Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Joko, Make-up, Exclusive Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Bezparabenowa formuła bazy o neutralnym kolorze i delikatnej, kremowej konsystencji gwarantuje trwałość makijażu oka. Zawiera kompleks witamin A, E i F, oraz naturalny olej z krokosza barwierskiego, które skutecznie wygładzają, przeciwdziałają starzeniu się skóry i wyrównują koloryt. Skóra jest chroniona przed promieniowaniem UV i szybciej się regeneruje. Produkt zapewnia intensywny, głębszy kolor oraz eliminuje efekt zbierania się nadmiaru pigmentów w załamaniach powiek.

przedłużające trwałość makijażu
bazy pod cienie
bez parabenów
w słoiczku

dobry produkt

Bardzo dobry jakościowo produkt , bardzo ładnie utrzymuje się na powiece a tym samym makijaż oka jest trwały ,dobrze się aplikuje, starcza na dość długi czas, bardzo przydatny przy wykonywaniu makijażu, dobra jakość za niezbyt duże pieniądze, naprawdę polecam

Mieszane odczucia

Baze kupilam przy okazji zakupow w drogerii internetowej. Zachecila mnie cena i rodzima marka. Jesli chodzi o dzialanie, nie mam sie do czego przyczepic, makijaz oka trzyma sie caly dzien, w miare ladnie zakrywa zylki i zaczerwienienia. Mieszane odczucia mam co do konsystencji, ktora jest za twarda. Ciezko nalozyc ja na powieke, czasami zasycha pod lukiem brwiowym i tworzy sie nieestetyczna sucha skorupka. Sprobuje sposobu, opisanego przez jedna z wizazanek i pomecze ja wykalaczka ;) bo gdyby nie konsystencja bylaby naprawde ok.

Nie dla mnie

Opakowanie spoko, ale na tym koniec. Cienie się nie trzymają wcale i zbijają w załamaniu. Z blendowaniem bywa problem. Powieka jest dziwna po jej użyciu. Sama baza jest tempa i trudna w aplikacji. Dla.mnie porażka

Trwałość!

Baza utrwala cenie, przestają się wykruszać z powiek, rolować, znikać po dotknięciu ręką, konsystencja nawet jeśli twardawa, to łatwo można ją "ukremować", niezwykle wydajna, mam wrażenie, że nigdy nie dokończę opakowania, cena za taką jakość niska.

Produkt w boxie

Baza pod cienie była w zawartości boxa-niespodzianki. Bardzo mnie ten produkt ucieszył bo nie mam dobrych przeżyć z bazami pod cienie. Ten produkt spełnił moje oczekiwania mimo, że czasami się go bierze za dużo i roluje się na powiece z tego powodu

Sprawdza się jako baza pod cienie

Kupiłam z ciekawości czy faktycznie jest dobra, bo słyszałam same dobre opinie na jej temat. Baza ma fajną konsystencję, dobrze sie ją nakłada a co najważniejsze przedłuża trwałość cieni które się nie rolują na powiece i nie osypują bardzo przydatny produkt i często dostępny.

Mój numer 1 !!!

Jeśli nikt nigdy nie miał styczności z baza pod cienie i zastanawia się nad zakupem to powinien spróbować właśnie tej. Jest bardzo tania, ale tym razem jakość przebija na głowę. Zaaplikowanie zajmuje chwile, a efekt utrzymuje się wiele godzin. Bardzo wydajne.

polecam

jestem posiadaczką tego produktu od 2 miesięcy i jestem zadowolona z tej bazy, cienie utrzymują się przez cały dzień.Ładny zapach Jedynie trudno się ją rozprowadza. Mimo kremowej konsystencji jest stosunkowo twarda i trzeba uważać, żeby z nią nie przesadzić, bo zaczyna się wałkować.

i tak, i nie

Baza pod cienie to kosmetyk, którego używam praktycznie każdego dnia, więc przetestowałam już kilka z nich. Na tym tle produkt od firmy JOKO wypada przeciętnie.

PLUSY:
- skuteczność - spełnia swoje podstawowe zadanie, czyli przedłuża trwałość cieni na powiece. Delikatnie podbija ich kolor. Cienie nie rolują się.
- trwałość - makijaż oka przy użyciu bazy prezentował się dobrze przez cały dzień.
- zawiera filtry UV

NEUTRALNIE:
- cena - kupiłam za 16,90 zł. Myślę, że nie najgorzej, aczkolwiek dokładając kilka złotych można mieć znacznie lepszy kosmetyk.
- opakowanie - proste i eleganckie. Mały słoiczek okazał się być szczelny i solidny. Minusem jest to, że ciężko wydobyć końcówkę produktu z opakowania. Napisy na zakrętce z czasem się pościerały.

MINUSY:
- konsystencja - tępa, zbita. Utrudnia to aplikację.
- dostępność - kupiłam w drogerii internetowej, nie rzuciła mi się nigdy w oczy w stacjonarnym sklepie.
- Korzystałam z bazy kilka miesięcy (około 7, producent obiecuje 12), później produkt zaczął się kawalić.

Produkt jest w porządku, aczkolwiek myślę, że w podobnej cenie znajdziemy lepszy zamiennik. Nie wiem, czy kupię ponownie.

Spełnia swoje zadanie.

Produkt zamówiłam w ciemno i okazał się dobrym zakupem. Sprawdził mi się nawet w dzień ślubu. Ładnie na nim "leżą " cienie i rzeczywiście przedłuża ich trwałość, nic się nie osadza w załamaniach. Jestem jak najbardziej na tak, zważając też na niską cenę.

Jeszcze gorzej jak bez tej bazy

Jestem na nie.
Baza ma zbitą, twardą konsystencje.
Trudno mi się ją rozprowadza na powiekach.
Cienie źle się na niej blendują.
Mam opadająca powiekę i tłustą , z jakimiś wałkami i w ogole pomarszczoną jak u emerytki, takze do testów baz ,czy cieni jestem idealna :D
Cienie rolują się jeszcze gorzej i jeszcze szybciej jak bez użycia tej bazy !
Używałam na różnych cieniach. Na palecie za 12 złotych jak i takiej za 150 zł. I na każdej taki sam marny, a raczej tragiczny efekt.
Nie podbija kolorów cieni. Nie nie nie .

Wygładza powieki

Zalety:
- ma bardzo lekką konsystencję, która jedwabiście się rozprowadza na powiekach
- zapobiega przed obsypywaniem się cieni
- dzięki niemu cienie nie zbierają się w załamaniach powieki
- skóra jest wygładzona
- niska cena
- wygodne opakowanie
- duża wydajność