Maybelline New York, EverFresh (Podkład długotrwały)

Maybelline New York, EverFresh (Podkład długotrwały)

Długotrwały podkład o beztłuszczowej formule. Nie zatyka porów, bezzapachowy. Do każdego rodzaju cery. Testowany dermatologicznie. Zawiera mikropigmenty oraz lotne i silikonowe olejki, nawilżające cząsteczki gliceryny, witaminę C i E. Długotrwale nawilża, zapewnia uczucie świeżości, wygładza i dodaje blasku.
Dostępny w 4 odcieniach.

Niestety nietrwały

Oceniam starą wersję. Miałam odcień 030 (Sand/Natural), który nadawał mojej jasnej cerze zdrowy, ciepły odcień (zarówno zimą, jak i latem) bez tworzenia maski. Podkład ten ładnie wtapia się w skórę i ma delikatną, aksamitną konsystencję, która bardzo dobrze się rozsmarowuje. Kosmetyk naprawdę ładnie i naturalnie wygląda na twarzy, tworząc na niej taką przyjemną w dotyku, aksamitną powłoczkę (że aż chce się "miziać" po buzi;)) oraz sprawia, że skóra wygląda na nawilżoną i zadbaną. Ma jednak dwa poważne minusy - po pierwsze bardzo podkreśla włoski na twarzy (czego nie znoszę, a co niestety doskonale widać w świetle słonecznym), a także - wbrew zapewnieniom producenta - jest nietrwały. Już pod koniec dnia w pracy (czyli po zaledwie 8h) na twarzy pozostaje po nim ledwie wspomnienie, co tym bardziej irytuje, że jest to z założenia podkład o przedłużonej trwałości... Muszę przyznać, że lubiłam ten podkład i z przyjemnością po niego sięgałam, jednak w związku z tym, że bardzo przeszkadzała mi jego nietrwałość (nawet po porannym utrwaleniu makijażu pudrem), nie wiem, czy jeszcze kiedyś powtórzę ten zakup...

Używam tego produktu od: 2 lat (na zmianę z innymi)
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

nowa dostawa, nazwa ta sama a w tubce inny podkład

Skusiłam się na ten podkład ze 3,5 roku temu, wtedy był jeszcze ciut droższy.

Pierwszą jego tubką byłam wprost zachwycona!
Podkład znakomicie się aplikował, był długotrwały, wydajny, pięknie wyrównywał koloryt, nawet zakrywał drobne niedoskonałości, miał super konsystencję nie za rzadką, nie za gęstą...
Wtedy jeszcze nie stosowałam nawet pudru do podkładu a i tak wytrzymywał wszystko. Pięknie wygładzał, buzia była super aksamitna a przy tym naturalna bo ludzie pytali mnie jak ja to robię, że mam taka piękna cerę i ze zdumieniem przyglądali się kiedy mówiłam, że to podkład.

Niestety czar prysnął gdy mój ówczesny KWC się skończył i zakupiłam jego drugie opakowanie ze świeżutkiej dostawy...
Zupełnie nie ten sam podkład!
Bardzo, bardzo wodnisty, dosłownie lał się po rękach.
Po nałożeniu buzia świeciła się jak spocona, później zasychał i się rozwarstwiał na twarzy.
Schodził z twarzy dość szybko w formie nieestetycznych plam.
Stał się krótkotrwały i przez wspomnianą konsystencję totalnie nie wydajny.

Dodam jeszcze, że ten sam odcień stał się dla mnie za ciemny, gdyż zaczął nieestetycznie ciemnieć na twarzy.

Właściwie to patrząc na drugą tubkę nie widzę plusów tego podkładu, ale daję mu 2,5 gwiazdki przez sentyment do pierwszego podejścia..

Zaznaczam, że podkład nie był przeterminowany, nie wyglądał też na "zepsuty". Może przy drugim podejściu trafiła mi się jakaś wadliwa seria, ale jeśli dana ilość podkładu nie wyjdzie, powinni ją spisać na straty a nie wciskać ludziom bo w ten sposób tracą klientów.

Z resztą to nie tylko moja opinia, że ten podkład się skiepścił :/ Koleżanka kupiła parę miesięcy po mnie i miała podobną sytuację, a szkoda bo jak przypomnę sobie jaki ten podkład był wcześniej, to mógłby być KWC wielu z nas, zwłaszcza tych, które nie potrzebują b. mocnego krycia..

Często pisząc recenzję czy to jak mi do końca coś nie podejdzie czy jest dla mnie super, staram sie pomyśleć o rożnych typach cery i rożnych wymaganiach Pań. Jesli przyjdzie mi do głowy coś sensownego staram sie pisać jakiej grupie kosmetyk polecam, a u kogo raczej się nie sprawdzi. W tym przypadku niestety nie widzę żadnej grupy Pań, którym mogłabym polecić ten podkład...

Używam tego produktu od: używałam długi czas temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

tylko i wylacznie dla cery suchej

Mam odcien Cameo i Sun Beige.Nie moge doczekac sie kiedy wreszcie sie skoncza.Producent twierdzi,ze nadaja sie do kazdego rodzaju cery ,a ja twierdze,ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego.Podklad calkowicie nie nadaje sie do cery mieszanej i tlustej.Na mojej twarzy splywa razem z sebum,co wyglada naprawde brzydko,do tego swiece sie jak zarowka juz po 30 minutach po nalozeniu.Zostawia wszedzie,ale doslownie wszedzie plamy,na ubraniach,na telefonach,na chusteczkach.Sciera sie i zostawia placki,co wyglada nieestetycznie,przez co wcale nie jest trwaly.Jest raczej lekko kryjacy wiec,korektor niezbedny.Konsystencja jest bardzo plynna,bardzo bobrze sie go rozsmarowuje.Cerom mieszanym i tlustym zdecydowanie odradzam.

Nie dla mnie.

No więc... Jedynym plusem tego podkładu jest chyba jego cena. Kupiłam go jak nie miałam pieniędzy na lepszy i to był zły wybór. Nie mam wprawy w nakładaniu podkładów, więc miałam trochę trudniej. Zostawały plamy nawet jak starałam się szybko i dobrze " rozetrzeć". Kolejnym minusem jest nienaturalny kolor. Szkoda, że (zwłaszcza w ziemie) łuszczy mi się skóra na nosie i ten podkład dodatkowo to podkreślał, pomimo że wcześniej smarowałam nos kremem nawilżającym:( Mam już go bardzo długo, ale nie mogę się do niego przekonać.

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

bardzo fajny

Dość przypadkiem zaczęłam używać tego podkładu i podeszłam do niego z pewną rezerwą, ale niepotrzebnie. Mam kolor sand-podkłąd fajnie się rozprowadza, nie wałkuje się, jest bardzo trwały. Nakładam na niego meteoryty i wszystko super się trzyma. Naprawdę wytrzymuje od rana do wieczora. Dość dobrze kryje. Może do niego wrócę, jak zużyje moje nadwyżki :) POLECAM

przyzwoity fluid-calkiem ok

Prawda ze jest lejacy sie ale wedlug mnie to raczej zaleta,nadaje sie do tlustej cery ,matuje,ladne kolorki,nie wiem czemu wedlug niektorych krotko sie utrzymuje,wedlug mnie trzyma sie nawet do 6 godzin,troche ciezko sie rozprowadza ale to kwestia lekkiej konsystencji,mozna sie nauczyc.Troche slabiej zakrywa zaczerwienienia,po paru godzinach sa widoczne,za to doskonaly na lato, nie warzy sie szybko i co wazne "nie czuc"go na skorze wic nadaje sie nawet na upalye

Używam tego produktu od1.5 roku

nie nie nie

Nie mam pojęcia kto wymyślił tak badziewny podkład, cera jest po nim tłusta, ma niefajną konsystencję,trudno się rozprowadza, słabo się utrzymuje na twarzy. Najgorszy podkład jaki w życiu miałam.
Używam tego produktu od:w 2009
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

fajny na -4 a +3;)

Podkład kupiłam w promocji za ok 14zł dlatego ze data kończy sie w czerwcu.Mam odcień 020 cameo który jest troszkę pomarańczowo różowy:( Ma za to świetna płynna konsystencje dzięki czemu łatwo go rozprowadzic:)Podkład trzyma sie nawet długo na buzi ok. 5 godzin u mnie to dosyć długo;P Ma SPF 15 co jest duzym plusem wsród podkładów;)Szkoda że podkład strasznie śmierdzi ale da sie to wytrzymac bo po chwili zapach znika.W sumie podkład jest ok ale niewiem czy go jeszcze kupie bo podobno został wycofany z produkcji;(

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1

nie ma lepszego

używam ten podkład od lat-jest jedynym, który pasuje mi zarówno kolorystycznie jak i pod każdym innym wzgledem.swietna konsystencja-łatwo sie rozprowadza, swietnie matuje, utrzymuje sie na skórze caly dzien.
kazdy sie mnie pyta co stosuje, ze mam taka piekna cere. niestety podklad przestal byc produkowany, na szczescie mam kilka opakowań w zapasie.

Używam tego produktu od:6lat

niestety nie

Być może to wina mojej wrażliwej cery, nie wiem, ale jak dla mnie fluid ten nie spełniał podstawowych funkcji. Fajnie się rozprowadzal, chociaz jak dla mnie odrobinę za gęsty, fajne odcienie. Minusow jednak zdecydowanie więcej, czulam jak moja skora sie pod nim dusi, ciezki, uczulajacy, podrazniajacy, zostawia zacieki ... nie moglam go polaczyc z zadnym pudrem sypkim.

Używam tego produktu od: nie pamietam

Raczej nie .

Kupując nowy podkład z Maybelline miałam nadzieję że w końcu znalazłam swój KWC . Ale niestety po kilku tygodniach stwierdziłam że jednak to nie fluid dla mnie .

Zalety :
- łatwo dobrać kolor
- cena
- długo wytrzymuje na skórze
i w sumie to chyba tylko tyle :/

Wady :
- skóra świeci się po nim jak bombka na choince
- rozwarstwia się na skórze mimo różnych technik nakładania, mieszania podkladu i innych kombinacji.
- podkreśla suche skórki . i to strasznie
- podkreśla zmarszczki mimiczne
- wszystkie wypryski które ma tuszować - uwypukla
- skóra wygląda nieświeżo
- beznadziejnie pachnie.
- zapycha

Jednym słowem tragedia.
Może do bezproblemowej skóry .
Bo do mieszanej napewno nie .
Używałam tego produktu : 2 miesiące temu

Dobry

Firma Maybelline jest moją ulubioną marką w katagorii produków nisopólkowych. Wszystkie kosmetyki, jeszcze żaden ich ksmetyk mnie nie zawiódł. Nie inaczej było z tym podkładem... ale do rzeczy :)
Podkład dość długo utrzymuje się na twarz (przynajmniej 8 godzin), nadaje skórze bardzo ładny odcień, jest dość wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie Lubię testować kosmetyki, zwłaszcza wysokopółkowe.... cóż apetyt rośnie w miarę jedzenia :)
Ale ten produkt mogę polecić z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu