Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 30

Napisanych recenzji: 569

5 / 5

Innowacja w pielęgnacji

Jak ja lubię takie ciekawe produkty! *Lancome jest to marka luksusowa co widać już na pierwszy rzut oka. Moim zdaniem buteleczka wygląda świetnie. Połączenie srebra i fioletu w lustrzanej wersji robi dobre wrażenie:) Do tego minimalistyczne napisy i symbol marki czyli róża *opakowanie jest bardzo ciekawe również pod względem budowy bo choć tego nie widać w środku są trzy osobne komory (zawierające składniki aktywne), które łączą się ze sobą tuż po naciśnięciu pompki. Opakowanie z pompką jest super rozwiązaniem *serum dla mnie jest interesujące ponieważ pierwszy raz się spotykam z takim rozwiązaniem. Można zauważyć trzy różne formuły. Nie ma problemu z połączeniem ich i równomierną aplikacją na skórę *konsystencja jest taka w sam raz - łatwo się rozprowadza. Na mojej skórze dość dobrze się wchłania, nie jest jakoś szczególnie wyczuwalna, nie obciąża *od razu po nałożeniu serum odczuwam delikatne napięcie skóry. Okolica oka jest nawilżona, rozświetlona, miękka i bardziej elastyczna. Spojrzenie wygląda na wypoczęte. Jeśli chodzi o istniejące zmarszczki mimiczne niestety nie zauważyłam zmniejszenia ich widoczności. Zakładam jednak, że przy systematycznym stosowaniu tego serum znacząco poprawi się stan delikatnej okolicy pod oczami oraz zapobiegnie powstawianiu nowych oznak starzenia (nowe zmarszczki czy przebarwienia) *zapach jest bardzo ładny, delikatny, przyjemny, nieoczywisty *serum można stosować również na dzień ponieważ nadaje sie pod makijaż. Wszystko na nim dobrze leży i wygląda *pojemność większa niż standardowe produkty tej kategorii - 20ml *serum nie powodowało łzawienia oczy, nie pojawiło się żadne uczulenie -jedyny minus jaki zauważam to wysoka cena (choć jak wiadomo to rzecz względna :))

Przejdź do recenzji
Atramworld

Dodanych produktów: 30

Napisanych recenzji: 569

5 / 5

Serum do twarzy

Czy cieszę się, że mam kultowe serum Lancome? Ofkors!! :D Czy przyjemnie mi się je stosuje? Tak, jak najbardziej:) *bardzo podoba mi się design :D – lustrzane opakowanie w ładnej kolorystyce to coś co przyciąga moją uwagę. Kosmetyk wygląda elegancko i na pewno się wyróżnia na tle innych. Opakowanie jest innowacyjne. Dodatkowo jest lekkie i poręczne. Pompka ułatwia higieniczne dozowanie odpowiedniej ilości kosmetyku. *zapach również uważam za zaletę tego kosmetyku. Uprzyjemnia stosowanie. *w skład serum wchodzą trzy różne formuły, które łączą się ze sobą dopiero przed samym użyciem (po wyklikaniu z buteleczki). Bez problemu można połączyć je na dłoni i równomiernie zaaplikować na skórę. *konsystencja jest dość lekka i całkiem dobrze się wchłania. Jest niewyczuwalna na skórze jednak na moim mieszanym (w stronę tłustej) typie cery pozostaje lekko lepka warstwa. *wykończenie jest bardzo świetliste więc jest to coś dla fanek rozświetlenia skóry *kosmetyk ten pomimo swojej lekkości daje odpowiednią dawkę pielęgnacji. W moim przypadku często nie stosuję już dodatkowego kremu *moja skóra jest nawilżona, zregenerowana i wydaje się bardziej napięta. Na pewno zauważyłam zmniejszanie się przebarwień i ujednolicenie koloru twarzy. *jest to serum przeciwstarzeniowe dlatego zakładam, że jego stosowanie zauważalnie opóźni powstawanie nowych załamań skóry, zmarszczek, przebarwień czy utraty jędrności *kosmetyk jest wydajny *nie zauważyłam żadnych negatywnych skutków stosowania tego produktu czyli podrażnienia, uczulenia -minusem, jak to zazwyczaj przy kosmetykach wysokopółkowych może być cena

Przejdź do recenzji