Eau Thermale Avene, Trixera, Emollient and Cleansing Gel (Zmiękczający żel oczyszczający) (stara wersja)

Zmiękczający żel oczyszczający to bardzo dobrze tolerowany przez skórę produkt do higieny codziennej dla skóry silnie wysuszonej lub atopowej. Działa równocześnie na wszystkie objawy skóry atopowej, łagodzi podrażnienia i chroni skórę, delikatnie oczyszczając naskórek, który staje się mniej wrażliwy. Żel może być stosowany u niemowląt, dzieci i osób dorosłych.
Nie zawiera mydła, substancji zapachowych, konserwantów, ani parabenów.

działą

Mam problemy ze skórą dłoni a mianowicie mam egzeme. Ten żel został mi polecony przez dermatologa. Nie byłam do niego pozytywnie nastawiona ze względu na jego cenę. Używałam go tylko do mycia dłoni i starczył mi na bardzo długo. Podczas jego stosowania objawy choroby jakby się uspokoiły. Skóra wyglądała znacznie lepiej, nie była szorstka ani wysuszona. To bardzo dobry produkt do którego napewno powrócę

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Pomoc natychamiastowa

Kosmetyk w fazie wstępnej wypróbowałam dzięki próbce i trafiałam!

Mam cerę " bliżej nieokreśloną" znaczy problematyczną. Sucha z naczynkami. I nie tylko...
Próbując wielu żelów do mycia zawsze czułam skóre napiętą.

Po avene trixera moja skóra odżyła. Nie jest już dotykowo nie przyjemna. Skóra jest mniej podrażniona niż na przykład po biodermie.

Oczywiście nie wolno używać ściśle do zmywania makijażu - co zresztą zaznacza producent. " avoid contact with eyes" a z drugiej strony czy jest napisane na kosmetyku " no more tears"?:)

To jedyny jak dotychczas minus kosmetyku. Poza tym jest naprawdę dobry.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam:)

Bez rewelacji

Żel dobrze oczyszcza skórę, nie uczulił mnie. Jednak jego wielkim minusem jest to, że bardzo, bardzo szczypie w oczy. Raczej nie kupię do ponownie, spróbuję czegoś delikatniejszego dla oczu.
Jest wydajny, cena jest proporcjonalna do jakości.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Nie warto

Kupilam w zestawie z kremem do ciala tej samej serii i hm, chyba przeplacilam :( jak na zel do mycia ciala czyli cos co na skorze przebywa krotko i zaraz jest splukiwane to szkoda tyle kasy. Jest wiele o niebo lepszych myjolkow za nizsza cene no Penathen zel, Baby Drea czy Hipp czy Emolium. Tez zel ma konsystencje lejacego sie smarka czego nienawidze ale nie jest to jakim strasznym minusem, BD ma podobnie wiec ujdzie, po prostu za te cene nie robi nic specjalnego od ww. Mylam nim tez twarz i jak sie dostalo do oka to ałć!!! masakrycznie wyzera oczy juz nawet nie szczypie ale wyzera. Tak ze ja juz nie, dziekuje.

Używam tego produktu od: 1mc

myślałam że będzie lepszy

Żelu używałam jakieś pół roku a to z tego względu, ze tylko do twarzy.Dosyć długi czas moja skóra miała problem z tolerowaniem go.Pojawiały mi sie na twarzy suche czerwone plamy. Dziwne bo kosmetyki tej firmy nigdy mnie nie uczulały. Naszczęście z czasem to minęło.Ogólnie żel jest dosyć dobry, dobrze oczyszcza skorę,zmiękcza ją, nie zatyka porów, dobrze sie zmywa, jednak nie nadaje sie do zmywania makijażu oczu, a nawet ich okolic, gdy tylko dostanie sie do nich powoduje potworne pieczenie.Po za tym żel bardzo wydajny, bo wystarczy na prawdę niewiele, zeby umyć całą twarz, opakowanie bardzo poręczne, bo razem pompką.

Używam tego produktu od:jakiś 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno