Perfecta, Oczyszczanie, Peeling enzymatyczny z minerałami morskimi i enzymem z papai

Delikatny peeling z enzymem proteolitycznym pozyskiwanym z papai polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery bardzo suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i pękających naczynek.
Wyjątkowo łagodnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin E - C - F, a także łagodzący i nawilżający aloes.
Zwiększa skuteczność kremów i maseczek.

Mój nr 1!

Najlepsza maseczka - peeling jaką miałam.
Zużyłam już z 10 opakowań. Mam cerę skłonną do przesuszeń ale z wypryskami głównie na linii brody. Peeling świetnie sprawuje się po tym, jak skóra jest przesuszona np zbyt mocnym fluidem, gdy jest poszarzała, zmęczona. Nakładam warstwekę na noc - rano twarz wygładzona, wypoczęta (krostki jednak nie znikają - ale to nie zadanie tego produktu).
Stosowałam już tysiące maseczek i peelingów i ten zdecydowanie wygrywa.
Minusy:
Brak, no może fakt, że firma często zmienia wygląd tubki, przez co trudno ją namierzyć w sklepie.

peeling dla cierpliwych

Miałam wcześniej dwa peelingi enzymatyczne, Ziaja Ulga i Jadwiga, nie byłam z nich do końca zadowolona. Ten jest lepszy. Mam cerę trądzikową i od dawna nie używam peelingów mechanicznych by nie roznosić bakterii po twarzy.

-wymaga dość częstego, regularnego stosowania 2-3 razy w tygodniu, trzeba pozostawić go na twarzy na całą noc i zmyć rano

-jest delikatny, nie powoduje żadnych podrażnień

-zwalcza suche skórki, wygładza ale nie jest to tak mocne wygładzenie jak w przypadku tradycyjnych peelingów, to jest bardziej delikatne, poza tym peeling lekko nawilża, zmiękcza
absolutnie nie jest to żaden zdzierak, nie daje głębokiego oczyszczenia, to jest peeling dla cierpliwych, trzeba go używać przez kilka tygodni by zauważyć efekt

-konsystencja gładka, kremowa

-zmywa się bez problemu

-bardzo wydajny, poprzedniego opakowania nie zdołałam zużyć przed upływem terminu ważności

-ważny tylko 9 miesięcy od otwarcia

-minus za parabeny oraz 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

-bez zapachu

-tubka jest wygodna, peeling dozuje się bez problemu

Bardzo polecam do cer trądzikowych i wrażliwych.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Delikatnie wygladza skore

Na plus:
-wygodna tubka
-gesta, latwo rozprowadzajaca sie konsystencja
-niska cena
-delikatne wygladzanie skory
-nie zawiera parabenow

Na minus:
-brak zapachu
-nie radzi sobie z usunieciem skorek przy nosie
-wymaga czestego stosowania, efekt jest krotkotrwaly

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w uzyciu

nie mam mu nic do zarzucenia, wrecz przeciwnie

uwywam tego peelingu trochę inaczej, a mianowicie:
nakładam trochę wieksza jego ilość niż zwykłego kremu na około 2 godzinki.
Bardzo ładnie złuszcza
Nawilża
Skóra jest gładka i nawilżona
Mam cere trądzikową i z czystym sumieniem mogę przyznać iż nie zpycha
no i jest baaaardzo wydajny, chętnie wypróbowałabym inny ale ten się skonczyc nie chce a używam go dwa razy w tygodniu :P

Używam tego produktu od: ok pół roku

wyjątkowo delikatny i łagodny

Używam go raczej sporadycznie. Jest bardzo delikatny, momentami mam wrażenie, że dla mnie zbyt delikatny….jak nie czuję, gdy peeling jest ostry i grube ziarenka czy mocno ściera to wydaje mi się, że nie działa. Ten peeling enzymatyczny wykazuje działanie oczyszczające, jednak trzeba go regularnie, często stosować np. co 2 dzień, aby coś się dobrego „zadziało”. Chyba jednak wolę gruboziarnisty peeling, który mocno ściera. Enzymatyczny traktuję jak maseczkę oczyszczającą, a później zazwyczaj poprawiam ostrzejszym peelingiem.
+wydajność
+niska cena
+dostępność (w większości sklepów)
+ładny zapach

