Babydream, Natural, Gesichtscreme (Krem do twarzy)

Babydream, Natural, Gesichtscreme (Krem do twarzy)

Krem do twarzy "babydream natural". Produkt został wyprodukowany przy użyciu surowców o długotrwałym działaniu. Nagietek lekarski wchodzący w skład produktu działa na skórę łagodząco i przeciwzapalnie. Nagietek lekarski kontroluje proces organicznego rozwoju skóry. Olejek oliwkowy pielęgnuje i chroni skórę. Produkt nie zawiera substancji zapachowych mogących powodować uczulenie. Produkt nie zawiera olejków mineralnych, barwników i konserwantów. Produkt zawiera duże ilości olejków roślinnych.

przyjemny kremik

Krem średnio nawilża, ale za to jest idealny na przeróżne podrażnienia i uczulenia. Taki naturalny Bambino czy Sudocrem, no ideał. Mocno bieli twarz, więc używałam tylko na noc. Zapach przyjemny, lubię to w serii Natural.
Szkoda, że nie można go już znaleźć w Rossmannie, nowa wersja nie dorasta tej do pięt.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

Super !!

Używałam wielu kremów , tych z niższych oraz wyższych półek , ale muszę powiedzieć ze szczerym sercem , że jest to jedyny krem na którym makijaż mineralny trzyma mi się cały dzień .Polecam , świetnie nawilża i koi moją tłustą cerę .

nie dla mnie :(

Nie należę do tego grona szczęśliwych wizażanek,którym ten kremik pomógł. Dla mnie jest on nijaki, nie widzę w nim nic pozytywnego chodź zaszkodzić też nie zaszkodził. Specjalnie nie nawilża,nie koi i nie robi w sumie nic, a ma za to niemiła konsystencję i zapach...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

RE-WE-LA-CJA

Kupilam kremik po przeczytaniu recenzji na wizażu i sie nie zawiodłam.
Krem jest tęp i tłusty więc obawiałam się ze mnie pozapycha, ale nic z tego.
Rewelacyjnie daje sobie rade z moja cera która do idealnych nie należy. Stosuje go na noc bo bieli skórę ale rano moja skóra jest cud miód -wypoczęta, nawilżona, wszelkie zaczerwienienia znikają, zaskórniki też mniejsze.
Wydajny bardzo bardzo.
Ale skończyło się rumakowanie - barany z rossmanna go wycofali ;( za co za kare pol gwiazdki odejmuje

Zdecydowanie na tak ! :D

Kupiłem ten krem na przecenie za 1,98 zł w Rossmanie, miałem ponad miesiąc na zużycie go. Używałem go codziennie wieczorem do twarzy, do rąk, na łokcie lub kolana. Mama też mi go czasem podbierała ale nie udało się go wykorzystać i musiałem troszkę wyrzucić, więc na pewno plusem jest WYDAJNOŚĆ. Krem super pachnie, fajnie nawliża, jest bardzo tani i dostajemy dużą pojemność < 100 ml > do tego bardzo ładnie łagodził moje zmiany trądzikowe. Czego mogę więcej wymagać od tego kremu ?.

Wspomne jeszcze tylko że dla cery mieszanej/tłustej na dzień może być za ciężki ale z cerą suchą/normalną nie powinno być tego problemu.

SERDECZNIE POLECAM. ;D

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: Około 4/5 opakowania.

Krem nie do twarzy.

I na pewno nie dla dziecka.

Miałam chrapkę na lekki, dziecięcy kremik, lekko gojący itp. Skład tego był naprawdę niezły, naturalny jak tylko się dało, ale TAK MI ŚCIĄGAŁ SKÓRĘ, że równie dobrze mogłabym umyć twarz domestosem albo cifem z pilingującymi drobinkami i tak zostawić.

I jeszcze ten zapach, który niby nie był brzydki, ale dość intensywny i chemiczny (i to w kremie dla dziecka), że miałam go zupełnie dosyć.

ALE UWAGA: do stóp jest naprawdę dobry, z takim samym składem (ale innym zapachem) z chęcią kupiłabym taki do stóp

TWARZ:1/5
STOPY:4,5/5

Używam tego produktu od: parę miesięcy

cudo, jedyny, któremu ufam

Najlepszy krem z jakim moja cera miała do czynienia. Wyraźnie zmniejszyła się ilość wyprysków na mojej twarzy, od kiedy go używam. Zastosowany wieczorem - tworzy początkowo ściągającą, grubą maskę na twarzy, po której jednak rano nie pozostaje ślad - poza idealnie zmatowioną i gładką skórą. Odnoszę wrażenie, że krem ładnie wyrównuje koloryt skóry. Polecam go przy problemach skórnych i skłonnościach alergicznych - koi podrażnienia. Czasami po przygodach z innymi kremami dostawałam wysypki na twarzy - przy tym kremie tego nie zauważyłam, a raczej ratowałam nim &quot;wysypaną&quot; skórę. Posiada przyjemny rumiankowo-nagietkowy zapach. Ładne, optymistyczne opakowanie.
Radzę nie używać go rano - w upalne dni, bo ciepło powoduje na twarzy efekt silikonowej maski - jakbym owinęła skórę foliówką.
Jedyny minus to niestety - niedostępność produktu, został chyba wyprowadzony z sprzedaży.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 10

Tym razem się zawiodłam.

Myślałam, że ten krem będzie idealny na lato i ciepłe dni.Niestety się przeliczyłam.
Wchłania się idealnie, do matu, ładnie daje na sobie rozprowadzić podkład.Niestety tak jak w przypadku poprzedniczek zauważyłam, że skóra się pod nim dziwnie poci i dusi.Jakbym rozprowadziła na skórze folie w kremie.Dziwne to uczucie i niezbyt przyjemne.
W ciepłe dni skóra na twarzy intensywniej się po nim poci a makijaż spływa.
Szkoda, bardzo szkoda bo to byłby idealny krem na dzień.Fajne nawilżanie, ładne matowienie ale uczucie po jego nałożeniu jest całkowicie dyskwalifikujące.

Super, ale TYLKO na chłodne dni

Używałam tego kremu zarówno wczesną wiosną jak i teraz gdy zaczynają się upały. Już wiem, że wrócę do niego, ale dopiero gdzieś jesienią. Dlaczego? Otóż skóra pod tym kremem strasznie się poci (wręcz jakby dusi) w wysokich temperaturach! W efekcie mam wrażenie, że wszystko spływa mi z twarzy (cały makijaż również). I to jest jego wada.

A tak poza tym, to same zalety jak dla mnie:
- dobrze się rozprowadza
- dobry skład
- wielka tubka
- niska cena

Poza tym:
- dobry nie tylko do twarzy, ale i do innych partii ciała
- warto spróbować do cery zanieczyszczonej i z problemami.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Jednak nie

Zachwycona kosmetykami Babydream zakupiłam kremy zielony i niebieski, nie są to złe kremy, ale jednak nie dla mnie.
Oba działają podobnie, szybko się wchłaniają, skora jest matowa i gładka, ale jakoś dziwnie ściągnięta i ten film na skórze tez mi przeszkadza

ale na plus:
cena
wydajność
nie tłuszczą
delikatne, niepodrazniają
nie zatykają porów
ładny zapach

Możliwe, ze w przypadku młodszej cery sprawdzają się lepiej, ale mnie, czyli cera po 30stce jednak bardziej pasują treściwsze kremy.

Zdobył moje zaufanie.

Moja cera jest jaka jest - niestety. Ciągle funduje niespodzianki i naprawdę mało jest kremów, których używam bez obaw. Ten na długo (może zawsze) będzie moim ulubieńcem. Dobrze się wchłania i nawilża. Skóra po zastosowaniu jest matowa. Nie powoduje wysypu nowych krost i zaskórników, to moim zdaniem jego największa zaleta.
Nie daję 5 bo mam po nim uczucie lekko ściągniętej skóry. Czekam zawsze aż się wchłonie i masuję twarz tam gdzie jest ściągnięta i dyskomfort mija. Taki mój sposób :D Komuś kto chce unikać zbędnej chemii krem ten polecam serdecznie.

dusi, ale nie zapachem.

To jasne, że krem do twarzy dla niemowląt / dzieci nie musi się sprawdzać na dorosłej cerze. Często jednak można trafić np. na przyzwoity szampon, czy balsam.
W przypadku tego kremu - nie trafiłam.
Zacznę jednak od kilku zalet, które w moim przypadku dały się poznać.
Przede wszystkim krem nawilża. &quot;Jakoś tam&quot;, może nie spektakularnie i na dłużej, ale po demakijażu i umyciu twarzy - powiedzmy, że wystarczająco, by nie czuć ściągnięcia. Najczęściej stosowałam go na noc, choć na dzień - stosowany miejscowo - sprawdzał się jako pogromca suchych skórek.
Wchłaniał się do matu, także pod makijaż ostatecznie też dałby radę, jednak długo tak go nie stosowałam.
Zresztą w ogóle skończył jako krem do rąk w kategorii &quot;torebkowy-awaryjny&quot;, ponieważ:
- niby nie jest ciężki, nie ma parafiny, silikonów itp. zapychaczy, ale ciągle czuć, że mamy go na twarzy,
- warstwa, którą zostawiał była matowa, nie klejąca, ale &quot;gumowa&quot;, wydawało mi się, że skóra w ogóle nie oddycha...pierwszy raz się z taką &quot;maską w kremie&quot; zetknęłam,
- przy zastosowaniu na noc - rano twarz była tłusta jak nigdy dotąd (przy tłustej cerze nie zaskakuje mnie poranny blask, ale z tym kremem to osiągnęłam zdecydowane ekstremum) .
Jednym słowem - oblepiał twarz do tego stopnia, że skóra się &quot;dusiła&quot;. Jakkolwiek to brzmi :-)
Być może innej cerze podpasuje, choć moim zdaniem niezależnie od tego, czy będzie tłusta, mieszana, czy sucha - warstwa blokująca czyni z niego krem do wszystkich innych zastosowań, tylko nie do twarzy ;-)
Zapach - moim zdaniem nieładny, ale do przyjęcia
Cena - rewelacyjna, na każdy budżet.

Używam tego produktu od: 2 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.