Under Twenty, Fall in Love Skin, Maseczka głęboko nawilżająca

Under Twenty, Fall in Love Skin, Maseczka głęboko nawilżająca

Odkryj swoje prawdziwe piękno z głęboko nawilżającą maseczką. Skutecznie ukoi i optymalnie nawilży skórę. Innowacyjna formuła powstała z połączenia wyciągu z winogron oraz oleju ryżowego, sprawi, że skóra zasmakuje w soczystym orzeźwieniu. Nawilżający olej ryżowy zapewni jej uczucie kojącego komfortu. Witaminy E i C nasycą ją nową energią. Wzmacniający wyciąg z winogron troskliwie ją ochroni.

Cudowna.

PLUSY
- bardzo intensywnie nawilża
- łagodzi podrażnienia
- ładnie pachnie
- nie zapycha porów
- skóra staje się bardzo miękka i gładka
- wydajność

MINUSY
- brak

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 6 saszetek

Dobra.

Po prostu dobra maseczka.

+ bardzo dobrze nawilża, redukuje suche skórki,
+ nie zapycha,
+ tania, wydajna - jedno opakowanie (2 saszetki) starcza na 4 użycia,
+ ładnie pachnie,
+ skóra jest po niej gładka, przyjemna w dotyku i promienna.

Warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Najlepsza z nawilżających

Warto ją kupić. Jest tania, wydajna, ma miły zapach i przyjemną konsystencje. Ja trzymam ją troche dłużej, efekt jest świetny. Bardzo głębokie nawilżenie. Cera aż promienieje po niej. Jest gładka i pełna życia, o to mi chodziło. Na pewno kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

ukochana

w sam raz na ratunek suchej skórze.
+super nawiliża
+przyjemny zapach
+nie podrażnia
+jest tania
+wydajna
+skóra jest po niej gładka, zdrowa, nawilżona i pachnąca <3

polecam! :)

Po zimie miałam bardzo przesuszoną skórę i nie byłam w stanie tego naprawić. Próbowałam różnych maseczek i dopiero ta spełniła moje oczekiwania.

Świetnie nawilża cerę już od pierwszego użycia, jest niedroga, łatwo dostępna, ma przyjemny zapach i jest wydajna (mi jedna saszetka wystarcza na 2 razy).

Używam jej tylko raz w tygodniu i to w zupełności wystarcza :)

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Miła

Dostałam tą maseczkę gratis przy zakupie kremu i ze względu na kuszące opakowanie(winogrona wyglądają niezwykle apetycznie,mówcie co chcecie :) ) jeszcze tego samego dnia wypróbowałam.
Maseczka jest bardzo przyjemna,pięknie pachnie.Nie szczypie,nie podrażnia-miło trzyma się ją na twarzy.Cudów nie należy oczekiwać ale po zmyciu buzia jest bardziej miękka i nawilżona.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 x 2 saszetki

Nic nadzwyczajnego

Maseczkę kupiłam przypadkowo, sama nie wiem czemu.

+ ładny zapach
+ łatwo się rozprowadza
+ odświeża
+ lekko matuje
+ cena

- konsystencja
- opakowanie (nakładając maseczkę byłam cała ubrudzona)
- nie nawilża tak jak oczekiwałam
- średnio pielęgnuje

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Ulubiona maseczka

Najlepsza! Mam bardzo suchą skórą pod oczami i na policzkach, zaś trochę tłustawą w strefie T. Maseczka wspaniale nawilża suche miejsca, ale zarazem nie zapycha (do czego mam duże skłonności) czoła nosa i brody. Skóra po niej jest gładka i bardzo miła w dotyku. Jest w przystępnej cenie, jedna saszetka starcza na wiele razy.
Jedyny minus - bardzo długo się wchłania. Sama robię tak, że nakładam ją na twarz na 2 godzinki, a potem zmywam i idę spać. Nie lubię się kleić do poduszki ;)
Gorąco polecam!

Świetna:)

Mam naprawdę problemy z cerą (wysuszenie, czasami się łuszczy, a poza tym problemy z trądzikiem ...), ale tą maseczkę kocham! Świetnie nawilża, daje uczucie świeżości, cera jest po niej taka miła w dotyku. Używam jej dwa razy w tygodniu, z tym że jedna saszetka starcza mi na dwa razy, dlatego jedno &quot;opakowanie&quot; na 4.
Cóż więcej pisać, moje KWC :)

Bardzo dobra

Swietna maseczka dla mojej suchej skory, doskonale ja nawilza. Moja twarz po niej, jest miekka w dotyku. Dla mnie sprawdzila sie rewelacyjnie i jesli chodzi o maseczke nawilzajaca, to zostane przy niej. Polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Nie dla mnie

Ta maseczka bardziej natłuszcza, niż nawilża i strasznie zapycha. Nałożyłam ją na twarz na 10 minut, resztki starłam chusteczką, przemyłam twarz hydrolatem i poszłam spać. Następnego dnia rano naliczyłam kilka paskudnych pryszczy, choć moje problemy z trądzikiem skończyły się już parę lat temu. Mam cerę mieszaną- normalną na policzkach, tłustą w strefie T. Resztę maseczki, która została w saszetce i z którą nie bardzo miałam co zrobić, nałożyłam na twarz mojemu chłopakowi, który ma cerę suchą- u niego nie było żadnych niespodzianek, a poprawa stanu skóry była wyraźna. Dlatego też daję 2 gwiazdki a nie 1, choć mi ta maseczka nie służy.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Okej

Cera jest po niej gładka,miła w dotyku. Maseczka nie radzi sobie raczej z moją skórą bo jest mocno wysuszona przez mrozy, dlatego używam jeszcze kremu mocno nawilżającego. Ale ogólnie jest dość fajna. Na pewno jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 podwójne opakowanie