Ziaja, Witaminowa, Krem pod oczy z witaminą E

Ziaja, Witaminowa, Krem pod oczy z witaminą E

Lekki, nieperfumowany krem do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.
Wyraźnie wygładza zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu, intensywnie nawilża i tonizuje naskórek oraz zmniejsza obrzęki wokół oczu.
Przeznaczony do skóry dojrzałej po 30 roku życia.
Substancje aktywne:
- Olej sezamowy
- Prowitamina B5 (D-panthenol)
- Witamina E

Raczej dla młodej skóry

Krem pod oczy z wit. E od ziaj to moj pierwszy krem z przeznaczeniem pod oczy.
Kremu staram sie uzywać regularnie - jednak u mnie ciezko z tym ;) Dodatkowo trzymam go w lodówce aby lekko chłodził.
Uzywam zwykle na noc, wiec nie wiem jak współgra z kosmetykami.
Krem jest wydajny i ma bardzo wygodny aplikator, ktory nie wyciska za wiele produktu.
Nie szczypie w oczy i nie podrażnia ich.
Jest bardzo tani (ja za swoj zapłaciłam jakieś 4 zł), krem nie ma super właściwości nawilżających - nie mam jeszcze problemów z tą okolicą, lecz jak dla młodej cery (20lat) sprawdza się dobrze. Likwiduje efekt ściągnięcia po umyciu buzi, skóra w tych okolicach wygląda zdrowo i jest lekko nawilżona.

Krem na pewno nie sprawdzi się dla cery dojrzałej jak pisze producent. Osobom młodym i zaczynającym pielęgnacje skóry pod oczami polecam ;)
Choć za kilka lat na pewno bede kupować cos lepszego.

Poprawny, ale nie niezastąpiony.

Jako osoba relatywnie młoda (22 lata) i nie posiadająca żadnych zmarszczek w okolicach oczu, kremu dedykowanemu tym okolicom używam raczej z poczucia obowiązku, a nie z faktycznej potrzeby. Szukam więc kosmetyków dobrych, za skromne pieniądze i spełniające podstawowe wymagania. Czy krem od Ziajii im sprostał ? Jest to kwestia dość sporna.

PLUSY.
- Podstawowym wymaganiem jest nawilżenie, jakie krem musi zapewnić mojej skórze. Głównie ze wzgląd na makijaż, który wygląda po prostu brzydko na nieprzygotowanej wcześniej skórze. Krem od Ziaji spełnia ten wymóg. Dobrze nawilża.
- Lekka konsystencja. Szybko się wchłania, więc jest dobry rankami, kiedy się śpieszę. Łatwo się rozprowadza.
- Wygodne opakowanie, które jest tubką wykonaną z miękkiego plastiku. Łatwo je przeciąć, kiedy kosmetyk już się kończy. Aplikacja jest łatwa, ilość kosmetyku jaki wypływa jest łatwa do kontrolowania. Ponadto tubka jest umieszczona w kartoniku, a ten szczelnie dodatkowo owinięty folią. Mamy więc pewność, że żaden wieśniak nie gmerał w drogerii w kosmetyku.
- Dostępność. Każda drogeria, mała i duża. Dostępny również w salonach Zajii.
- Brak zapachu. Ja przynajmniej nie zarejestrowałam zapachu.
- Wydajność. Ja osobiście nie potrzebowałam wiele kosmetyku, aby uzyskać pożądane efekty, lecz zdaję sobie sprawę, że to kwestia indywidualna.
- Nie testowany na zwierzętach.
- Polski produkt.
- Niska cena, dosłownie kilka złotych.

MINUSY.
- Po wykończeniu kremu, nie zauważyłam jakichkolwiek zmian w okolicach oczu. Krem więc ani mi nie zaszkodził, ani nie działał długofalowo. Wiadomo jednak, że należy być wyrozumiałym względem kremu za 6zł.
- Nie rozjaśnia cieni pod oczami.
- Szczypie w oczy, kiedy już się do nich dostanie. Moim zdaniem jest to niedopuszczalne w przypadku kosmetyku tego typu! Tak więc nie polecam go stosować na noc - migruje i dostaje się do oczu.
- Skład nie zachwyca, dużo chemii, mało natury. Nikt mi nie wmówi, że się nie da zrobić kremu o porządnym składzie za te pieniądze, bo kremy z Alterry to ta sama półka cenowa, a składy naturalne.

