Manhattan, Clearface, Cover Stick (Korektor w sztyfcie) (stara wersja)

Manhattan, Clearface, Cover Stick (Korektor w sztyfcie) (stara wersja)

Antybakteryjny korektor w sztyfcie. Dostępny w kilku odcieniach.

Cena: ok. 12zł
/m/

Zostanie ze mną na dłużej

->gdy czytam pozostałe recenzje mam wrażenie, że tutaj sporo zależy od koloru korektora<-

Mam odcień vanilla. Idealnie pasuje do mojej cery, jest łatwy w aplikacji. Kolejny plus to przystępna cena.

Jedyny minus: dosyć szybko się wchłania i trzeba ponawiać aplikację.

Nie jest zly

Nie jest najgorszy . Zakupilam go , gdy bylam nastolatka i chcialam ukryc niedoskonalosci i nie chcialam chodzic z tona tapety .
Ogolnie jestem zadowolona . Nawet teraz czasem go uzyje , gdy nie mam czasu na makijaz . Idealnie sprwadza sie w lato , na plazy , nad woda . Dobrze kryje ale trzeba sie poprawiac , poniewaz efekt nie utrzymuje sie dlugo . Nie wysusza , moze podkreslac suche skorki . Nie uczula , bardzo wydajny .
Raczej wiecej go nie kupie , wole zainwestowac w profesjonalny korektor .

Używam tego produktu od: pare lat , sporadycznie

Wiem, że nigdy już go nie kupię.

Potrzebowałam na &quot;już&quot; korektora, bo mój z Avonu się skończył. Nie miałam jak zamówić, więc prędko pobiegłam do Rossmanna. Weszłam w strefę korektorów. Wcześniej nie mogłam znaleźć żadnej konkretnej recenzji na temat jakiegoś rossmannowego korektora, więc wzięłam ten. Pomyślałam &quot;A co mi tam, wygląda dobrze, jest kolor jasny i na dodatek kosmetyk antybakteryjny, biorę!&quot;- w sam raz na mój typ cery. Następnego dnia szykując się do szkoły chciałam użyć owego korektora. Jakież było wielkie moje rozczarowanie. Po pierwsze- kolor był za jasny. Po drugie- nie pokrywał dobrze krostek. Po trzecie- szybko się zmazuje i jest tłusty. Osobiście nie poleciłabym go osobom mającymi problemy z wypryskami tak jak ja. Jest po prostu za słaby. A działanie antybakteryjne? Nie zauważyłam żadnego. NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Nigdy więcej!

Mówiąc najprościej jak się da ten produkt jest beznadziejny.
Lista zarzutów wobec niego jest spora, a głównie chodzi o to, że:
- Dziwny odcień, niepasujący do cery. Wydaję mi się, że jest on po prostu pomarańczowy
- Za &quot;ciężka&quot; konsystencja. Jest tłusty, przez co ciężko się z nim pracuje
- Szybko się ściera. W najlepszym wypadku godzinka i jest po jakimkolwiek korygowaniu niedoskonałości

Jedyny plus, jakiego się dopatrzyłam:
+ Nie zapycha. Mam wrażenie, że lekko zasuszył wypryski dzięki czemu łatwiej było je później wyleczyć. Ranki szybciej się goiły

* Cena taka sobie. Nie jest horrendalnie wysoka, ale zważywszy na beznadziejne działanie - szkoda pieniędzy!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Porażka.

- pomaranczowy
- Tłusty !!
- słabe krycie
- szybko sie sciera
Co do tego ze jest antybakteryjny , nie zauwazylam aby poprawil choc w malym stopniu stan mojeje cery.

Nie polecam.

Nie polecam.

