Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

Astor, 16h Mineral Match, Podkład mineralny w pędzlu

Podkład zawiera 10 najcenniejszych, naturalnych minerałów. Zapewnia 16-godzinną trwałość, świeżość i rozświetlenie. Dopasowuje się do naturalnego odcienia skóry. Posiada pędzelek ułatwiający aplikację i rozpowadzanie podkładu na twarzy. Bezzapachowy, nie zawiera konserwantów.
Przetestowany dermatologicznie.

Skład: Cyclopentasiloxane, Aqua/Water/Eau, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyethylene, Trimethylsiloxysilicate, Talc, Mica, Magnesium Sulfate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Bis-PEG/PPG-14/14 Dimethicone, Acrylates/C12-22 Alkyl Methacrylate Copolymer, Laureth-7, Lecithin, Tribehenin, Disteardimonium Hectorite, Dimethiconol, Disodium Stearoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Trihydroxystearin, Chlorphenesin, Xanthan Gum, Propylene Carbonate, Pentylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Aluminum Hydroxide, Silica, Laureth-4, Propylene Glycol, Saccharomyces Silver Ferment, Saccharomyces Platinum Ferment,Saccharomyces Gold Ferment, Saccharomyces Manganese Ferment,Saccharomyces Potassium Ferment, Saccharomyces Zinc Ferment, Saccharomyces/Calcium Ferment, Saccharomyces/Copper Ferment, Saccharomyces/Iron Ferment, Saccharomyces/Magnesium Ferment, Bht, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid [May Contain/Peut Contenir/+/-: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499)]. (08.01.2012)

Cena: 35zł / 30ml
/s/

dość dobry

używałam go już jakiś czas temu, ale zostawiłam puste opakowanie na "pamiątkę" tzn. że kupiłabym ponownie ;)

dobrze kryje, fajna aplikacja pędzelkiem, fajna konsystencja, przystępna cena

Używam tego produktu od: 1 rok

Szkoda, że go wycofali :(

Uwielbiam... ale co z tego, już go nie można dostać. Używam odcienia 003. Żadnych drobinek w nim nie zauważyłam. Doskonale matuje, kryje niedoskonałości, nie zapycha, efekt utrzymuje się bardzo długo na twarzy... Szkoda, że już go nie ma.

Używam tego produktu od: około 2 lat

Spoko, byłam zadowolona

Mam obecnie drugie opakowanie - po części nie chciałam szukać innego podkładu, a po trochu byłam zadowolona.

Słowa koleżanki gdy się nim pomalowałam: Ty się świecisz jak Edward (Cullen ze Zmierzchu). Mam chyba najjaśniejszy kolor, który na zimę jest za ciemny.

Strasznie nie podoba mi się po dłuższym użyciu opakowanie, bo używam mało podkładu a z tym pędzelkiem jest to prawie niemożliwe. Produkt grzęźnie między włoskami i tam zostaje, przy następnym użyciu więc możemy się posmarować podkładem z poprzedniego wyciśnięcia.
W obecnym opakowaniu to nie problem bo pędzelek odpadł prosto do...śmietnika potem trafił.
Nie nawilża, za to lekko podkreśla suche skórki.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

nie dla mnie

Kupiłam go jak wchodził na polski rynek. Wybrałam odcień który idealnie pasował do mojej cery po lecie-kiedy twarz była opalona teraz już jest dla mnie za ciemny- mam odcień shade 007. Skóra po nim świeci się . Bardzo dobrze kryje. Ogólnie rzecz biorąc to nie jest kosmetyk dla mnie.

Używam tego produktu od: dwa lata:-)
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Całkiem fajny ale nie do końca mi odpowiada

Jestem zwolenniczką podkładów mineralnych. Ten jest całkiem dobry- dość dobrze kryje i matuje, długo się utrzymuje. Niestety dla mnie najjaśniejszy odcień jest zbyt ciemny. Połyskujące drobinki, które się w nim znajdują nie odpowiadają mi. Raczej poszukam czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Taki sobie.

Fluid ten zakupiłam, gdy był nowością na rynku.
Miałam nadzieję, że podkład mineralny choć trochę poratuje stan mojej kapryśnej cery.
Niestety poprawy żadnej nie zauważyłam.
Na szczęście nie zapycha.
Wielkim minusem jest kolor, bo najjaśniejszy odcień nadaje się dla mnie tylko, jak jestem wyjątkowo mocno opalona, czyli prawie zawsze jest za ciemny.
W ciepłe dni spływa z twarzy w ciągu maksymalnie 2h, w zimne utrzymuje się 9-10h.
Niesamowicie wydajny.
Opakowanie jest moim zdaniem bardzo niehigieniczne i także niewygodne, ciężko się aplikuje podkład.
Nie kupię więcej i nie polecam bladolicym.

Używam tego produktu od: kilku lat

Skład zabija :D

Używałam tego podkładu przez dłuższy czas.Pamiętam ,że był mega wydajny,na twarzy nie robił maski,nie zatykał porów mimo tak długiego składu.Idealny jak na lato,bo nie spływał ,tak i na zimę bo chronił.
Na minus zaliczę,że krycie miał średnie a może nawet mniej niż przecięte i skład porażający jak na podkład ,nie mówiąc już o tym ,że to kosmetyk mineralny.Ogólnie szkoda,że go wycofali.Nie jest już nigdzie dostepny ,nawetw necie.
Używam tego produktu od: jakoś od 2010
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mój nr 1 wśród podkładów :)

Duża gama kolorystyczna. Matuje, nie wysusza skóry. Bezzapachowy, więc w sam raz dla alergików.
Świetna konsystencja, raczej gęsty. Doskonale się rozprowadza. Bardzo długo mi służył, jednak wycofano go jakiś czas temu z produkcji i ciężko będzie go zastąpić innymi podkładami mineralnymi.

fajny, naturalny.

bardzo poreczne opakowanie z pedzelkim.
dobra kolorowka (latwo znalesc odpowiedni odcien)
po nalozeniu czuc ze skora oddycha
ladnie pachnie
dobrze kryje i matuje
wydajny

lubi go:)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

nie za tą cenę!

podkład kupiłam w mega promocji za 25zł iuważam, że nawet tyle nie jest wart
*mała paleta kolorów, najjaśniejszy nadaje się dla mnie tylko na lato
*podkład dość gęsty, kremowy, trzeba porządnie rozsmarowywać na twarzy
*dobre krycie - właściwie nie trzeba przy nim korektora, jednocześnie łatwo zrobić nim maskę nakładając tylko odrobinę za dużo
*na początku cera wygląda ładnie - matowo, jednolicie
po 3-4 godzinach podkład lubi się zwarzyć, szczególnie na nosie i czole - wygląda wtedy dużo gorzej niż tanie podkłady - lekko ciemnieje i nadaje twarzy okropny koloryt taniej tapety - staje się bardzo widoczny i podkreśla rozszerzone pory, cera wygląda na starą i zmęczoną
*nie jest wyjątkowo trwały - ściera się jak inne, poza tym jak pisałam warzy się i szybko błyszczy na twarzy
* bardzo pokreśla suche skórki, nawet jeśli wydaje mi się że mam dobrze nawilżoną cerę, on udowodni mi, że połowa twarzy mi się łuszczy

podsumowując - nie wart swojej ceny, obiecywał za dużo
pędzelek fajny, ale nie do tego podkładu - wykręciłam go i używam go innych podkładów

10 najcenniejszych mineralów + 100 innych skladnikow= tragedia

fatalny, jak podklad mineralny, do skory wrazliwej moze miec tyle skladnikow?twarz sie po nim swieci jak nie powiem co, chrosty i pryszcze widac z odleglosci 1000 metrow- tai to dobry podklad, jest oleisty, tłusty, szkoda slow, nie polecam!!!! tragedia

pedzelek- tak wychwalany nie nadaje sie do aplikacji

daje pol gwiazdki raz, dlatego, ze mniej nie mozna dac, a dwa za to ze niby mineralny i niby dobry

Używam tego produktu od: pol roku i nie moge go skonczyc- taki dobry
Ilość zużytych opakowań: polowe jednego

Mój ideał jeśli chodzi o podkłady,niestety wycofano go ze sprzedaży:(

Moja przygoda z minerałami zaczęła sie od podkładu Maybelline,z którego nie byłam zadowolona.Zaczełam szperac w dziale KWC i trafiłam na recenzje tego podkładu.Zakupiłam opakowanie na próbę-najjaśniejszy odcień-i ...byłam zachwycona!W moim przypadku ten podkład sprawdził sie idealnie-stapiał się ze skóra tuż po nałożeniu ,wygładzał skórę, kryjąc niedoskonałości i co najważniejsze-tuszował rozszerzone naczynka i rumień na twarzy,z którym mam od zawsze ogromne problemy.
Bez poprawek ten podkład trzymał sie od rana do wieczora,czasem musiałam utrwalić go pudrem,ale generalnie zapewniał świetnie wyglądającą twarz na cały dzień.
Pół gwiazdki odejmuję za to,że nie sprawdził się w lecie,ale to pewnie normalne przy podkładach o nieco bardziej treściwej (gęstej) konsystencji.Zresztą przy 35 stponiach z makijażu trzeba raczej zrezygnować:)

Podsumowując muszę napisac,że ten podkład to mój KWC, niestety dowiedziałam się,że wycofano go z produkcji i nie jest już dostepny w sprzedaży:( Dlatego musiałam poszukać następcy.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania