Ziaja, Tonik do cery suchej i wrażliwej `Płatki róży`

Ziaja, Tonik do cery suchej i wrażliwej `Płatki róży`

Delikatny bezalkoholowy tonik do codziennej pielęgnacji twarzy i szyi.
Wspaniale odświeża, oczyszcza oraz zmiękcza skórę.
Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.
Wpływa kojąco na zmęczoną cerę.
Przywraca skórze naturalne pH i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Polecany do cery suchej i wrażliwej.
Substancje aktywne: Prowitamina B5 (D-panthenol), Wyciąg z kwiatu róży

Idealny dla wrażliwej skóry

Tonik z Ziaji są dobre i łagodne dla skóry, jednak ten z rozanymi płatkami sprawdza się najlepiej na mojej suchej/normalnej i wrażliwej skórze. Uważam, że jakiej byś nie miała cery to warto wybierać produkty o dobrym ale przede wszystkim łagodnym działaniu. Tonik super się sprawdza po peelingu czy maseczce i przygotowuje cerę pod krem na noc. Polecam dziewczynom z wymagającą cerą. :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

jeden z lepszych

Plusy:
+tonizuje
+nie podrażnia skóry, a wręcz lagodzi podrażnienia
+ładnie pachnie
+nie klei się
+odświeża

Minusy:
-nie jest wydajny
-nie nawilża

Ilość zużytych opakowań: jedno cale

bez szału

Jak dla mnie ten tonik jest bez szału, nie robi zupełnie nic na mojej twarzy, nie jest wydajny ani nie pachnie różami chociażby odrobinkę.Do tego otwór od opakowania ciężko się otwiera.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Przeciętniak

Zupełnie przeciętny tonik w niskiej cenie:
+ładnie pachnie
+odświeża
+nie klei się

- nie tonizuje
- nie nawilża

Do usuwania resztek makijażu jest jak najbardziej w porządku ale jeśli oczekujecie od toniku czegoś więcej to niestety się nie sprawdzi.

Taki sobie

Nie koi skóry jakoś niewiadomo jak bardzo, ale na początku miło było go używać.

Nie nawilzał, nie zmiękczał skóry. Taki neutralny, właściwie bezsensu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Możliwy :)

Wybierajac ten produkt, kierowałam się przede wszystkim, aby dobrze oczyścił, nawilzyl i odświeżył moja skórę. Jednak produkt nie spełnił moich oczekiwań. Po dość długim stosowaniu, nie zauważyłam większych zmian. Tonik nie nawilzyl. To tak jakby to była zwyczajna, pachnąca woda. :)
Plusy:
• Ładnie pachnie
• Lekko oczyszcza
• Delikatny
• Wydajny
• Tani
• Nie zapycha porów
Minusy:
• Nie nawilża :/

Ilość zużytych opakowań: Połowa jednego opakowania

Bardzo przyjemny

Tonik dostałam na święta i był to jak najbardziej udany prezent. Tonik ma ładny zapach i opakowanie, delikatnie nawilża i robi to co powinien czyli tonizuje i oczyszcza. Używam go kilka razy dziennie, bo trochę się od niego uzależniłam i dalej jest go dużo.

Nie nawilża i zapycha...

Kupiłam ten tonik bo moja skóra potrzebowała nawilżenia i była podrażniona po stosowaniu silnych maści na skórę. Niestety oprócz naprawdę ładnego zapachu róż nie zauważyłam nic korzystnego. Nie nawilżył mojej buzi, zostawiał lepką powłokę, pod którą moja skóra krzyczała POMOCY. Niestety o krzyku dowiedziałam się po używaniu tego produktu przez kilka dni. Czekałam ciągle na jakieś efekty, a zamiast się poprawiać to skóra była ciągle sucha, a do tego w podskórnych gulach. Odstawiłam tonik.
Za jakieś dwa tygodnie gdy cera się poprawiła zrobiłam kolejne pojeśćie. Efekt taki sam. Nie tylko na twarzy ten produkt robił mi masakrę, po TYLKO jednorazowym użyciu na ramiona lub dekolt było to samo. Wysyp nowych krost.

+ zapach
+ opakowanie

- zapycha
- nie nawilża
- pozostawia lepką warstwę

Używam tego produktu od: kilka miesięcy go męczę
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Okazały zapach róży

Od toniku oczekuję pięknego zapachu, lekkiego nawilżenia skóry, a przede wszystkim usunięcie nieprzyjemnego uczucia ściągniecią po oczyszczaniu skóry, poślizgu w trakcie migracji nasączonym nim płatkiem, oraz tego aby nie piekł w oczy. Poza woda o zapachu róż (sądzę że bywaja lepsze imitacje kwiatu rózy niz ten) nie dostajemy nic szczególnego, a tym bardziej tego co opisuje producent nie mozna się spodziewać. Nie koi, nie nawilża, a czy tonizuje? hm.. skład ubogi bez gliceryny, alantoiny, niemiłosiernie gryzie po oczach, tworzac w trakcie tonizacji niemiłe uczucie ktore nawet po nałożeniu kremu ziaja z serji różana, nie uspakaja skóry. Dziwny tonik, konsystencja tępawa, nic szczególnego..

Ilość zużytych opakowań: jedno całe,

To jest to!

Przez przypadek w sklepie Ziaji trafiłam na tonik - Płatki róży, brzmiało całkiem nieźle, więc postanowiłam przetestować ten produkt i to był strzał w dziesiątkę! Co prawda tonik w mojej pielęgnacji stosuję tylko wieczorem po demakijażu, ale produkt ten sprawił że nic złego nie dzieje się na mojej twarzy rano, gdy wieczorem zapomnę zastosować kremu, ponieważ przepięknie potrafi sam nawilżyć moją mieszaną/ wrażliwą buzię!!
Taki produkt za tak niską cenę, zawsze będzie obecny w mojej pielęgnacji!

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

sprawdził się... :)

Tonik sprawdza się bezbłędnie! Dobrze oczyszcza, jest delikatny dla skóry i przede wszystkim odpowiednio nawilża! Idealny na rozpoczęcie dnia i przygotowanie skóry pod makijaż. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

miłość

Uwielbiam. Jest delikatny, odświeżający, przyjemnie pachnie. Wydajność i cena godne pochwały.

Jest to tonik odświeżający, ma za zadanie nawilżać. Tego od niego oczekuję i dobrze się sprawdza. Używam go rano z reguły, żeby odświeżyć mordkę po nocy i przygotować ją na makijaż. Bardzo dobrze się po nim czuję. Najlepszy start dla mojej wrażliwej cery.

Prosty, fajny tonik, który z czystym sumieniem polecam Paniom, które wiedzą, że dbanie o cerę to nie tylko katowanie jej wysuszającymi tonikami, a czasem trzeba dodać odrobinę nawilżenia. :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście