KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

IsaDora Hydralight Water - Based Natural Make - Up (Fluid beztłuszczowy nawilżający)

3,4 na 5113 opinie

Kupi ponownie: 41% osób
    wilan8
    20 stycznia 2011 o 12:10
    dobry
    Jeśli ktoś szuka nawilżającego, niewidocznego, lekkiego podkładu to polecam spróbować. Jest przyjemny w użyciu, nie zatyka porów (dla mnie to ważne w przeszłości miałam problemy z cerą i staram się uważać przy doborze kosmetyków). Rzeczywiście nie kryje , lekko tylko wyrównuje kolor, ale lekkie podkłady z zasady nie są kryjące. Dobrze się rozprowadza, ma płynną konsystencję, nie zostawia śladów , a nawet jeśli kolor nie jest idealnie dobrany to ładnie się stopi z cerą i w sumie nie widać różnicy. Używam tego produktu od: 8 m-cy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    fochmaster
    9 stycznia 2012 o 21:38
    rewelacyjny :)
    Podkład kupiłam raczej pod wpływem impulsu. Weszłam do drogerii osiedlowej, zobaczyłam szafę IsaDory, przeczytałam Hydralight i pomyślałam: a co mi tam :) Tym bardziej, że kosztował 60 zł (UWAGA!!! W SUPERPHARM KOSZTUJE 75-78 zł). Wybrałam odcień 61 Classic Beige- dość jasny z ciepłej gamy kolorystycznej. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy pod wpływem impulsu nie udało mi się kupić takiego świetnego kosmetyku :) Dlaczego się polubiliśmy? + krycie od małego do średniego (od krycia "trądu" jest korektor lub kamuflaż a nie podkład-na co uczulam) + krycie można budować: 1 warstwa-działanie trochę mocniejsze niż krem tonujący 2ga warstwa- krycie porównywalne z healthy mix ale o matowym (ale nie płaskim wykończeniu) 3 cia warstwa- revlon colorstay (ten do cery suchej) przy budowaniu warstw należy pamiętać, że wcześniejsza musi wyschnąć +nie tworzy smug, pięknie się wtapia +nie zapycha +dość długo matuje (u mnie nawet 5 godzin) +faktycznie tonizuje mi cere +blisko w kładzie mica i kilka innych składników (silikony nie są gołe:) +moim zdaniem przystępna cena a jakość jak wysokopółkowce Lancome czy Dior +nie podkreśla suchych skórek (mam z tym ogromny problem) +nie wysusza +wydajny +lejka konsystencja (dla mnie to plus,nie umiem pracować z musami, kremami, itd...) +35 ml! minus? eee... brak filtra? niech będzie, że to minus Ogólnie jest tylko jeden podkład lepszy, dlatego nie daję mu ULUBIEŃCA :) (Clarins) Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Vunka
    14 lutego 2012 o 11:48
    5 / 5
    Podklad na pewno nie sprawdzi sie u osob z widocznymi bliznami czy tradzikiem-krycie okreslilabym jako slabe. Konsystencja lejąca, trzeba uwazac aby niechcacy nic sie z opakowania nie wylalo. Jednak pomimo tego bardzo sie polubilismy! Zalety: +naturalny efekt +utrzymuje sie na skorze dosc dlugo +nie zapycha +nie ciemnieje +nie tworzy efektu maski, nie pozostawia smug IDEALNY NA LATO Wady: - nie posiada filtra przeciwslonecznego Używam tego produktu od: kilku miesiecy z przerwami Ilość zużytych opakowań: Jedno cale zuzyte

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kaledonia
    23 lutego 2015 o 13:55
    lubimy się
    Nie pamiętam nawet kiedy miałam 1 opakowanie. Dawno temu,ale się polubiliśmy i nabyłam jakiś czas temu 2 kolejne. Obecnie mieszkam w innym klimacie i cera mi się bardziej przesusza niż przetłuszcza,a podkład się cały czas super sprawdza. Kryje moje zaczerwienienia, czerwone place i lekko rozświetla...wygląda to zdrowo i świeżo. Owszem zmian potrądzikowych nie przykryje,ale to zadanie korektora. Utrwalony sypkim pudrem Inglota trzyma się min 6 godzin,więc nie narzekam. Lubię jego konsystencję i brak zapachu, nie uczula. Może to mało istatne,ale opakowanie jest na tyle przemyślane,iż tuba stoi sama i podkład się po otwarciu nie wylewa jak np affinitone. Używam tego produktu od: odkąd wszedł na rynek dawno temu Ilość zużytych opakowań: 2 z 3 opakowań

ewalip
    9 maja 2014 o 13:00
    Tak,tak,tak...
    W okolicznej perfumerii dostałam próbeczkę tego podkładu(mały plastikowy pojemniczek),który starczył mi na 6 aplikacji. Używałam go codziennie przez 6 dni i muszę przyznać,że mam bardzo pozytywne odczucia.NIe zapycha. Odcień 60-dla mnie ideał:) Nakładany palcami kryje kiepsko(jak bb) Ale nałożony pędzelkiem już jak dobrze kryjący podkład,w miejsca naczynek muszą iść 2 warstwy. Pięknie stapia się ze skórą(może to kwestia odcienia) Nie podkreśla zmarszczek,nie roluje się. Nie uwidacznia suchych skórek,i nie wyostrza suchych partii. Nadaje piękną poświatę,naprawdę ładnej cery(mimo,że takiej nie mam) NIe podkreśla porów. Nie przetłuszcza cery Nie tworzy maski. Wyczuwa się nawilżenie i odświeżenie Spokojnie wytrzymuje cały dzień A co najważniejsze-po zmyciu go twarz nie jest umęczona i zmasakrowana. POlecam bo jest naprawdę fajny. Skuszę się na pełen wymiar. Mam suchą skórę i myślę,że do takich jest skierowany. Trzeba go szybko rozsmarowywać bo może się smużyć.

ollunia24
    26 marca 2014 o 16:00
    2 / 5
    porażka
    Podkład dla osób, które nie muszą używać podkładu:) Można go nazwać najwyżej kremem BB, na pewno nie podkładem. Totalny brak krycia, nawet niewielkich zaczerwienień, do tego kolr jakoś nierówno się rozprowadza i zostawia smugi. Za tą cenę nie wart zachodu. Używam tego produktu od: kupiłam zeszłego lata Ilość zużytych opakowań: 1/3 pełnowymiarowego

klaudia061
    23 lutego 2014 o 13:38
    1 / 5
    Zepsuje mu opinie
    Kupilam go w lecie (mieszana cera-w strone suchej), ladnie sie stapia z cera, jest prawie nie widoczny na skorze ale swiece sie po nim jak psu jajca! Kupilam go w nadzieji ze jest lekki i nawilzajacy, wtedy sebum mniej sie wydziela a tu! AKUKU! Nie zapycha porow, a o trwalosci nie powiem bo uzywalam bazy. Używam tego produktu od: od miesiaca Ilość zużytych opakowań: 1 duze
    Używa produktu od:miesiąc

AnnLady
    10 stycznia 2014 o 10:29
    super
    To był mój pierwszy rewelacyjnie dobrany podkład przez kosmetyczkę. Idealnie się stapiał z cerą. Nie zostawiał żadnych smug i śladów. Był jasny co mi pasuje, przy mojej bladej twarzy. Nie było efektu maski. Ładny zapach, opakowanie. Cena mniej korzystna ale wtedy ważniejsze było to że był po prostu idealnie dobrany. Używam tego produktu od: kilka lat temu Ilość zużytych opakowań: trzy całe

othecat
    3 stycznia 2014 o 15:05
    Przyzwoity
    Podkład całkiem niezły +/- krycie średnie - do większych zmian niezbędny korektor +/- trwałość przeciętna - ale przypudrowany powinien te 8 godzin wytrzymać + wygląda pięknie na buzi +nie podkreśla suchych skórek - faktycznie nawilża + nieźle wygładza + paleta kolorów wydaje sie niezła bo i bladziochy znajdą coś dla siebie + nie zatyka porów + wygląda bardzo naturalnie, żadnej maski! - Dostępny w Douglasach lub w drogeriach internetowych Bardzo fajny podkład dla wielbicielek naturalnego wyglądu. Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

