Eubos, Anti Age, Hyaluron Repair & Fill (Krem przeciwzmarszczkowy regenerująco-wypełniający)

Wypełnia zmarszczki od wewnątrz, nawilża ujędrnia, regeneruje oraz wzmacnia strukturę komórek skóry. Zmarszczki są mniej widoczne. Krem idealny pod makijaż, polecany także jako krem na noc. Zawiera kwas hialuronowy i peptydy matrikine, koenzym Q10 oraz witaminę B3.

uniwersalne
regenerujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające
w słoiczku

Zdecydowanie mój hit!!

Jestem przed 30 i moja skóra potrzebuje dużo więcej uwagi niż jeszcze kilka lat temu. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić ten krem. Naprawdę miłe zaskoczenie. Skóra jest napięta, nawilżona i elastyczna. A dodatkowo pięknie pachnie. Ja znalazłam swój ideał!!!

HIT!!!!

Świetny. JEDYNY, podkreślam jedyny krem, który widocznie zmniejszył (a nawet usunął!!!! ) moje mimiczne 30 letnie zmarszczki. Nakładam go na noc, na dzień i pod oczy. Cudownie nawilża, ujędrnia i redukuje zmarszczki. Kupuję go przez internet w niemieckiej aptece. Inne, drogeryjne kremiki, nawet nie zasługują na stanie obok niego na półce w łazience :)
Dodam jeszcze , że jest dość wydajny, i jedno opakowania starcza spokojnie na 2- a nawet 3 miesiące . Mój absolutny hit.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1,5

silne nawilżenie

Silnie nawilża. Ma delikatny zapach.
Mam skórę bardzo dojrzałą i suchą. Krem silnie nawilża i jest dla mnie zupełnie wystarczającym kremem na dzień. Na noc używam bardziej odżywczego. Wydajny, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Latem używam wersji tego kremu z filtrem.

Ilość zużytych opakowań: 6 szt. po 50 ml