Eveline Cosmetics, Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Aktywne składniki serum skutecznie walczą z nagromadzonym tłuszczem, korygując kształt brzucha i pośladków, jednocześnie modelują sylwetkę. Ponadto rozgrzewająca formuła Thermo Fat Burner ułatwia przenikanie aktywnych substancji w głąb epidermy, co w znaczący sposób przyspiesza mikrokrążenie w miejscach objętych cellulitem i wpływa na wygładzenie nierówności oraz poprawę wyglądu skóry.
- Thermo Fat Burner - redukuje złogi tłuszczu, usuwa zmagazynowane lipidy, jednocześnie uaktywnia procesy oczyszczania organizmu z wody i toksyn.
- MDL Complex - przyspiesza manualny drenaż limfatyczny, wygładza nierówności podskórne oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry.
- Kofeina - stymuluje przemianę materii i spalanie komórek tłuszczowych, redukuje zaokrąglenia, zmniejsza objawy cellulitu.
- Wyciągi z bluszczu i skrzypu - wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają spoistość i odporność skóry.
- Algi Laminaria - bogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek, dodatkowo wzmacniając skórę.

ujędrniające, wyszczuplające, nawilżające, na rozstępy, antycellulitowe
w tubie
lekkie
żel
serum
zapachowa
z defektami

Nie dla każdego

Serum nie sprawdzi się u posiadaczy skóry naczynkowej, wrażliwej, atopowej. Efekt rozgrzewania, przy pierwszych użyciach jest naprawdę mocny. Czasami myślałam, że wypali mi nogi. Serum co prawda nie wyszczupli, jednak może wpłynąć na poprawę jędrności skóry. Jeśli ktoś się bardzo źle odżywia i w ogóle nie ćwiczy to nie można liczyć na cuda.

Delikatne ujędrnienie i nawilżenie skóry

Po tak świetnym opisie serum na opakowaniu musiałam je wypróbować!
Niska cena również zachęciła mnie do zakupu.
Serum ma ładny zapach oraz lekką i poręczną tubkę.
Ma żelową konsystencję która szybko się wchłania pozostawiając skórę gładką.

Po zużyciu całej tubki zauważyłam lekkie ujędrnienie skóry. Nigdy nie wystąpił u mnie opisany efekt "grzania" czy "pieczenia".
Nie sądzę aby serum poradziło sobie z uporczywym cellulitem czy nadmiarem tłuszczu. Kosmetyk nie wyszczupla lecz lekko ujędrnia. Uważam, że bez zdrowej diety i ruchu nie osiągniemy z nim "tali osy".

Myślę, że sprawdzi się u osób szczupłych które ćwiczą chcą ujędrnić skórę.
Na mnie nie zrobił specjalnego wrażenia ponieważ podobny efekt osiągnęłam wykonując peeling nakładając później balsam nawilżający.

W połączeniu ze zdrowym trybem życia-działa

Gdyby tego typu kosmetyki działały same w sobie(bez diety i ćwiczeń) to nie istniałyby siłownie, trenerzy personalni i dietetycy, wszyscy by tylko radośnie wcierali w siebie kremy-totalna utopia.
Tak to niestety nie działa ;)
Sama sporo się ruszam, dbam o to co jem. Produkt kupiłam, aby wspomóc ujędrnienie skóry na udach, bo po zrzuceniu kilku kilo nie byłam zadowolona z jej napięcia. Do tego poszłam na efekt rozgrzewający, bo..............jestem po prostu zmarzluchem :D

Fakt faktem, serum grzeje mocno, aż miło. Efekt utrzymuje się około kilkudziesięciu minut, jest naprawdę mocno wyczuwalny-na początku(gdy nie byłam przyzwyczajona, bo to mój pierwszy kosmetyk tego typu) odczuwałam coś jakby swędzenie w niektórych miejscach. Więc przy skórze nieprzyzwyczajonej polecam stopniowe oswajanie się. Zauważyłam, że efekt rozgrzewania i lekkiego pieczenia wzmacnia się gdy skóra jest wilgotna.

Gęsta konsystencja bardzo na plus-nie wchłania się od razu, więc można wykonać nim energiczny masaż, który też jest ważny w pielęgnacji ujędrniającej.
Jedynie z zapachem jest mi ciężko-bardzo mocny i chemiczny grejpfrut, mój nos bardzo męczy i ciężko mi go znieść.

A co do działania-z dietą i ćwiczeniami świetnie się uzupełniają. Skóra(używam na biodra, brzuch i uda, na pośladkach u mnie powoduje wysyp krostek) stała się bardziej napięta, gładsza i jędrna, zdecydowanie wspomaga ujędrnianie. Czy wyszczupla-jeśli ujędrnia to jednocześnie daje wrażenie nieco lepszego wymodelowania sylwetki. Na pewno trochę wspomaga drenaż i krążenie, więc wspomoże nieco wyszczuplanie, ale na pewno sam w sobie nie odchudzi nas o kilka kilogramów ;)
Efekty całkiem nieźle się utrzymują(oczywiście jeśli utrzymujemy zdrowy tryb życia), choć myślę, że 2-3 razy do roku będę sobie powtarzać takie kuracje dla podtrzymania-jedno opakowanie starcza na ponad miesiąc codziennego użytku.

Naprawdę skuteczny

Jeśli chodzi o produkty ujędrniające zwykle wybieram dwie marki- Bielendę oraz Evelinę, i naprawdę rzadko się zawodzę, więc nawet nie mam ochoty tego zmieniać.

To serum jest dosyć popularne, zakup nie sprawia większego problemu. Cena adekwatna do jakości oraz wydajności. Produkt spokojnie starczył mi na 2 miesiące. Opakowanie proste, poręczne, wykonane z dobrej jakości plastiku. Sam produkt ma odpowiednią konsystencję- taką nie za gęstą, nie za rzadką, i nieuciążliwy zapach, który krótko utrzymuje się na skórze. Szybko się wchłania i nie zostawia tłustych śladów.

Formuła rozgrzewającą jest wyraźnie wyczuwalna. Naprawdę grzeją, więc to idealny produkt dla typowego zmarzlucha. W sam raz dla kogoś takiego jak ja! Świetnie nadaje się do body wrappingu i widać efekty przy regularnym stosowaniu. Produkt naprawdę ujędrnia, delikatnie zmniejsza cellulit, ale również idealnie wygładza. Skóra jest bardzo przyjemna w dotyku, ręka się po niej aż ślizga. Dodatkowo widać również nawilżenie.

Według mnie to produkt bez wad. Świetnie się go używało i myślę, że pewnie jeszcze kupię :)

Silnie rozgrzewające

Serum daje zauważalne efekty (!). Stosowałam je zarówno na dzień, jak i na noc. Wyraźnie mocno rozgrzewa, więc nie będzie się nadawać dla osób borykających się z problemem rozszerzonych naczynek. Zapach produktu jest chyba najostrzejszy z całej serii Eveline 3D, ale nie jest jakoś specjalnie drażniący. W konsystencji jest klarownym, czerwonym żelem, który łatwo rozprowadza się na skórze i bardzo szybko wchłania. Kluczem do efektów jest w jego przypadku regularne stosowanie, po którym wyraźnie widać poprawę jędrności skóry. Poprawie ulega też jej gęstość. W dotyku jest jakby bardziej zwarta. Specjalnie mnie nie wymodelował ten produkt, ale w widoczny sposób wygładził i ujędrnił.

W połączeniu z dietą i ćwiczeniami daje naprawdę dobre rezultaty.

Mam ogromnie dużo sympatii to marki Eveline. Nigdy nie zawiodłam się na ich produktach. Także to serum jest świetne. Już kilka chwil po nałożeniu skóra robi się bardziej jędrna i delikatna. Ponadto specyfik doskonale radzi sobie z cellulitem. Nie należy wierzyć w cuda. Żaden balsam nie poradzi sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej bez odpowiedniej diety i ćwiczeń. Serum Eveline doskonale wspomaga proces chudnięcia, jednak nic nie zdziała bez odrobiny silnej woli. ;) Wielkim atutem tego produktu jest przystępna cena. Jedynym minusem tego specyfiku jest nieprzyjemne pieczenie skóry po aplikacji serum. Jednak po 2-3 użyciu można się do tego przyzwyczaić.
Po dłuższym stosowaniu przynosi efekty jednak mi lepiej przypadło do gustu serum w jasnym opakowaniu ( chłodzące). Termoaktywne serum ma dość gęstą konsystencję, jednak bardzo dobrze się wchłania, zapach nie szczególnie przypadł mi do gustu, ale w tym przypadku liczyły się dla mnie tylko efekty. Duże opakowanie i przystępna cena dodatkowo zachęcają do zakupu. Idealne szczególnie zimą z racji na rozgrzewającą formułę.

Grzeje:)

Bardzo lubię ten produkt choć moje ciało chyba się do niego przyzwyczaiło i nie czuję już efektu rozgrzewającego. Na początku przeżyłam jedynie szok bo żel aż mnie piekł. Trudno stwierdzić czy działa tak jak obiecuje ale moja skóra napewno jest po nim fantastyczna w dotyku- gładka i napięta. Nie polecam dziewczynom z fałdkami- jak żel wejdzie między fałdkami to pali. Nie polecam również stosowania go pod folię- raz spróbowałam i ryczałam z bólu:D

termoaktywne serum

Termoaktywne serum modelujące brzuch to skuteczna formuła błyskawicznie wyszczuplająca talię i brzuch. Zawiera Thermo Fat Burner który aktywnie redukuje złogi tłuszczu, usuwa zmagazynowane lipidy i uaktywnia procesy wydalania z organizmu wody i toksyn. MDL Complex przyspiesza drenaż limfatyczny, wygładza nierówności podskórne i poprawia elastyczność i jędrność skóry. Kofeina stymuluje przemianę materii. Wyciąg z bluszczu i skrzypu wspomagają produkcję kolagenu i elastyny. Algi laminaria bogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek.
Serum stosujemy 1-2 razy dziennie. Daje silne działanie rozgrzewające, które zanika po ok. 40min. Stosowanie kilka tygodni pozwala zredukować talię o ok.1-1,5cm i widocznie poprawić napięcie skóry na brzuchu.