Krem firmy Ziaja nie jest zły, ale do dobrego kosmetyku trochę mu brakuje. Jeżeli osoba, która nie ma problemów ze skórą wokół oczu, jak na przykład zmarszczki, worki czy cienie, ma jakieś zastrzeżenia do tego kremu, to co powie osoba, która już jakieś oznaki starzenia obserwuje? Mogę ten krem polecić osobom młodym, które chcą "coś" aplikować na skórę w tamtym obszarze bez większych wymagań. Osoby dojrzałe lub już w konkretnymi wymaganiami i potrzebami powinny się trzymać od tego kremu z daleka.

Dobry ale....

Moim zdaniem krem jest naprawde świetny, ale napewno nie dla kobiet po 30 stce tylko takich w okolicach 25 tki. Dla starszych cer jest za słaby.... Nawilża ale ma zbyt lekką konsystencje. Ja go używam najczęściej pod makijaż na dzień. Plusem jest to, że nie uczula i jest tani oraz wydajny.

Tani, a dobry.

Za tę cenę jest bardzo dobry. A kosztuje ok 5 zł. Opakowanie proste, typowe dla Ziajii. Szata graficzna minimalistyczna. Sam krem bezzapachu, szybko się wchłania. Ładnie nawilża. Jak za blisko oka się dostał to nie było efektu pieczenia. Myślę, że powrócę do niego.

Zapobiega powstawaniu zmarszczek

Krem dobrze nawilża i zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek pod oczami, mam nawet wrażenie, że lekko spłycił już te istniejące. Mam 24 lata i u mnie się sprawdza.

+dobrze nawilża,
+nie lepi się i nie roluje, nadaje się pod korektor,
+szybko się wchłania,
+zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek, a nawet mam wrażenie, że spłyca te istniejące,
+nie podrażnia,
+jest wydajny,
+tani! zapłaciłam za niego ok. 6 zł.

badziew straszny

Nigdy nie miałam słabszego kremu pod oczy, wcale nie nawilża po chwili od nałożenia mam wrażenie, jakbym w ogóle skóry nie nawilżyła. Mimo tego, że mam 22 lata, to uważam że to za słaba prewencja przeciwzmarszczkowa ale w sumie czego się spodziewać za tą cenę... na pewno już nigdy nie kupię, lepiej zainwestować w coś porządnego. Nie polecam nikomu.

Cud dla 20latki

Nie daję mu 5 pkt, bo wiem, że nie nadaje się do dojrzałej skóry, jednak do mojej 20 paro letniej jest idealny.
+ dobrze nawilża
+ u mnie nie powoduje opuchlizny ( a większość kremów pod oczy tak na mnie działa, pomimo, że nie jestem alergiczką)
+ ladnie napina
+ pozostawia skórę miękką
+bardzo tani
+wydajny jak żaden inny
Nie wiem jak z radzi sobie z cieniami pod oczami, ja ich po prostu nie mam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

ehh...beznadziejny.

Bardzo żałuję,że przed zakupem nie zaglądnęłam na Wizaż.Teraz żałuję tych wydanych kilku złotych,coś ok.6.Nie majątek,ale nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto
.Ziaja kolejny raz mnie zawodzi.
Dwie gwiazdki za estetyczne opakowanie,dostępność i łatwość dozowania(nie lubię rollerów).
Minusy:
-nie wchłania się,pozostawia lepką warstwę,na dzień nie nadaje się zupełnie.
-potwornie drażni moje oczy,mimo że nie pcham go do środka,nawet minimalna ilość,z którą zetknie się spojówka wywołuje szczypanie,łzawienie i zaczerwienienie.

Nie jestem jakimś super wrażliwcem,natomiast to już któryś kosmetyk Ziaji przeznaczony do okolic oczu,który na mnie tak działa,mimo deklaracji producenta o delikatności produktu i polecaniu noszącym kontakty.

-słabe działanie.rzeczywiście krótko używałam,gdyż nie zamierzam się katować,ale nie zauważyłam podczas próbnego tygodnia żadnego nawet intensywnego nawilżenia,a co dopiero mówić o wygładzeniu zmarszczek.

Nie polecam.

można nim nawilżyć ręce ;)

Kupiłam krem, zachęcona super tonikiem z serii witaminowej. Niestety krem witaminowy nie jest dobry - podrażnia moje oczy, które szczypią i łzawią. Nie zauważyłam ani nawilżenia, ani odżywienia. Co więcej - skóra jakby wyraźniej prezentuje zmarszczki (a te już są od lat kilku, co prawda "uśmiechnięte", ale nie chcę, aby się powiększały :)).
Plusów nie zauważam - jeżeli ktoś chce kupić coś dobrego, a taniego, lepszy będzie żel ze świetlikiem :). Albo Ziaję maskę-pro pod oczy, świetną :).
Nie wyrzucam go, bo ze względu na małą, poręczną tubkę zabieram go w podróże, gdzie służy do nawilżania rąk.

zwykły, zwykły i jescze raz zwykły

Jestem palaczką po 20 roku życia. Ostatnio postanowiłam zadbać o skórę wokół oczu, bo wydaje mi się, że zaczyna być osłabiona a pod zbyt ciężkim makijażem zmarszczki stają się bardziej uwydatnione. Sięgnęłam po ten krem, bo nie borykam się z dużym problemem a i cena była bardzo atrakcyjna. Nie wiem dlaczego, ale nie jestem zbyt zadowolona z tej firmy a i tak wciąż ją testuję. Szukam światełka w tunelu, ale ten krem na pewno nim nie będzie jak pozostałe produkty których używałam. Mimo że jeszcze kawałek do 30 mam zupełnie nie wyobrażam sobie jak ten krem mógłby się sprawdzać przy widocznych zmarszczkach. Wiadomo cudów nie ma , nawet najdroższe kremy w aptece nie radzą sobie z wiekiem.

Nie jest najgorszy i jakieś małe pochwałki mu przypiszę:
+ bardzo tani
+ wygodne, maleńkie opakowanie i łatwe dozowanie kosmetyku
+ miła konsystencja ( ani płynna ani gęsta, taka po środku)
+ delikatnie nawilża, zmiękcza i wygładza
+ nie wchodzi w konflikt z kosmetykami kolorowymi (czyli nie roluje się, nie sypie)
+ dość szybko się wchłania

- niczego spektakularnego nie czyni, tak samo mógłby zadziałać zwykły krem nawilżający
- nie zauważyłam aby moje drobne zmarszczenie uległy zmianie
- lekko szczypie gdy dostanie się do oczu
- nie działa jak obiecuje producent ( a to trochę go przekreśla, bo po co kupować kosmetyk, który nie spełnia swoich minimalnych obietnic)
- sądzę, że konsystencja jest uboga, licha
- zostawia po sobie „błyszczenie”
- ciężko się wchłania

Nie, nie chcę go już nigdy w swojej kosmetyczce. Trzeba iść dalej i zapomnieć o nieudanych zakupach. Dla mnie to strata czasu i pieniędzy… nie polecam. Nawet jako smarowidło do rąk kiepściutko ;p a na czymś to wykończyć trzeba :D
Także szukajcie dalej… na tym nie warto się zatrzymywać.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Tak, ale dla młodych.

Krem dobrze nawilża, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż. Czasami podrażnia mi oczy i wywołuje ich szczypanie. Korektor dobrze się na nim rozprowadza, nie maże się. Krem nie napina skóry, nie wygładza zmarszczek, ani nie czyni żadnych innych rzeczy, które mogłaby od niego oczekiwać kobieta po 30 roku życia. Dla mnie jest wystarczający tylko dlatego, że za niedługo dobrnę do dwudziestki. Pewnie go jeszcze kupię bo jest chyba jednym z najtańszych kremów pod oczy i przy tym ma dobrą wydajność. Jednak gdybym była starsza, to poszukałabym czegoś innego.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: większa połowa tubki

przeciętniak

produkt ten kupiła moja mama, która ma 50lat, bo krem przeznaczony jest niby do takiej własnie skóry.
jednak szybko wylądował w mojej kosmetyczce, bo u mamy się w ogóle nie sprawdził.

mam spore cienie pod oczami, więc liczę zawsze, że krem pod oczy chociaż delikatnie je rozjaśni. ten krem tego nie robił. Jednak używam go dalej, bo dla mojej młodej 20letniej skóry nie potrzeba bardzo bogatych kremów.

Jeśli chodzi o nawilżenie to spisuje się dobrze, nie świeci się, pozostawia skórę gładką. Ja używam go jako bazy pod korektor i chyba nawet delikatnie przedłuża wytrzymałość korektora.

Jednak jak dla skóry dojrzałej powinien spełniać swoje podstawowe zadania, czyli napinać, delikatnie wypełniać zmarszczki, a tego nie robi..

+ cena
+ nawilżenie
+ poręczne, estetyczne opakowania
+ nie podrażnia, nie piecze

- niewypał dla skóry dojrzałej, bo nie robi praktycznie nic