Delia, Mineral Velvet Skin (Mineralny fluid nawilżająco - korygujący)

Delia, Mineral Velvet Skin (Mineralny fluid nawilżająco - korygujący)

Opracowany na bazie naturalnych, krystalicznych w swej strukturze minerałów - aktywnych krzemianów, fosforanów sodu i wapnia wyrównuje koloryt skóry korygując przebarwienia i rozświetlając ją. Dzięki właściwościom zawartej w nim wit.E, cera zyskuje świeży i zdrowy wygląd. Głębokie nawilżenie zapewnia Super Sterol Liquid tworząc półprzepuszczalną warstwę regulującą równowagę wodną skóry.

Taki sobie średniak ale są też dużo gorsze:)

Podkład został kupiony z myślą tylko o przetestowaniu bo niby mineralny a 11 zł nie majątek.

Na plus jest konsystencja i opakowanie z pompką, dobrze tez kryje i nie uwidacznia suchych skorek,wygładza i nie szkodzi mojej skórze, na minus jest zapach taki jakby babciny, nie wytrzymuje zbyt długo na swoim miejscu po prostu znika po paru godzinach i to o czym pisze producent że podkład zamienia się w aksamitny puder-ja jakoś nie mogę się do tego przyzwyczaić i to mi najbardziej przeszkadza.
Ogólnie średni podkład, używam wtedy gdy siedzę w domu i nie idę do ludzi;) na wyjścia mam inny.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

bardzo dobry na lato

Na początku po kupnie się załamałam: najjaśniejszy kolor był tak ciemny, że robił mi maskę na twarzy.
Ale przyszło lato, moja bardzo jasna buzia nabrała troszkę koloru i Delia okazała się niezastąpiona!
Pięknie nawilża i matuje - co po kąpielach słonecznych jest bardzo ważne. Jest to bardzo lekki podkład, stapiający się ze skórą.
Ogólnie bardzo polecam - pani0m z ciemniejszą karnacją na co dzień, jasnym blondynkom na lato.

nie dla mnie

Ten podkład zupełnie nie współpracuje z moją cerą. Na szczęscie kosztował tylko 9,99 :)

-źle się rozprowadza
-słabo kryje
-kolory są kiepskie, najjaśniejszy jest pomarańczowy
-buzia szybko się świeci
-ściera się
-jak dotkniemy twarzy to podkład zostaje na palcu

-jak już nam się uda zaaplikować go bez smug, to tworzy ładny efekt, wyrównany koloryt, buzia wygląda na wypoczętą, dopasowuje się do koloru cery

dla mnie to za mało

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno leży i uzywam czasem po domu bo szkoda wyrzucić

Nawe niezły, ale...

W tej cenie wiadomo - nie dostanie się czegoś, co dorównuje podkładom za 30-40 zł. :-)

Plusy:
+konsystencja musu
+lekki
+pięknie pachnie
+nawilża
+wydajny
+aż 35ML za 12 zł!
+higieniczna aplikacja

Minusy:
-kolor nr 1 jest pomarańczowy, aż się boję spytać jak wygląda reszta kolorów (ciemniejszych)
-ciemnieje na twarzy

Dla nie wymagających za tą cenę ok

Szukałam taniego podkładu, przeczesywałam wiec recenzje i wybór padł na ten podkład.
Kupiłam go za ok.12 zł.

Mam cere mieszana z tendencja do wysuszania, problemowa, czesto z gojacymi sie krostkami.
odkryłam ze nie koniecznie trzeba stosowac do takiej cery podkłady matujące ktore czesto podkreślaja suche skorki i warza sie na skorze.
Plusy:
*idealnie stapia sie ze skóra, nadaje naturalny świerzy wygląd
*łatwy w rozprowadzaniu
*nawilża
* nakładając wczesniej krem matujacy (nivea) twarz nie świeci sie przez kilka godzin
*poreczne opakowanie z pąpką
*nie zapycha

Minusy:
* nie kryje zbyt mocno
*troszke znika z twarzy

Pomimo minusów bardzo polubilam ten podkład, po wielu drozszych eksperymentach zaczynam przekonywac sie do rodzimych produktow.
Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

A jednak odejmuje gwiazdke, po dłuższym stosowaniu , minusy o których pisałam mogą irytować.
Wolałabym aby podkład trzymał sie dłużej na twarzy niż 2 godziny .
Cera mieszana jednak szybko sie rozprawia się z tym kosmetykiem.

Nieźle

Podkład ma bardzo ciekawą, musową konsystencję. Trochę dziwią mnie opinie że zostawia smugi, bo u mnie, nakładany pędzlem na zwykłą bazę rozświetlającą rozprowadza się bardzo ładnie.
Buzia jest dobrze nawilżona, ładnie wyrównuje kolor skóry (nie kryje-ale ja tego nie oczekuję).
Ciężko było mi dopasować kolor podkładu-w opakowaniu wydaje się bardzo ciemny,a na buzi jest ok. Mam numer 3.
Opakowanie ok, higieniczna pompeczka pozwala opróżnić buteleczkę do samego końca.
Utrwalony i zmatowiony pudrem trzymie się na buźce ok 8 godz.

Szybkie podsumowanie:

PLUSY
-dobra cena
-rozsądna jakość
-nie uczula, nie zapycha (u mnie jest z tym mega problem)
-dość wydajny

MINUSY
-dostępność (koszmar jakiś)
-słabo matowi

Nie jest to ideał, ale polecam wypróbować jak gdzieś go spotkacie.

Nie dla mnie.

Pamiętam, że kupując go nie miałam za wielu funduszy, a akurat kończył mi się fluid. Z ciekawości wzięłam podkład mineralny, nie mając z nim wcześniej do czynienia. I przekonałam się, że nie jest on odpowiedni do mojej cery. Jak dla mnie trudno rozsmarowuje się na twarzy, zostawiając smugi. Dosyć mocno nawilża, a ja od fluidu tego nie oczekuję. Wierzę jednak, że do innych cer może okazać się odpowiedni.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Zalezy :)

Produkt ma wady.
-dziwny kolor( mam kolor 2),twarz staje sie ziemista,szara,
-podkresla suche skorki i wyszusza skore
-ma dziwne kolory w palecie( na pewno nie dla bladolicych-kolory sa stosunkowe ciemne)
-trudno dostepny

+ jest tani
+konsystencja( forma musu-bardzo przyjemny)
+lekki,prawie nie ma krycia

Używam tego produktu od: 4 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1,duze

Z baza z tej firmy jest super;)

Kupilam go jakies 3 tygodnie temu. Chcialam kupic fluid z Delii liftingujacy, ale mi sie pomylilo i kupilam ten;) Ale mi sie podoba:)
+ nareszcie kupilam jasny kolor idealnie pasujacy do mojej jasnej karnacji, ktora mam w okresie zimowym (mam kolor 02)
+ ma fajna konsystencje
+ wraz z baza z Delii bardzo dobrze sie rozsmarowywuje, dlugo trzyma i wyglada bardzo naturalnie
+ wydajny

- moze podkreslac suche skorki, ale gdy sie uzyje kremu nawilzajacego i bazy to jest dobrze;)

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niewiele:)

Tani i dobry :)

Najpierw wypróbowałam mineralno - odżywczą wersję podkładu Delii, choć do sklepu wybrałam się właśnie po ten podkład :) Ale za drugim razem się udało i nie ukrywam, że byłam zadowolona.

Podkład podobnie jak jego brat zamknięty jest w plastikowym, poręcznym opakowaniu i ma śmiesznie niską cenę - ogromny plus. Nie ma tak delikatnej konsystencji pianki, ale w niczym mu to nie ujmuje. Jest mniej nawilżający i niestety czasem zdarzało mu się podkreslać moje skórki i blizny po trądziku, za co poleciały dwie gwiazdki. Nie jest ideałem, ale dziewczyny z mniej wymagającą cerą powinny być zachwycone.

Najjaśniejszy odcień mogłby być jeszcze jaśniejszy, ale wybaczę mu to ze względu na niezłą trwałość i nawet niezłe matowienie.

Polecam! Podkład lepszy niż wszystkie średniopółkowce razem wzięte :)

Tani i dobry

Pierwszy raz kupiłam go około 1,5roku temu i co jakiś czas wracam do tego podkładu, poleciła mi go pani w drogerii. Mam odcień najjaśniejszy, który na twarzy wygląda bardzo dobrze. Podkład stapia się ze skórą, dostosowuje się do koloru cery, nawilża ją.Nie powoduje efektu maski.
Twarz wygląda bardzo naturalnie, lekko kryje, utrzymuje się dość długo. Wielki plus za cenę oraz świetne opakowanie z pompką, która bardzo ułatwia aplikację. Jest wydajny.

Reasumując - polecam, nie jest drogi, więc warto wypróbować :)
Na pewno za jakiś czas znowu do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny kosmetyk za grosze !

[ + ]

* cena ok 10-15 zł
* kolory - odcienie delikatnego beżu, naturalne i dopasowujące się do cery
* opakowanie - z pompką, świetna aplikacja, wykorzystuje się podklad do samego konca
* nawilża natomiast nie przetłuszcza skóry
* kryje niedoskonałości
* nie zatyka porów