gabriell1982
    29 grudnia 2013 o 9:54
    4 / 5
    podkład, który zawsze gości w mojej kosmetyczce
    Kolory: niezbyt duży wybór kolorów. Ja używam wyłącznie odcienia nr 62 - natural beige. Kolor zasdaniczo mi odpowiada, choć nie jest idealny, wolę bardziej żółte odcienie. Konsystencja: Lekka, lejąca, taka jak lubię :) , podkład dobrze się rozprowadza, średnio kryje. Dla uzyskania efektu matu konieczne jest użycie pudru. Dla zakrycia większych niespodzianek trzeba użyć korektora. Podkład fajnie nawilża twarz. Zapach: Brak intensywnego, wyraźnego zapachu i za to duuuży plus ode mnie, bo nie toleruję perfumowanych kosmetyków do twarzy. Działanie: Podkład średnio kryje. Nie jest to zatem kosmetyk dla cer mocno problemowych, mających sporo do zakrycia, tłustych itp. Ja mam cerę mieszaną w kierunku suchej, z pojawiającymi się zmianami na tle hormonalnym (grudki itp.), suchymi skórkami i wysuszonymi mejscami (w miejsach występowania niespodzianek wskutek stosowania maści przeciwtrądzikowych). Nie zauważyłam nigdy wysypu nowych niespodzianek w trakcie jego stosowania, a jest to chyba obecnie już kilkadziesiąt opakowań. Podkład dobrze nawilża, nie zapycha, nie podkreśla suchych miejsc, skórek itp., nie uczula. Za to ode mnie ooooogromny plus :) Trwałość całkiem niezła - podkład trzyma się u mnie cały dzień (od rana do późnego popołudnia, po pracy zmywam makijaż), przy czym co kilka godzin przykładam bibułkę lub chusteczkę. Nie używam raczej sypkiego pudru, bo nie lubię, jedynie meteoryty lub kulki brązujące na policzki (jako róż). Podsumowując - dla mnie podkład jest bardzo dobry - stosuję go od bardzo dawna, na przemian z innymi podkładami tzw. górnopółkowymi i przyznam, że poza Kanabo sensai fluid finish lasting velvet i armani lasting silk, jest to jedyny podkład, do którego wracam. Inne, jak np. wychwalany pod niebiosa DW EL raczej się u mnie nie sprawdzają. Polecam zatem recenzowany podkład z czystym sumeniem, ale dla cer mało problemowych, mieszanych i normalnych. Na pewno nie dla tłustych, choć wg producenta m. in. dla nich jest dedykowany. Odejmuję jedną gwiazdkę za problemy z jego dostępnością, od jakiegoś czasu nie można go dostać nawet w Douglasie. Kupuję go w drogeriach internetowych. Poza tym brak mu tego "czegoś", co sprawia, że twarz wygląda lepiej, promienniej itp. Po prostu dobry podkład o średnim kryciu, ale za taką cenę (ok. 60 zł) wart polecenia! Używam tego produktu od: kilku lat. Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt.

trolololo123
    9 listopada 2013 o 22:37
    4 / 5
    Gdy w moim portfelu pojawią się pieniadze lecę po kolejne opakowanie :)
    Podkład dostałam jako prezent gwiazdkowy, wcześniej nie uzywałam żadnych podkładów więc nie miałam tak dużego porównaniam mój kolor to soft beige. Dzisiaj wiem że to chyba jeden z najlepszych podkładów ! +lekka konsystencja, wręcz płynna +nie podrażniał skóry +nie odkładał się w zagęciach skóry +nie zatykał porów +dobry dozownik +nie daje efektu maski, wtapia się w skorę +/- używany z pudrem nieźle się trzyma -mam cerę tłustą więc na koniec dnia potrzebna była poprawka pudrem matującym - cena.. ale warto ;) Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: jedno

abckosmeyczna
    14 lutego 2013 o 20:27
    5 / 5
    bardzo dobry podkład do cery bez problemów
    Mam cerę wrażliwą, ale bez większych problemów. Tylko raz na czas potrzebuję zakorektorować jakiś defekt. Polecam ten podkład własnie do tego typu cery. Jeśli chcesz podkreślić świeżość twarzy,wyrównać koloryt i nie potrzebujesz dużego krycia ten kolor jest dla Ciebie. Dla mnie kolor 62 lub przy opaleniu 63 są idealne! Mam często pochwały odnośnie mojej "gładkiej" twarzy. Myśle, że to zasługa tego podkładu. Na to nakladam zwykły puder Rimmel w kamieniu- kolor Ivory czy True Ivory i mam super ożywioną twarz. Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: 10 :) albo wiecej

paris232323
    14 lutego 2013 o 11:19
    1 / 5
    nie dla każdego
    mam cerę mieszaną i tego typu puder nie jest do nich!!! za takie pieniądze spodziewałam się czegoś lepszego:( nakłada się fajnie i na początku wszystko jest ok ale po nim cera zaczyna się strasznie świecić ( gdy używam innych podkładów to efekt ten powstaje dużo dużo później) konsystencja jest za bardzo "lejąca się" słabo kryje i co najgorsze po paru godzinach kolor się przyciemnia, mam wrażenie że tworzy też taką skorupę na twarzy, ja nie jestem zadowolona

mały złośnik
    12 lutego 2013 o 21:23
    faworyt
    To jest pierwszy fluid,który sprawił,że kupiłam drugie opakowanie zaraz po pierwszymi chyba na tym nie skończę :) Stworzony dla mnie: lekki, raczej nie kryjący (więc "do zadań specjalnych" odpada),świetnie wyrównuje koloryt i stapia się z cerą -ale zapewnia coś więcej niż kosmetyki typu BB.Mnie jego nawilżająca formuła baardzo pasuje i odcień soft beige(63).Sprawdza się każdą porą roku,zwłaszcza latem.Favourite. Używam tego produktu od: 2lata Ilość zużytych opakowań: 2 po 35ml

Luciana
    19 listopada 2012 o 20:55
    3 / 5
    ma olej w składzie, więc wcale nie beztłuszczowy, poza tym może być
    Z pozoru podkład bardzo dobry, ładne odcienie w odcieniach żółci, posiadam blond beige, najjaśniejszy. Polski dystrubutor na naklejce zapewnia, że jest to podkład beztłuszczowy. Czytam skład, a tu VEGETABLE OIL, czyli OLEJ ROŚlINNY. A oleje roślinne zaliczane są do tłuszczów. Dlaczego dystrybutor podaje nieprawdziwą informację, że podkład jest beztłuszczowy? Plusy: - lekki, nie zapycha - nawilża - dosyć dobrze kryje(punktowo można go nakładać jak korektor, kamuflując zaczerwienienia i krostki) - wydajny Minusy: - ściera się - cera szybko zaczyna się świecić - ciemnieje na twarzy (niestety:( mimo, że na początku ładnie wygląda).

bemki
    16 maja 2012 o 23:15
    nawet nie zły
    Szukałam w Douglasie podkładu w miarę przystępnej cenie, więc padło na Isadora. Nie było akurat podkładu matującego, więc wzięłam ten. -odcienie bardzo ciemne, wzięłam najjaśniejszy,a mimo to był o wiele za ciemny, -ale mimo to niespodzianka- podkład ładnie wtopił się w buzię, nie porobił smug ani plam, nie była też widoczna różnica z szyją, po prostu wyglądałam na bardzo delikatnie opaloną, -nie matuje, ale bardzo ładnie rozświetla buzię, -trzyma się w miarę nieźle, -nawilża pysiaczek, -nie czuć go na buzi. Gdybym miała cerę normalną, na pewno bym go używała częściej, jednak ja potrzebuje czegoś silnie matującego, dlatego pewnie już go nie kupię. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

kolciag
    8 maja 2012 o 14:41
    Mocna 4 :)
    Może nie jest to podkład idealny, ale ma kilka plusów, które sprawiają, że i tak bardzo go lubię :) Na duży plus niesamowicie lekka konsystencja, w ogóle nie czuję, że mam podklład na buzi. Kolejny wielki plus to nawilżanie! Trzeci - ładnie kryje i ma bardzo ładny, żółtawy odcień. A teraz minusy :) Odcień ładny, ale najjaśniejszy jest dobry dla mnie tylko latem, na zimę jest o wiele za ciemny :( Co wiecej, podkład nie wtapia się idealnie w cerę no i jego trwałość... mogłaby być lepsza. Mimo wszystko jak dla mnie na co dzień niezły podkładzić i chętnie po niego sięgam. Używam tego produktu od: Pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

pusiunia 11
    7 kwietnia 2012 o 18:24
    Bardzo dobry, ale....
    podkład sworzony dla cery mieszanej to napewno ;) warto opruszyć buzię pudrem żeby efekt był jednolity ;) minusem jest dla mnie... kolor... troszkę za ciemny, a beige blond jest najjaśniejszy w gamie! ;Pkolejny minus to takito że troszkę się ściera a dla tłustej buzi jest to niewybaczalne!!!!!!!! buzia po kilku godzinach się świeci, ale nie tworzy efektu maski, dobrze się rozprowadza... dobry dla cery mieszanej nie tłustej i nie kryje pryszczy potrzebny dobry korektor!!!! Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: duże