AA, Kuracja Przeciwzmarszczkowa 30+, Krem nawilżająco - wygładzający

AA, Kuracja Przeciwzmarszczkowa 30+, Krem nawilżająco - wygładzający

Krem zmniejsza widoczne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry.
Kreatyna, olej abisyński i ekstrakt z aloesu uelastyczniają skórę, pobudzają odnowę komórkową i dostarczają energii do walki z procesami starzenia się.
Proteiny jedwabne i Hydraprotectol SM głęboko nawilżają i wygładzają skórę, poprawiając jej elastyczność. Witamina E regeneruje skórę i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Alantoina łagodzi podrażnienia.

Dobry do skóry wrażliwej , ale nie odżywia

Kremik neutralny dla mojej skóry, nie powoduje podrażnień, ale też jej wystarczająco nie nawilża i nie odżywia. Po jego zastosowaniu towarzyszy mi bardziej uczucie "ściągnięcia" niż wygładzenia.

Jest dość wydajny. Zapach delikatny, ale woń nieprzyjemna.

Dobry

Moim zdaniem bardziej natłuszcza niż nawilża, ale moja skóra go polubiła. Teoretycznie mam skórę normalną, ale momentalnie się wysusza lub pojawiają się naczynka, gdy jakiś składnik kremu będzie \'nie-cacy\'. W tym przypadku wszystko było OK.

Ja używałam go na dzień, fajnie sprawdził się zimą i wczesną wiosną, na lato byłby zdecydowanie za ciężki. Zostawia delikatny film na skórze, ale dobrze współgrał z podkładami.
Plus też za delikatny zapach. Krem raczej wydajny.

Ciekawostka: stosowałam go codziennie i mam wrażenie, że pod koniec słoiczka dwie małe zmarszczki mimiczne przy ustach trochę się spłyciły :)

Na pewno latem rozważę go jako krem na noc, a na jesień pewnie wrócę na stałe do niego lub podobnego z tej serii.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

bardzo dobry dla suchej skóry

Bardzo lubię kremy firmy Oceanic. Zwykle zimą używałam odżywczego, który mimo mojej cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków dobrze sprawdzał się zimą. Tej zimy jednak w związku z ciążą moja cera bardzo się zmieniła - stała się sucha, miejscami miałam suche czerwone plamy, z którymi nie radziły sobie ani nawilżające kremy, ani maści. Zdecydowałam się na zakup tego kremu i odkąd go używam przesuszenia zniknęły, a cera stała się gładziutka. W moim przypadku krem bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu, skóra się nie świeci i jest dobrze nawilżona. Używam go zarówno w ciągu dnia, jak i na noc.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

Marny

Skóry nie nawilżał. Kiepsko się wchłania. Nie zauważyłam działania na zmarszczki. Taki sobie kremik, nie pomoże a może zaszkodzić, bo mi wręcz przesuszał skórę.

Kolejn AA porażka

Kupiłam go w komplecie z ujędrniająco-przeciwzmarszczkowym i kremem pod oczy. TO była jedna z najgorszych decyzji.

Krem nawilża, ale tylko chwilowo, zostawia filtr więc świecę jak żarówka, nie ma długofalowego efektu - w ciągu dnia skóra jest sucha i napięta. Mam wrażenie, że więcej popsułam tym kremem niż naprawiłam.
Generalnie nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

lubię

Dziś skończyłam pierwsze opakowanie (wydajny jest! kupiłam późną jesienią, codziennie go używam!)

Ponieważ mam cerę mieszaną, nie nadawałby się na dzień - od razu kupiłam go z myślą o wieczornej aplikacji. I sprawdza sie bardzo miło. Dość specyficzna konsystencja (zarazem rzadki, jak i gęsty), skóra po aplikacji lekko się świeci, ale rano jest już gładka, nawilżona, nie ściągnięta. Dobrze sobie doraźnie radził też w ciągu dnia, kiedy ratowałam się przed suchymi skórkami ;)

Polecam - na noc/ w dzień zrobiłby z twarzy żarówkę ;)
Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1, dziś kupione nowe :)

słaby, bez efektów

Właściwie trudno opisać efekty działania tego kremu, bo ich nie było. Krem tworzy na twarzy zmiękczający film, ale nic poza tym. Podobnie z kremem pod oczy z tej serii. Zero nawilżenia i wpływu na stan skóry.

Używam tego produktu od: szybko zmieniłam na inny
Ilość zużytych opakowań: część jednego