Ziaja, PhytoAktiv, Maseczka

Ziaja, PhytoAktiv, Maseczka

Maseczka relaksujaca do cery z problemami naczynkowymi. Zawiera Phytotal - bogaty kompleks składników aktywnych: wyciągi z kasztanowca, lipy i cyprysa oraz witaminy C, E i prowitaminę B5 (d-panthenol). Wzmacnia naczynia krwionośne i zmniejsza ich skłonność do pękania. Wygładza drobne zmwrszczki.
Sprawia, że cera nabiera ładnego kolorytu. Przeźroczysty żel likwiduje zaczerwienienie skóry. Do tego przystępna cena :)
Zalecany czas pozostawienia na twarzy: 15-20 minut.

Skład: Aqua, Aesculus Hippocastanum, Cupressus Sempervirens, Tilia cordata, Propylene glycol, Panthenol, PPG-26-Buteth-26 (and) PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Triethanolamine

Cena; 6,10 zł / 50 ml

****

Bardzo lubię tę maseczkę. Ma właściwości nawilżające, łagodzące i wygładzające a do tego odświeża skórę. Posiada piękny zapach. Przyjemna składowo, nie zatyka porów. Można ją używać jako maseczkę, solo i jako serum pod krem.
Łagodzi zmiany trądzikowe i pozytywnie wpływa na odwodnienie skóry.
Niestety zawiera parabeny.

tragedia!

z dale od tego niewypału! w ogóle kosmetyki ziaji to nie jest jakaś rewelacja wszystko jest powielane ale to jest tragedia! p[policzki zrobiły się zaognione mało tego oczy mnie szczypały i łzawiły mimo iż maseczka była nałożona z dala od oczu!!!!

twarz piecze masakra

nie kupujcie tego!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

nikomu nie polecam

Kupiłam ,ponieważ w drogerii nie było mojej ulubionej maseczki z Bielendy. Mam cerę naczynkową i myślałam że ten kosmetyk mi pomoże,ale się bardzo rozczarowałam.
Po nałożeniu tej maski nic nie pomogło moim "naczynkom",a po jej zmyciu miałam cały czas czerwoną cerę,a co najgorsze na mojej cerze pojawiły się nowe pajączki,stała się ona bardziej wrażliwa na słońce czy wiatr.Jednym zdaniem ta maseczka jest warta tyle co nic,nie polecam jej osobom które chcą wzmocnić naczynia krwionośne i zmniejszyć ich skłonność do pękania.

Ilość zużytych opakowań: ani jedngo

Może być.

Maseczka rzeczywiście rozjaśnia popękane naczynka, ale na krótko... Po godzinie ów pajączki wracają do swojego pierwotnego koloru ;) Do tego mam zaczerwienioną skórę na nosie, z którym to zaczerwienieniem owa maseczka sobie nie radzi. Do tego szczypią od niej oczy, pomimo tego że zawsze omijam tą okolicę i nie nakładam na nią żadnych kosmetyków. Ale... Plusem jest to, że fajnie chłodzi i buzia po niej jest aksamitna. Nie kupię ponownie tylko dlatego, że tyle maseczek do przetestowania jeszcze :D

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 7 ml

Dobra

Posiadam lekko popękane naczynka w okolicy nosa oraz zaczerwienienia na policzkach. Po użyciu zdecydowanie zauważyłam zmniejszenie zaczerwienień i rozjaśnienie naczynek. Cera była bardzo gładka i przyjemnie schłodzona. Jedyną jej wadą jest (przynajmniej w moim przypadku) działanie na oczy. Poprzednia maseczkę której używałam z ziaji nałożona na okolice oczu, a nawet na część powiek nic mi nie zrobiła, więc tą też podobnie nałozyłam. To był błąd. Przez 10 minut łzy ciągle mi leciały i piekły mnie oczy wiec musiałam usunąć z tamtych okolic maseczke. Za to minus. A tak to bardzo fajna maseczka.
Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Miłe zaskoczenie

Maseczka ta znalazła się w mojej torbie zakupowej czystym przypadkiem (musiała wpaść do koszyka, gdy robiłam zakupy i tego nie zauważyłam). Postanowiłam ją wziąć, gdyż była naprawdę tania. Okazało się, że jest to naprawdę dobra - miło nawilża, chłodzi i koi podrażnienia, acz trzeba ją trzymać dłużej na skórze, aby efekt był odczuwalny dłużej. Idealna na lato. Nie wiem, czy radzi sobie z naczynkami, ale koi na pewno.

Używam tego produktu od: Miesiąc

Średnia

Zalety:
-tania
-wydajna (jedna saszetka na czoło nos i brodę starcza mi na 4 użycia)
-łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia
-przyjemnie chłodzi
-dobrze się zmywa

Wady:
-dużego efektu nie zauważyłam

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:4 saszetki

może być

Używam tej maseczki około 6 miesięcy. Większych efektów niestety nie daje. Może troszeczkę rozjaśnia naczynka i lekko ujednolica koloryt skóry. Na moje naczynka szczególnie nie działa, ale jakos czuje do niej sentyment chyba przez to, że ma przyjemny zapach, dobrze nawilża skórę twarzy i ma niską cenę (1,50 zł za jedną saszetkę). Właśnie dlatego daje 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań:kilka saszetek

Wykorzystała: kilka próbek

nawet, nawet

Zastosowałam leczenie naczynek zintegrowane;) maseczka, tonik i krem. Przynaje, to działa. Skóra wygląda o wiele lepiej, naczynka mniej widoczne, nawet zeszła mi jakaś dziwna wysypka! Aha- nie ma tego w tubce, saszetka kosztuje grosze( złoty coś) a starcza na kilka razy-jesli
same policzki.

Używam tego produktu od:3 tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie (no i kilka saszetek)

hmmm

maseczka przyjemna w uzyciu i to wszystko. Przyjemnie chlodzi, ma sie wrazenie ze nawilza, tylko po zmyciu jej jakos czar pryska, no i ja nie lubie maseczek, ktore trzeba dlugo trzymac.

Edit: wyprobowalam ta w nowym opakowaniu jako saszetka. Nie mam pojecia czy firma zmianila sklad( nie mam juz tej maseczki i nie mam jak porownac sklady), bo tym razem maseczka zadzialala jak miala. Nie dosc ze odrazu czulam ukojenie, to jeszcze rumien znikal w oczach, a ja czulam sie odprezona i swieza. Po zmyciu zauwazylam, ze pory mam czystsze, tak jak by ten niepozorny zel( maska ma postac przezroczystego zelu) zadzialal jak maska z glinka, tylko ze Ziaja nie zasycha jak te glinkowe i nie sciaga cery. Niedawno bylam znow w Pl i chcialam ja zakupic, ale jakos nie rzucila mi sie w oczy, a nie za bardzo chcialo mi sie ja szukac po drogeriach. Jesli nastepnym razem ja spotkam to mam zamiar zakupic kilka saszetek.

Antyrelaksująca :(

Na istniejące popękane naczynka nie ma żadnego wpływu. Rozjaśnia cerę, ale efekt jest krótkotrwały - jeśli nakładałam ją wieczorem, rano różnicy już nie było widać. Nie spełnia obietnic producenta - nie nawilża (a powinna podobno to robić intensywnie), nie wygładza drobnych zmarszczek. Dodatkowym mankamentem jest uczucie ściągania w czasie wchłaniania się maseczki, więc trudno w takiej sytuacji o wrażenie relaksu. Stosowałam ją dosyć długo, licząc na to, że w końcu jakieś efekty się pojawią.

ilość zużytych opakowań: 3

delikatna

Lekka, żelowa, bardzo delikatnie pachnie. Dobrze się rozprowadza. Częściowo się wchłania. Nie nawilża, za to koi i łagodzi, zmniejsza zaczerwienienia i uczucie pieczenia. Świetna na zimę, gdy męczą nas nagłe zmiany temperatur, dobra też gdy nie mogłyśmy się powstrzymać i zrobiłyśmy masakrę na buzi, wyciskając krostki. Wydajna.