Kosmetyki - opinie i recenzje

Dodanych produktów: 107

Napisanych recenzji: 647

5 / 5

Bardzo się polubilismy

Bardzi dobry dermo krem z pięknym, przepięknym zapachem! Świetnie nawilza I odżywia skórę. Skora staje się miekka I naprawde delikatna. A ten piękny zapach utrzymuje sie na skórze dlugie godziny. Czuc ze krem odbudowuje warstwę hydrolipidową. Skora nawet po umyciu nie jest tak sciagnieta. Fajnie radzi sobie z podrażnieniami, ponieważ nalozony na podrażniona skórę nie piecze, a spotkalam sie z dermokosmetykami ktore w pierwszej chwili piekły i niestety ale dla dzieci odpada. A ten pieknie się aplikuje, fajnie wchlania, nie zostawia lepkiej warstwy. Skora jest naprawde delikatna w dotyku i nawilzona I odżywiona na długi czas. Jak dla mnie iedyny minusik leci za opakowanie. Zdecydowanie bardziej wole te z pompką bo są wygodniejsze u bardziej higieniczne. Nie lubię wkładać rak do tych pudełek. No ale co tam.. jest jak jest... I nawet w pudełku spełnia moje i moich dzieci wymagania w 100%

Przejdź do recenzji
NatkaF15

Dodanych produktów: 107

Napisanych recenzji: 647

5 / 5

Pianka rewelacja

Rewelacyjna pianka dla całej rodziny! Nawet moj maz pokochał choć myje nią tyle rece i twarz. A jemu dogodzić naprawde trudno. Konsystencja co tu dużo mówić, no pianka mega super, lekką i delikatna. Sama przyjemność jej używać. Oczywiście opakowanie z pompką mega wygoda i higiena no ale przy piankach inaczej byc nie może. No i zapach. Cała seria tak pięknie pachnie ze mogłabym siedziec i tylko wąchać dzieci po kapieli tymi produktami! Nie wiem co to za zapach, nie umiem go określić, nawet w przybliżeniu nie kestem w stanie powiedzieć czym to pachnie.... Ale pachnie tak że zakochałam się. A na włosach utrzymuje się praktycznie do kolejnego mycia. Jak córci umyje glowe pianka to później pol wieczoru ja wącham ???? Mycie ciala pianka to czysta przyjemność. Lekko i delikatnie oczyszcza skórę. Sprawia ze skora staje sie miekka, gładka I fajnie nawilzona. Zdecydowanie dba i odbudowuje warstwę hydrolipidową. Nadaje skórze miękkości, nie podraznia. A podrażniona skórę naprawde szybko wyprowadza na prostą. Pianka raczej nie sprawdziła się do zmywania makijażu, uwazam ze do tego jest za słaba. Musialam myc 3-4 razy twarz aby była dobrze umyta. Także szkoda mi takiego fajnego produktu na takie mycie, pozostaje przy swoich sprawdzonych żelach typowo do mycia twarzy u demakijażu. Do mycia włosów tez raczej nie polecam, ponieważ trzeba użyć bardzo dużo pianki aby umyc nią wlosy. Też jest to srednioekonomiczne. Córci niecałe 2 lata, włoski do ramion, jeszcze cieniutki i nie duzo ich, z 6 pompek musialam wziac aby dobrze umyc włoski. Tu też pozostaje przy swoich slstalych produktach. Ale do ciala, rąk, maz do twarzy.... mega rewelacja i polecam wszystkim którzy mają problem z przesuszoną I szorstka skora

Przejdź do recenzji