Używam tego produktu od: ok. 4 mies

Obojętny

Nie zauważyłam żadnych zmian odkąd używam tego peelingu. Długo się wchłania, ma dziwny zapach. Cene jest wysoka jak na to, że nie robi kompletnie nic ze skórą. Plusem jest, że nie pogarsza jej stanu.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam pół opakowania

POLECAM

Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie, można go kupić w większości drogerii. Dostępny w małej jednorazowej saszetce lub tubce 60 ml. Osobiście jestem bardzo zadowolona, skóra na twarzy jest delikatna, trzeba uważać by jej nie podrażnić i nie szorować zbyt mocno. Peeling jest delikatny, ale treściwy. Idealnie sprawdza się w swojej roli. Oczyszcza i pielęgnuje. Po użyciu cera jest delikatna i gładka. Produkt mnie nie uczulił i nie spowodował wyprysków. Przepiękny, świeży zapach oraz poręczne opakowanie.
Peeling jest wydajny. Naprawdę polecam.

OK

Jak dla mnie ten peeling jest bardzo dobry. Spełnia swoją podstawową funkcję, pozostawiając moją skórę gładką i miękką.
Nie zapycha, nie uczula.
Jeśli nakładam go na noc, to naprawdę cienką warstwę i wszystko jest ok. Polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: całe opakowanie

Można spróbować...

Oceniam wersję w saszetce. Peeling ma postać niezbyt gęstego kremu o białym zabarwieniu. Jego zapach określiłabym jako kosmetyczny, niezbyt przyjemny. Dość dobrze się wchłania, a pozostałości wystarczy zmyć wodą. Po aplikacji cera jest przyjemnie miękka i gładka, odrobinę nawilżona. Peeling zostawia delikatnie tłustą warstewkę, którą bez problemu można usunąć tonikiem lub płynem do demakijażu. Co więcej, nie zapycha porów, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek o pojemności 10 ml

Zupełnie zbędny

Ten peeling poleciła mi kosmetyczka jako wspaniały tanioszek, idealny dla mojej cery. Rzeczywiście jest tani - bo bardzo wydajny, niestety wcale nie przysłużył się mojej skórze. Mam wrażenie, że oblepia skórę, oczyszczenia nie zauważyłam, jedynie bardzo delikatny efekt nawilżenia i wygładzenia. Mam też wrażenie, że spowodował ze 2-3 razy wysyp wyprysków. Jako, że nie spełnił swojego podstawowego zadania jestem na NIE.

+wygodne opakowanie
+cena do wydajności
+delikatny efekt wygładzonej i nawilżonej skóry

- brak działania oczyszczającego
- nie odżywia
- efekt nawilżenia nie utrzymuje się długo
- parabeny w składzie

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Dusiciel

Wybrałam ten produkt, ponieważ nie mogę na razie stosować peelingów mechanicznych. Pomyślałam, że peeling enzymatyczny będzie dobrą alternatywą dla mojej problematycznej cery. Okazało się jednak, że sieje większe spustoszenie na niej niż niejeden zdzierak.

Początkowo nakładałam peeling na noc, ale to było nie do zniesienia. Cera dusiła się pod nim. Produkt oblepiał ją jak wazelina. Rano twarz była tłusta od sebum, co nie zdarza mi się często, mimo tego, że mam cerę tłustą. Potem nakładałam go na 20-30 minut i spłukiwałam. Za każdym razem odnosiłam wrażenie, że nie robi nic a nic, a już na pewno nic dobrego.

Kolejnym minusem jest to, że peeling zapycha. Miałam po nim wysyp przykrych niespodzianek. Nie jest też delikatny. Pozostawiony na całą noc podrażnia cerę.

Na plus higieniczne opakowanie, cena i wydajność.

Teraz, gdy mogę go porównać z innymi peelingami enzymatycznymi, wiem, że to bardzo słaby produkt (w mojej opinii). Nie nadaje się do cery problemowej. Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że jest bardziej jak krem nawilżający, niż jak peeling. Tak czy siak, jakiegokolwiek oczyszczenia nie zauważyłam.

Nie polecam

Beznadziejny

Ten kosmetyk nie robi nic! W żaden sposób nie wpływa na skórę!

Zalety:
+opakowanie
+wydajność

Wady:
-nie złuszcza naskórka
-nie oczyszcza
-nie wygładza
-nie łagodzi podrażnień
-nie odżywia
-nie redukuje niedoskonałości

Kosmetyk całkowicie zbędny, nie poprawia stanu skóry.