Golden Rose, Professional Color Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Professional Color Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Pojemność 9,5 ml

Jest to linia lakierów o wyjątkowych właściwościach: szybkoschnące, lśniące, długotrwałe. Szeroka gama kolorystyczna, odcienie od od matowych poprzez perłowe do brokatowych, sprawiają, że każda z Pań wybierze produkt odpowiedni na każdą okazję. Aplikację ułatwia długi poręczny pędzelek.

Cena: ok. 4zł / 9,5ml
/m/

Mam kolor taki, szaro srebrny ładnie się prezentuje, nie pozostawia smug, ładnie kryje nawet przy jednej warstwie, wtedy szybko schnie przy dwóch warstwach trzeba trochę poczekać, wytrzymuje ok. 3 dni później zaczyna się ścierać, z lakierem nawierzchniowym trzyma się do 6 dni. To już rok jak go kupiłam i w buteleczce została połowa troszkę zgęstniał ale nadal można malować bez problemu, buteleczka ładna choć do pędzelka musiałam się przyzwyczaić ciężko się malowało przez to że jest długi, dobrze się zmywa, duży wybór kolorów, przystępna cena.

Używam tego produktu od:roku

bardzo ok

na punkcie lakierów mam jakiegoś fioła mówiąc najogólniej - mam ich wieeeeeele bo i co rusz mi się ubrda żeby pomalować pazurki nieczym innym tylko jakimś konkretnym kolorem. w takim kaprysie na róż wpadający w lekki pomarańcz w pastelowym odcieniu z drobinkami oraz w poszukiwaniu stalowej szarości z odcieniem fioletu zakupiłam te 2 kolorki właśnie w GR.

+ trzyma się jak to u mnie 5 - 7 dni ( baza + 2 cienkie lub 1 grubsza warstwa + preparat przyspieszający wysychanie )
+ kolorki - takie jak być powinny - po 2 warstwach ( lub jednej grubszej ) efekt jak w buteleczce.
+ wydajność - nie do zużycia
+ długowieczność - od pół roku stoją używane z częstotliwością raz na 2 miesiące i nadal są świeżutkie jak 1 dnia. super!
+ buteleczka duża za malutką cenę
+ kształt buteleczki - wysoka a wąska - idealny - nawet pod koniec pędzelek zanurzony w lakierze dzięki długiej rączce.
+ pędzelek - mi się nim operuje wyjątkowo wygodnie wygodnie - wolę twarde i wąskie niż grube i mięciutkie ( jak na przykład w burżujach 1 sek czy podobnych lorealach )
+ jak schodzi to nie odpryskuje tylko się ściera
+ nie odbarwia płytki ( czasem jasne perłowe odcienie przerabiają mi pazurek na żółto, a z tych nawet wypróbowałam ciemne czerwienie ( były bez bazy bo u koleżanki ) i po tygodniu nic.

no kurcze wad nie widzę..... uwielbiam i jak w tej gamie znajduję kolor na który akurat mam kaprys to wiem że się nie zawiodę . super!

Używam tego produktu od: o ho ho i jeszcze trochę :D ( około pół roku )
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie