona przed wysoką temperaturą. Chętnie używam jej również w ciągu dnia, ponieważ fajnie odświeża ona moje włosy.

Za taką cenę polecam wypróbować :)

Taka sobie

Bo zastosowaniu odżywki do spłukiwania lubię popsikac moje długie farbowane włosy czymś bez spłukiwania. Odżywka Marion ładnie prezentuje się w przezroczystej szorstkiej plastikowej butelce. Pachnie brzoskwiniowo chociaż nie wiem czemu. Działanie....coz jedynie ułatwia rozczesywanie a to też trzeba się napsikac jej dużo na włosy. Nie nawilża nie regeneruje nie odżywia. Czyli nie robi nic co zapewnia producent. Nie wrócę.

Jest ok

Zapobiega rozdwajaniu oraz łamaniu końcówek oraz regeneruje włosy zniszczone.
Przeciwdziała elektryzowaniu się i ułatwia rozczesywanie.
Dobrze się spisuje jako ochrona przed stylizacją cieplną.

Ok

Kupiłam tą odżywkę za parę złotych w jakiejś drogerii. Kierowałam się tym, żeby po prostu ta odżywka pomogła rozczesac włosy. Mam włosy długie, gęste ale też właśnie lamliwe I rozdwojone. Plusem tej mgielki na pewno jest zapach, przyjemny dla nosa. Po aplikacji włosy są miękkie, przyjemne w dotyku. Dzięki tej odżywcze łatwo rozczesac włosy. Nie zauważylam jakiegoś polepszenia się stanu moich włosów, ale zobaczę z czasem. Mimo to polecam, bo dobrze zabezpiecza włosy. Nie nazwałbym tego odżywka a raczej po prostu mgiełka do włosów

Całkiem fajny produkt

Przeszłam już przez kilkanaście produktów Marion, z racji tego, że niektóre naprawdę mocno przypadły mi do gustu.
Produkt znajduję się w plastikowym opakowaniu ja zakupiłam odżywkę o pojemności 150 ml.
Wygodna butelka z atomizerem, poza tym widzimy ile zostaje nam produktu w trakcie jego użytkowania.
Ma bardzo przyjemny zapach.
Jestem posiadaczką włosów cienkich, łamliwych dlatego zdecydowałam się na ten produkt. Co się zmieniło po jego używaniu?
Włosy wyglądały zdrowiej, a przynajmniej ja miałam takie wrażenie, końcówki nie puszyły się tak mocno, co do łamliwości, dalej występowała, ale już nie tak duża, więc pewne korzyści przyniosła.
Nie obciąża włosów za to plus, dużo odżywek sprawia, że włosy wyglądają na tłuste.
Jeśli ktoś nie ma dużych problemów z włosami, a chce nadać im zdrowszego wyglądu to myślę, że śmiało może ją używać.

nic poza zapachem

Podobnie jak z innymi produktami tego producenta - ładnie pachną i nic nie robią. Tutaj historia się powtarza. Nic a nic nie poprawia kondycji włosów, końcówek, nic z tcyh rzeczy. Ładnie pachnie, odświeża, ale poza tym to nic. Myślę, że Marion powinien zabrać się za robienie mgiełek zapachowych - mogliby być w tym świetnie, bo w odżywkach im nie idzie.

Rozmienianie się na drobne

Odżywkę zakupiłam przed wyjazdem na wakacje. Potrzebowałam czegoś, co zabezpieczyłoby moje włosy przed promieniowaniem UV, a że nie w drogerii nie było akurat produktu dedykowanego ochronie przeciwsłonecznej, zdecydowałam się na ten produkt, który również chroni włosy przed negatywnym wpływem słońca. Podczas wyjazdu jak na produkt niededykowany ochronie UV sprawdził się nawet nieźle. Włosy nie byly bardzo zniszczone. Po powrocie używałam go przed suszeniem, bo przed ciepłem z suszarki też ma chronić. I tym razem względnie sobie poradził. Nie widziałam większych zniszczeń, choć z czasem włosy i tak zaczęły się rozdwajać. Ogólnie jest to niezły produkt, który może być niedoceniany, ponieważ nie widać przy jego stosowaniu efektu WOW, być może dlatego, że jest tak multifunkcyjny (czyli jak, to się mówi " do wszystkiego i do niczego"). Chroni, prawdopodobnie opóźnia proces rozdwajania i przesuszania włosów, przede wszystkim nie szkodzi. Cena też jest bardzo atrakcyjna, więc fajnie go mieć w swoich zasobach.

Gorąco polecam

Przeszukałam internet by znaleźć produkt, który nie podrażni moich włosów swoimi składnikami. Znalazłam! Ta odżywka to świetny dowód na to, że zwykle rozczesywanie włosów po ich umyciu nie musi sprawiać tyle bólu i na dodatek włosy będą przyjemne w dotyku. Zapach produktu jest świetny. Polecam serdecznie wszystkim tym, którzy chcą użyć naturalnego produktu w dobrej cenie ;)

Pewniak do kupienia

Odżywka zakupiona z ciekawości okazała się strzałem w dziesiątkę.Moje włosy po wielu rozjaśnianiach pomimo podcinania były suche i łamiące się.Dodatkowo rozdwajały się końcówki.Nie mogłam dobrać odżywki aby dodatkowo pomagała mi ich rozczesywanie.Po umyciu to dosłownie koszmar.Ta odżywka dość dobrze się w tym spisuję i nie wyrywam już sobie połowy włosów. Nie obciąża ich pomimo ze nie jest do spłukiwania. Po jakimś czasie zauważyłam ze włosy stały się bardziej wygładzone i mniej wypadają.Co do końcówek to cudów się nie spodziewałam.Pięknie pachnie.Włosy stały się lśniące i wyglądają na zdrowsze.Cena to kolejny walor tego cuda.

Dla naekeltryzowanych.

Moje włosy : bardzo długie, nie farbowane, proste, nie prostowane, przetłuszczające się.
Odzywkę z Marion kupiłam przez przypadek, bo była w markecie a potrzebowałam na już! Jakiś czas temu miałam okropny problem z elektryzującymi się włosami. Moje włosy są bardzo, bardzo długie co skutkowało lataniem włosów we wszystkie strony, "kopanie" prądem itd. :p Aż tu trafiłam na Marion.
Myję włosy codziennie bo potrzebuje. Mimo odżywek dalej miałam problem, a do tego nie mogłam ich nakładać na całe włosy bo je obciążały.
Odżywka Marion jest przede wszystkim bardzo lekka. Nie obciąża włosów, dlatego można je spryskać na całej długości bez strachu. Ułatwia rozczesywanie, sprawia, że włosy się nie elektryzują, wygładza włosy. Efekt natychmiastowy -wystarczy psiknąć, przeczesać i już.
Polecam dla długich włosów, które się elektryzują i puszą. Dzięki tej odżywce przeżyłam zimę i wieczne przyklejanie się włosów do czapki i szalika.