KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

IsaDora Hydralight Water - Based Natural Make - Up (Fluid beztłuszczowy nawilżający)

3,4 na 5113 opinie

wilan8
    20 stycznia 2011 o 12:10
    4 / 5
    dobry
    Jeśli ktoś szuka nawilżającego, niewidocznego, lekkiego podkładu to polecam spróbować. Jest przyjemny w użyciu, nie zatyka porów (dla mnie to ważne w przeszłości miałam problemy z cerą i staram się uważać przy doborze kosmetyków). Rzeczywiście nie kryje , lekko tylko wyrównuje kolor, ale lekkie podkłady z zasady nie są kryjące. Dobrze się rozprowadza, ma płynną konsystencję, nie zostawia śladów , a nawet jeśli kolor nie jest idealnie dobrany to ładnie się stopi z cerą i w sumie nie widać różnicy. Używam tego produktu od: 8 m-cy Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    fochmaster
    9 stycznia 2012 o 21:38
    rewelacyjny :)
    Podkład kupiłam raczej pod wpływem impulsu. Weszłam do drogerii osiedlowej, zobaczyłam szafę IsaDory, przeczytałam Hydralight i pomyślałam: a co mi tam :) Tym bardziej, że kosztował 60 zł (UWAGA!!! W SUPERPHARM KOSZTUJE 75-78 zł). Wybrałam odcień 61 Classic Beige- dość jasny z ciepłej gamy kolorystycznej. Muszę przyznać, że jeszcze nigdy pod wpływem impulsu nie udało mi się kupić takiego świetnego kosmetyku :) Dlaczego się polubiliśmy? + krycie od małego do średniego (od krycia "trądu" jest korektor lub kamuflaż a nie podkład-na co uczulam) + krycie można budować: 1 warstwa-działanie trochę mocniejsze niż krem tonujący 2ga warstwa- krycie porównywalne z healthy mix ale o matowym (ale nie płaskim wykończeniu) 3 cia warstwa- revlon colorstay (ten do cery suchej) przy budowaniu warstw należy pamiętać, że wcześniejsza musi wyschnąć +nie tworzy smug, pięknie się wtapia +nie zapycha +dość długo matuje (u mnie nawet 5 godzin) +faktycznie tonizuje mi cere +blisko w kładzie mica i kilka innych składników (silikony nie są gołe:) +moim zdaniem przystępna cena a jakość jak wysokopółkowce Lancome czy Dior +nie podkreśla suchych skórek (mam z tym ogromny problem) +nie wysusza +wydajny +lejka konsystencja (dla mnie to plus,nie umiem pracować z musami, kremami, itd...) +35 ml! minus? eee... brak filtra? niech będzie, że to minus Ogólnie jest tylko jeden podkład lepszy, dlatego nie daję mu ULUBIEŃCA :) (Clarins) Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    Vunka
    14 lutego 2012 o 11:48
    5 / 5
    Podklad na pewno nie sprawdzi sie u osob z widocznymi bliznami czy tradzikiem-krycie okreslilabym jako slabe. Konsystencja lejąca, trzeba uwazac aby niechcacy nic sie z opakowania nie wylalo. Jednak pomimo tego bardzo sie polubilismy! Zalety: +naturalny efekt +utrzymuje sie na skorze dosc dlugo +nie zapycha +nie ciemnieje +nie tworzy efektu maski, nie pozostawia smug IDEALNY NA LATO Wady: - nie posiada filtra przeciwslonecznego Używam tego produktu od: kilku miesiecy z przerwami Ilość zużytych opakowań: Jedno cale zuzyte

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    kaledonia
    23 lutego 2015 o 13:55
    4 / 5
    lubimy się
    Nie pamiętam nawet kiedy miałam 1 opakowanie. Dawno temu,ale się polubiliśmy i nabyłam jakiś czas temu 2 kolejne. Obecnie mieszkam w innym klimacie i cera mi się bardziej przesusza niż przetłuszcza,a podkład się cały czas super sprawdza. Kryje moje zaczerwienienia, czerwone place i lekko rozświetla...wygląda to zdrowo i świeżo. Owszem zmian potrądzikowych nie przykryje,ale to zadanie korektora. Utrwalony sypkim pudrem Inglota trzyma się min 6 godzin,więc nie narzekam. Lubię jego konsystencję i brak zapachu, nie uczula. Może to mało istatne,ale opakowanie jest na tyle przemyślane,iż tuba stoi sama i podkład się po otwarciu nie wylewa jak np affinitone. Używam tego produktu od: odkąd wszedł na rynek dawno temu Ilość zużytych opakowań: 2 z 3 opakowań

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    ewalip
    9 maja 2014 o 13:00
    Tak,tak,tak...
    W okolicznej perfumerii dostałam próbeczkę tego podkładu(mały plastikowy pojemniczek),który starczył mi na 6 aplikacji. Używałam go codziennie przez 6 dni i muszę przyznać,że mam bardzo pozytywne odczucia.NIe zapycha. Odcień 60-dla mnie ideał:) Nakładany palcami kryje kiepsko(jak bb) Ale nałożony pędzelkiem już jak dobrze kryjący podkład,w miejsca naczynek muszą iść 2 warstwy. Pięknie stapia się ze skórą(może to kwestia odcienia) Nie podkreśla zmarszczek,nie roluje się. Nie uwidacznia suchych skórek,i nie wyostrza suchych partii. Nadaje piękną poświatę,naprawdę ładnej cery(mimo,że takiej nie mam) NIe podkreśla porów. Nie przetłuszcza cery Nie tworzy maski. Wyczuwa się nawilżenie i odświeżenie Spokojnie wytrzymuje cały dzień A co najważniejsze-po zmyciu go twarz nie jest umęczona i zmasakrowana. POlecam bo jest naprawdę fajny. Skuszę się na pełen wymiar. Mam suchą skórę i myślę,że do takich jest skierowany. Trzeba go szybko rozsmarowywać bo może się smużyć.

0 osób uznało tą opinię za pomocną