Himalaya Herbals, Lip Balm (Balsam do ust)

Balsam zawierający olejek z nasion marchwi, naturalny filtr przeciwsłoneczny oraz bogaty w witaminę E olejek z kiełków pszenicy - odżywia i zmiękcza usta.

przeciwsłoneczne, nawilżające, ochronne, regenerujące, wygładzające
w tubce
balsam do ust

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Przyjemny nawilżający balsam

Całkiem przyjemny balsam do ust. Kupiłam go w strefie wolnocłowej na lotnisku w Indiach. Być może to, że kojarzy mi się z wakacjami wpływa na moją ocenę. Jest wydajny, ma przyjemny zapach niczym landrynki. Ma wazelinową formułę, która dobrze nawilża usta. Po posmarowaniu zostawia okluzyjną warstwę, mi ona nie przeszkadzała. Często używałam go na noc, a rano usta były ładnie nawilżone i odżywione. Zapewne jesienią kupię kolejne opakowanie.

Balsam nie okazał się perełką czego oczekiwałam a bublem za grosze

Miałam zupełnie inne oczekiwania co to tego balsamu. Jeśli widzę w opisie wymienione „oleje” kojarzy mi się z czymś tłustym i mocno nawilżającym ale tego tutaj nie ma.

Balsam ma wygodne opakowanie, zawartość dobrze się wyciska bo jest to rodzaj miękkiej tubki ze ściętą końcówką co ułatwia nakładanie na usta.
Środek przypomina mi rozmiękłą wazelinkę o tym samym kolorze, czyli w białym lekko przezroczystym odcieniu. Zapach delikatny i w sumie nie wyczuwam tu nic sztucznego ani konkretnego by to do czegoś porównać.

Działanie jest fatalne. Jak dla kogoś kto tak jak ja uwielbia różnego rodzaje balsamów i pomadek do ust, to ja osobiście mam tutaj ogromne porównanie i jestem bardzo zawiedziona.
Na szczęście zapłaciłam za to grosze bo dokładnie 2,99, ale spodziewałam się mocno tłustego kosmetyku.

Nie zauważyłam odżywienia i efektu zmiękczenia ust. Wygląda to tak że smaruję usta i po 20 min nic na nich nie ma. Szybko wysycha, wsiąka, ulatnia się? W sumie nie wiem co się dzieje z tymi olejami które są w składzie bo na pewno nie robią tego co powinny. Czynność powtarzam i jest to samo, jeśli nudzi mi się to używam konkretniejszego balsamu na noc, nie lubię budzić się rano z suchymi ustami. Ma on nawilżać a nie wysychać. Z racji tego by na ustach cały czas coś było ten balsam ma niską wydajność. Tubka która posiada 10g kosmetyku wystarczyła mi na ok miesiąc stosowania, nic dziwnego skoro trzeba non stop smarować.
Jakość idzie w parze z ceną, myślałam że zakupiłam perełkę za grosze a balsam okazał się bublem.

ZALETY:
niska cena przez internet
wygodna końcówka do nakładania pożądanej porcji na usta

WADY:
bardzo niska wydajność
dosłownie już po 20 minutach wysycha na ustach
nie odżywia i nie zmiękcza ust

Jest okej

Nie nawilża ust jakoś spektakularnie i nie powinno się oczekiwać od niego jakichś wybitnych właściwości, jednak lubię go używać jako błyszczyk. Jest całkiem wydajny i ma fajny "dziubek" dzięki któremu nakłada się go bardzo przyjemnie.

Tania wazelina

Dostałam ten balsam do ust od siostry bo kupiła kiedyś na promocji 1plus 1. Balsam jest .. jak wazelina ,która pachnie mi słodka marchewka nie wiem skąd takie skojarzenie no ale... Balsam jest bardzo tłusty , nawilża usta ale w lecie nie polecam bo mam wrazniene że ten balsam spływa ... W zimie jest ok . Bo w zimie dobrze sobie radzi. Ale szczerze bardziej go używam do dłoni bo super nawilża . Nie uczula ,nie podrażnia . Taki balsam na wszystko i na nic. Osobiście go nie kupię .

Bardzo dobry Produkt

Na Balsam Himalaya trafiłam zupełnie przypadkiem podczas robienia większych zakupów przez internet.Zupełnie nie znałam wcześniej tego produktu ani marki -zapłaciłam za niego około 6 zł.

Balsam jest w bardzo wygodnej tubce -do wyciskania.Konsystencja dość płynna-łatwo się go nakłada i rozsmarowuje.Usta są po Nim dość mocno natłuszczone niczym po wazelinie,wyrażnie czuć go na ustach.
Ponieważ moją zmorą są mocno wysychające usta i non stop mam z Nimi problem produkt wyrażnie mi pomógł.Usta niemal natychmiast stały się gładsze i odżywione.
Jestem zadowolona z powyższego produktu.
Mocno odżywiający i nawilżający -coś czego potrzebowałam.

Genialny!

Posiadam wersję produktu na rynek indyjski, która różni się nieco składem (zawiera wyłącznie naturalne oleje) i jest moim absolutnym Hitem! Jak dotąd mój najlepszy balsam na suche usta.

Bardzo wydajny, przyjemnie się rozprowadza i prześlicznie, landrynkowo, pachnie. Długo utrzymuje się na ustach pozostawiając przyjemne uczucie natłuszczenia, co akurat dla mnie jest zaletą (choć innych może zniechęcać lub irytować). Świetnie nawilża usta i fenomenalnie radzi sobie z problemami takimi jak przesuszanie, spierzchnięcie czy pękanie ust.
Osobiście uwielbiam używać go na noc i budzić się z miękkimi, odżywionymi ustami. Jak do tej pory nic tak dobrze i szybko nie regenerowało mi ust, polecam!

Mieszane uczucia

Balsam do ust dostałam w prezencie (tak więc nie wiem nawet, gdzie został kupiony).
Kosmetyk ma urzekający zapach- mi osobiście kojarzy się on z owocowymi cukierkami i perfumowanymi kosmetykami dla dzieci. Bez wątpienia wygładza usta i czyni je bardziej miękkimi. Daje jednak dziwne uczucie "ciężkich", tłustych warg- to trochę tak, jakby się wysmarowało usta wazeliną. Dla mnie produkt jest ok jako ochrona spierzchniętych warg przed mrozem, niemniej jednak to uczucie wazeliny mi osobiście nieco przeszkadza.

Himalaya Herbals, Lip Balm (Balsam do ust)

Balsam do ust przyjemnym słodkim zapachu. lepka formuła tylko podczas nakładania. Na ustach rozprowadza mi się bez problemu, nie czuje lepkości, usta są przyjemne w dotyku, nie są tłuste. Nawilża spierzchnięte usta. Bardzo wydajny. Mała kropla wystarczy. Sięgam po niego, gdy moje usta wołają o pomoc.Cena jest na każdą kieszeń. Fajne opakowanie.bezbarwny kolor.

Dobry

Recenzja dotyczny odżywczego balsamu Himalaya - opatrznie źle ją wstawiłam.

Nakładam balsam regularnie, dlatego nie mam problemów z przesuszoną skóra ust. Kiedy zaczęłam go używać, rzeczywiście borykałam się z problemem spierzchniętych ust, ale używając go, szybko zregenerowałam skórę.
Balsam ma przepiękny zapach, trochę owocowy, trochę jak guma do żucia - nie do opisania.
Cena nie przekracza 10,- , niestety ciężko go znaleźć; ja swój kupiłam przypadkowo w Realu.
Jedynym minusem jest jego konsystencja: z początku balsam ciężko "rozruszać", jest twardy, tępy i trudno nim malować usta, ale z czasem konsystencja robi się bardziej miękka, masełkowa. Niestety pod koniec zbytnio się zmiękcza i łamie się u podstawy, ale taka drobnostka nie skreśla go z listy kosmetyków, do których chętnie bym wróciła.

Nic nie robi

Balsam nic nie robi z moimi ustami, które są naprawdę mało wymagające. Miałam niedawno pochorobowo przesuszone usta, nakładałam ten produkt, kilkukrotnie grubo każdego dnia (żeby szybko zużyć) i nie zrobił nic. Siedział tylko na ustach, nie wchłaniał się i nic nie robił. Jedynym plusem jest brak waniliowego zapachu, który można spotkać w większości drogeryjnych pomadek.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Koniec z suchymi ustami

Balsam ten zakupiłam przypadkiem w drogerii. W kraju gdzie obecnie mieszkam, zimy są mroźne (dochodzi do -35 stopni lub więcej) a co za tym idzie - suche i spękane usta. Chwilę zastanawiałam się przy zakupie ponieważ nie znałam wtedy dobrze tej marki. I to był strzał w dziesiątkę! Balsam ma idealną konsystencję, nie wycieka z tubki. Tubka jest wygodna i miękka co ułatwia aplikację. Efekt działania balsamu - rewelacja. Bardzo szybko regeneruje usta a samo opakowanie starcza na długo. Problemem może być jedynie zakup - przeważnie przywożę z Polski ponieważ u mnie rzadko występuje.

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

a mi się podobał

balsam ma słodki zapach i smak, wygodną tubkę i i odpowiednią konsystencję wazelinki
nawilża, może nie regeneruje intensywnie, ale na uzycia w ciągu dnia mi wystarczał
kupiłam go bez zastanowienia, po zobaczeniu składu (parafina) i recenzji, bałam sie, że będzie bardzo słaby i go wyrzucę
tymczasem zuzyłam z przyjemnością do końca
mam usta, któe wymagają ciągłego smarowania a skóra szybko się wyszusza
wiele balsamów i pomadek jest dla mnie zbyt lekkich ten, mimo, że nie zostawia tłuściutkiej warstwy ochronnej używało się bardzo dobrze
jest też bardzo wydajny, nawet lepiej używać go troche mniej, bo nałożony zbyt gruba rozpływa się wokół ust
jestem zaskoczona, że balsam o tak kiepskim składzie tak mi podszedł

Używam tego produktu od: używałam jesienią i zimą zeszłego roku
Ilość zużytych opakowań: jedno, do ostatnich resztek :)