Lilliputz, Leichtkämm Spray (Spray ułatwiający rozczesywanie włosów)

Lilliputz, Leichtkämm Spray (Spray ułatwiający rozczesywanie włosów)

Spray o zapachu maliny ułatwia rozczesywanie włosów suchych i mokrych. Zapobiega ich plątaniu i elektryzowaniu.

poleciłabym

Moje włosy od lat nie są łatwe w rozczesywaniu i szukałam produktu, który skutecznie ułatwiłby mi codzienne szczotkowanie. Wydaje mi się, że ten spray spełnia swoje zadanie, a o to przecież mi chodziło.

Często po umyciu włosów mam mnóstwo poplątanych włosów, szczególnie na końcach. Jest to bardzo denerwujące, a rozplątywanie zajmuje mi zbyt długo; Niewielka ilość sprayu użyta po każdym umyciu sprawia, że nie muszę już walczyć ze swoimi włosami; Dają się one delikatne rozczesać za pomocą grzebienia; Włosy są też widocznie wygładzone, "ujarzmione" i podatne na dalszą stylizację;

Minusem jest zapach, który niestety nie wzbudza mojego zachwytu, ale dla mnie liczy się przede wszystkim skuteczne działanie, które w tym przypadku również nie kosztuje zbyt wiele, bo tylko nie całe 5 zł. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Bardzo słabo!

Ten produkt zupełnie nie działał na moje włosy. Nie zauważyłam żadnych zmian w rozczesywaniu włosów. Sam zapach zbyt chemiczny, mało przyjemny. Czasem kleiły mi się po nim włosy. Szczerze odradzam!

Polecam.

Może i ten spray nie ma ładnego zapachu, jednak naprawe pomaga rozczesać włosy.
Na dodatek nie obciąza je i nie są tluste.

Minus :
- zapach.

Plusy :
- wydajnośc.
- łatwiejsze rozczesywanie.

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: Siedem.

Kiepski

-Odrzucający zapach chemicznej maliny
-Nie pomaga w rozczesywaniu chyba że na ułamek sekundy po użyciu, kiedy kosmyki są jeszcze wilgotne
-Koszmarnie skleja włosy
-Stają się one matowe i pozbawione blasku
-Przy większej ilości daje efekt przetłuszczonych włosów

Kiedyś po umyciu włosów bez zastosowania odżywki spryskałam nim włosy bardziej obficie i w rezultacie powstała mi na nich skorupa jak po mocnych lakierach do włosów

Na plus jedynie:
+Cena
+Wydajność

Nie pokrzywdziłabym nim żadnego dziecka.

Używam tego produktu od: Używałam go niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno

bubel

Oj wielka pomyłka,ułatwiać rozczesywoanie możę trochę ułatwia ale przy tym tak potwornie matuje i wysusza moje włosy że jest o nie do opisania.Szkoda kasy i rozpisywania się o czymś co zamiast pomagać szkodzi

Używam tego produktu od: od roku lezy gdzieś w łazience
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nieeeee :-(

co to jest..?

po pierwsze- ma paskudny zapach!!! a fe! jest mi wręcz niedobrze od niego.. co gorsze utrzymuje się w miarę długo na włosach..

może ja mam dziwne skojarzenie, ale on pachnie trochę jak jakieś malinowe wymiociny.. ten zapach wszystko psuje..

aż trudno ocenić mi działanie, bo ciągle chodzi mi po głowie, jak on śmierdzi.. jakoś bardzo nie pomaga rozczesać włosów, mnie się bardziej przetłuszczały..

żałuję zakupu :-( miałam krem ze starej wersji i byłam baardzo zadowolona, ale ten spray to zwykły bubel.Używam tego produktu od:starałam się przez ok 1 msc

Średni.

Niezbyt dobrze spełnia swoją główną funkcję, czyli ułatwienie rozczesywania. Już lepiej działa spray Farmony przeciwko wypadaniu...
Jednak po wysuszeniu moje sztywne włosy są mięciutkie i pięknie się błyszczą (ale to też dzięki szamponom ziołowym ;)), a delikatna mgiełka zapachu (który przy rozpylaniu jest dość mocny; szczerze współczuję rodzicom, którzy rozpylają spray na włosy dzieci w małej, ciasnej łazience...) jest wyczuwalna przez kilka kolejnych godzin.
Plus za prosty, całkiem przyjazny skład.
Raczej już go nie kupię, bo podobne efekty daje też już wspomniana mgiełka Farmony, ale myślę, że za te kilka każdy może wypróbować rossmannowski spray na własnych włosach ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

rozczesywanie NIE tuning TAK

Absolutnie nie spełnia swojej funkcji jako ułatwiacz rozczesywania. Włosy są po nim posklejane i matowe, utrudnia a nie ulatwia ich rozczesywanie. Za to do tuningu jako odżywka na noc na wlosy nadaje się świetnie. Dodaję keratynę, jedwab, B5 , B3, olej rycynowy, jojoba i co tam jeszcze znajdę i obficie spryskuję włosy, nosze kilka godzin i zmywam. Świetnie odżywia włosy

Używam tego produktu od:kilka tygodni

W porządku

Sprawdza się na długich, mięciutkich włosach mojej córeczki. Na moich zupełnie nie, ale w końcu to produkt dla dzieci i jako taki go oceniam.
Jedyna, co mi się w nim nie podoba to zapach, który z kolei uwielbia moja córka.

Co to ma być???

Spray ten jest bardzo lubiany przez Wizażanki na forum fryzjerskim, toteż musiałam go w końcu przetestować i ja. Kupując odzywke do spłukiwania wzięłam rownież i Lilliputza.

To jest... śmiech na sali. Wybaczcie wielbicielki tego produktu, ale dla mnie to jeden z najgorszych bubli kosmetycznych, jakie miałam.

Po pierwsze, zapach jest okropny - niby malinowy, ale przypomina raczej zjełczałą malinę.

Zapachu bym się nie czepiała, gdyby działanie było nalezyte. Ale... najpierw używalam odrobinę tego sprayu na włosy już po użyciu odzywki, rozczesane. Potem postanowilam spróbować, jak ten spray poradzi sobie z wlosami umytymi szamponem barwy (ktory plącze nieco włosy). Dodam, że po samej Barwie jestem w stanie rozczesać włosy bez wiekszych problemo.

Po spryskaniu włosow Lilliputzem i próbie ich rozczesania zrobił mi się normalny kołtun. Końcowki włosów tak się splątały, że z trudem wyjęłam z nich grzebień, a rozczesanie skończyło się powyrywanymi wlosami oraz pourywanymi końcówkami...

Testy Lilliputza po uzyciu odzywki do spłukiwania (ale bez rozczesywania) dały ten sam efekt. To dziwne, bo przy uzyciu odzywki Joanny do spłukiwania i bez Lilliputza włosy rozczesywaly mi się bezproblemowo. Mam wrażenie, że Lilliputz nie tylko nie ulątwia rozczesywania, ale wręcz kołtuni mi włosy.

Po kilku próbach zakończonych takim efektem spray powędrował do szafki. Wyjdzie z niej albo do kogoś, kto go przygarnie, albo wprost do kosza.

Używam tego produktu od: ok. 3 tygodni

zawiedziona

Kupiłam go dla mojej córki pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu, ale niestety jestem zawiedziona efektem, a właściwie brakiem efektu ułatwienia rozczesywania włosów. Moje dziecko ma krótkie i cienkie włosy,a mimo to spray ten nie radzi sobie z nimi, co zawsze kończy się płaczem...
Zapach też nie przypasł mi do gustu, taka chemiczna malina...

Ilość zużytych opakowań:1 i ostatnie

cudowny zapach!

same plusy tego sprayu!
po pierwsze: cena, jest niewyobrażalnie tani
po drugie: wydajny- używałam co dwa/trzy dni kilka a czasami nawet kilkanaście psiknięć i starczyło mi na jakieś pół roku chyba :D
po trzecie: zapach jest cudowny. taki słodki, ale zaraz nieduszący..
po czwarte: dobra pielęgnacja, włosy są miękkie i lepiej mi się kręcą.
nie mam problemów z rozczesywaniem, więc w tej kwestii nie musiał mi pomagać :)

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam właśnie drugie