Skuteczne, rozgrzewające i momentami męczące :)

Przed zakupem zastanawiałam się nad dwiema propozycjami z Eveline: rozgrzewającą i chłodzącą. Wybrałam pierwszą z nich na testowanie, bo była w promocji. Opakowanie to wygodna tuba, z której dość łatwo zaaplikować odpowiednią ilość produktu. Na koniec możemy jeszcze rozciąć opakowanie i wybrać resztki produktu. Nic się nie zmarnuje :)

Produkt stosowałam na uda, pośladki, brzuch i "boczki". Konsystencja produktu sprawia, że dość łatwo się go rozprowadza. Na początku trzeba jednak wyczuć jak duża ilość produktu jest nam potrzebna. Dlaczego? O tym za moment.

Po pierwszym rozsmarowaniu produktu na ciele przez pierwsze 5 minut nie czułam nic. Zaczynałam myśleć, że to skuteczna ściema producenta. Po 5 minutach i założeniu piżamy (materiał powoduje utrzymywanie ciepła na skórze, a co za tym idzie przyspiesza działanie produktu) zaczęłam czuć intensywne ciepło na ciele. Z czasem to ciepło staje się pieczeniem, które momentami bywa wręcz męczące. Na pewno nie polecam stosować serum tuż przed spaniem, bo będzie nam bardzo trudno zasnąć. Lepiej zarezerwować sobie chwilę w łóżku na obejrzenie serialu/przeczytanie książki. Po około 30 minutach pieczenie ustępuje. I tutaj wskazówka dotycząca ilości produktu, który powinniśmy zastosować na nasze ciało. Raz (już po pewnym czasie używania) przesadziłam z ilością wyciśniętego serum. I tak rozsmarowałam je na ciele ("Co się będzie marnować!") i to był błąd. Oprócz pieczenia czułam niesamowite swędzenie we wszystkich miejscach, gdzie produktu było za dużo. Skończyło się ponownym braniem prysznica i zmianą ubrania :)

Efekty? Są i to spore. Oczywiście samo serum nie zdziała cudów i nie pozbędziemy się ogromnego cellulitu. Ja miałam raczej mały problem i został mocno zniwelowany. Do tego skóra na udach stała się bardziej jędrna i napięta. Miałam także wrażenie (niestety nie mierzyłam tego w centymetrach), że minimalnie spadły mi także boczki. Uważam, że za produkt w takiej cenie, to bardzo dobre efekty. Produkt stosowałam 4-5 razy w tygodniu przez około miesiąc. Produkt jest wydajny. Jedno opakowanie wystarczyło mi na cały ten okres.

Warto go przetestować

Zastanawiam się ile opakowań tego produktu zużyłam w między czasie testując inne?Wiem jedno gdy żaden balsam mi nie pasuje sięgam po te serum ,mimo że jest to tak rozgrzewające że nie potrafię go używać codziennie tylko np co 4 lub 5 dzień. Jest już bardzo długo na rynku kosmetyków,cellulitu nie zlikwiduje nie ma się co oszukiwać, ale moja skóra po użyciu jego stała się gładsza, bardziej elastyczna oraz jędrna.

Warto spróbować

Serum jest bardzo mocno rozgrzewające. Osoby, które posiadają wrażliwą skórę powinny go unikać. Sama stosuję je jedynie na pośladki, ponieważ po stosowaniu na brzuchu czułam ból w dole... Przy pierwszych aplikacjach produkt silnie rozgrzewa, wręcz pali. Z czasem ten efekt nie jest już wyczuwalny. Skóra jest faktycznie bardziej napięta.

Zdecydowanie polecam!!

Termoaktywne serum modelujące to mój nr 1 jeżeli chodzi o taki typ produktów.
Stosowałam wiele rodzajów serum od tych neutralnych, chłodzących do najbardziej rozgrzewających. Muszę przyznać, że ten produkt spełnił najbardziej moje oczekiwania. Niedość że działa skutecznie to można odczuć jego działanie. Wystarczy niewielka ilość preparatu by poczuć intensywne działanie. Serum rozgrzewa za każdym razem, skóra sie nie przyzwyczaja w taki sposób, że po którymś użyciu nie czuć już tego działania. Czuć za każdym razem. Efekt grzejący utrzymuje się około 15 min -czasem dłużej - w zależności od ilości nałożonego serum. Nieraz grzeje w taki sposób, że nie da się wytrzymać i od mrowienia i grzania ma się chęć podrapania a nawet usunięcia preparatu.