+cena (aczkolwiek miałam tańszy korektor, a był lepszy, więc w sumie czy to plus?)
+wydajny
+kolory (mój odcień jest dla mnie IDEALNY)

-konsystencja***> jest tłusty
-szybko schodzi z twarzy
-roluje się
- po pewnym czasie robi się bardzo widoczny
-nietrwały
-po przejechaniu palcem znika

Używam tego produktu od:

NOT

NO cóż, pomyłki zdarzają się każdemu, szczególnie przy wyborze kosmetyków. Zachwycona pudrem antybakteryjnym tej serii rozochociłam się i kupiłam także korektor, no bo nie ma nic lepszego niż kosmetyki tej samej serii które powinny się wspaniale uzupełniać. Ale n ie w tym przypadku, podkład w kamieniu super, ale korektor to jakaś porażka!!!!!!!! Zmywa się jak tylko położę puder, ja nie wiem co to za wytwór to w ogóle nie powinno się zwać korektor tylko kolorowe mazidło, Nic nie kryje zupełnie nic, kolory jakieś takie mało przystępne itd. NIE POLECAM, SZKODA PIENIĘDZY.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc i muszę coś wymyślić bo nie dam z nim rady
Ilość zużytych opakowań: 1 W TRAKCIE

pieniądze w błoto

MINUSY:
* straszny, pomarańczowy kolor,
* ciężko się rozprowadza,
* podkreśla suche skórki,

PLUSÓW nie wynalazłam, no może cena, i opakowanie - wygodny sztyft. Nic poza tym.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: wylądował w koszu

W porządku

Ten korektor w miarę odpowiada moim potrzebom. Mam odcień &quot;waniliowy&quot;, idealna dla mojej cery, więc wtapia się w nią bardzo dobrze, przez co korektor jest w zasadzie nie widoczny.
Stosuje punktowo, na niewielkie zmiany, od czasu do czasu. Z niewielkimi, drobnymi zmianami radzi sobie całkiem dobrze. Gorzej przed okresem, kiedy wyskakują mi w okolicy brody pojedyncze większe pryszcze :/ Ich nie potrafi przykryć.
Nie jest również zbyt trwały.
Na co dzień ok, ale bez większego szału.
Wydajny.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie

Nawet nie średniaczek

Niestety, ale gdy kupuje się przypadkowe kosmetyki to może być różnie...

Skusiłam się, bo w tym przedziale cenowym mało było produktów.

Zacznę od wad, bo jest ich zdecydowanie więcej:

- kolor, mimo, że najjaśniejszy, to w moim przypadku oznaczał się całkowicie
- zero zgrania z fluidem, pudrem
- tłuściutki... kiepsko to wyglądało, zwłaszcza, gdy próbuje się go nałożyć na nieco większą &quot;niedoskonałość&quot;
- w moim przypadku wystąpiło chyba uczulenie, pełno małych krosteczek pod skórą, niczym drobna kaszka
- tępo się rozprowadza...
- trwałość minimalna
- nie ma absolutnie mowy o wtopieniu się w twarz
- jeśli ktoś wpadnie na pomysł stosowania go pod oczy to absolutnie odradzam, ja nie próbowałam, ale nie wyobrażam sobie nałożyć tej mazi na cienką skórę wokół oczu
- nie zauważyłam działania antybakteryjnego

Plusy (właściwie nie widzę więcej niż 2):
- fajna próba połączenia korektora antybakteryjnego z kolorowym (ale podkreślam - PRÓBA!)
- cena, choć to i tak nie przemawia za tym, żeby go kupić (polecam zainwestowanie tych ok. 10zł w Bell, albo odłożenie i kupienie czegoś konkretniejszego)

Ogólnie korektor jest niewypałem moim skromnym zdaniem. I chyba nie tylko moim... Pozostawia on wiele do życzenia.

Nie polecam, na pewno nie kupię go ponownie nawet jeśli byłabym bardzo zdesperowana.

Używam tego produktu od: Został absolutnie nie dopuszczony do dalszego stosowania, kilka aplikacji w zupełności wystarczyło, żebym wyrobiła sobie o nim odpowiednią opinię
Ilość zużytych opakowań: Nie skończyłam nawet połowy pierwszego

Nic specjalego

+tani
+wydajny
-średnio zakrywa.
-kiepskie kolory
-ciężko go rozprowadzić
-średnio się utrzymuje nałożony na krem i przysypany pudrem.(ok 3-4 h)
-nie zauważyłam, żeby zmniejszył mi trądzik, a nawet może i zwiększył

Kiepski i tyle

Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

oj niee

Kolory fatalne, strasznie widoczny na skórze twarzy bo nie potrafi się wtopić, nietrwały bo po jakiejś godzinie już schodził, minimalne działanie antybakteryjnie. Dla mnie za mało.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: pełne 1