Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Hean, Eye Illumination, Korektor rozświetlający pod oczy

Korektor maskuje i rozjaśnia cienie pod oczami oraz objawy zmęczenia. Pielęgnuje i wzmacnia skórę wokół oczu. Efekt jest natychmiastowy, cienie i zaczerwienienia znikają, a spojrzenie od razu nabiera blasku.

Skóra pod oczami wydaje się gładsza i zdrowsza.

Korektor ma lekką konsystencję płynno - kremową.

Cena: 7,50zł / 9ml

/m/

Nie, nie, nie

Niestety dla mnie ten korektor ma same minusy:

- tępa konsystencja - szybko zasycha, więc bardzo szybko trzeba rozetrzeć
- jeden, jasny kolor
- nie ukrywa cieni
- wysusza
- podkreśla zmarszczki

Jakiś żart...

Większego badziewia w życiu nie używałam... Najgorszy korektor jaki kiedykolwiek miałam... Po nałożeniu trzeba go od razu wklepać bo inaczej zaschnie i nic nie będzie się z nim dało zrobić.. Efektu rozświetlenia nie ma żadnego.. Jedyny plus to cena.. Bo jeśli kosztował by więcej to bym sie załamała że dałam za niego kase.. Odradzam go.. Nie rozumiem jak można napisać o nim coś pozytywnego...

Co to ma być?!

Czy to jakiś żart?! Ten korektor w ogóle nie nadaje sie pod oczy! Mam spory problem z cieniami i rozumiem, że tani korektor nie musi dać z nimi rady całkowicie, ale przynajmniej po części to już powinien! A tu dosłownie nic i jeszcze w dodatku uwidacznia te takie kropki pod oczami z którymi się borykam.
Plusy
- zapach
- kolor
Minusy:
- wysoka cena w stosunku do tak beznadziejnego korektora
- podkreśla kropeczki pod oczami
- nie robi nic, może kryje minimalnie, ale to naprawdę minimum i w dodatku na kilka minut
Pieniądze wyrzucone w błoto - nie polecam tego produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 dopiero rozpoczęte

Szału nie ma

Jestem posiadaczką "sporych" cieni pod oczami ( są od zawsze, geny...) więc poszukuję korektora który w dużym stopniu je zatuszuje. Ten korektor wypada blado, bez rewelacji.
Niweluje cienie w bardzo minimalnym stopniu a o rozświetleniu można zapomnieć, ja go nie widzę.
Ma zbyt tępą konsystencję, która szybko zasycha, więc trzeba się spieszyć z aplikacją. Podkreśla zmarszczki.
Minusem jest jeden odcień.

najlepszy korektor pod oczy

Jedyny i najlepszy korektor pod oczy jaki używałam ;)
+doskonale maskuje cienie pod oczami
+nadaje skórze delikatny jasny koloryt
+świetnie się rozporowadza
+niska cena
+dość fajne opakowanie

Ilość zużytych opakowań: dużo bardzo dużo

Siegnęłam dna ;)

Mój pierwszy i jedyny korektor pod oczy, jednocześnie pierwszy i jedyny kosmetyk kolorowy, który udało mi się zużyć przed upływem terminu ważności ;) No cóż, moja cera pacykowania nie lubi, więc staram się jej nie dręczyć.

Korektor kupiłam pod wpływem pochlebnych opinii na Wizażu i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona efektem. Po jego użyciu twarz wygląda na promienną i wypoczętą, bez korektora/ze zwykłym korektorem nie byłam w stanie uzyskać takiego efektu.

+ rozświetla, rozjaśnia cienie - twarz wygląda na wypoczętą
+ dobra konsystencja
+ wygodne opakowanie
+ skutecznie maskuje również inne niespodzianki
+ nie robi krzywdy, nie podrażnia
+ tani

- beznadziejna dostępność
- tylko 1, bardzo jasny odcień - na szczęście mi odpowiada
- może podkreślać skórki i nieco wysuszać

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Większego badziewia nie widziałam

Wstyd w ogóle wypuszczać coś takiego na rynek. Dlaczego nikt nie reaguje na takie kosmetyczne oszustwa? Czy to znowu syndrom "A to Polska właśnie"?
\\nDo rzeczy:
\\n- tępy - nie da się go rozsmarować lub wklepać
\\n- wysuszacz
\\n- wchodzi w zmarszczki
\\n- nie rozświetla
\\n- w ogóle nie wiem co to jest
\\n
\\nTeraz myślę 3 razy zanim kupię cos taniego

Nic specjalnego

Ja, posiadaczka ogromnych fioletowych cieni nie polecam nikomu tego czegoś.

Plusy:
- ma gęstą konsystencję (jest lepszy pod tym względem od korektora mineralnego bella),
- teoretycznie zadowalające krycie (gdyby jeszcze odcień był dobry to byłaby bajka).
- nie wchodzi w załamania skóry ani jej nie napina

Minusy:
- kolor nie współgra z moją cerą- jest odrobinę za ciemny i o zgrozo zbyt różowy. Użyłam go parę razy w domu, ale póki co jeszcze nie odważyłam się z nim wyjść. Po nałożeniu zamiast fioletowych sińców mam różowe- może da się to jakoś jeszcze zakamuflować, zobaczymy.
- bardzo łatwo roluje się i zbyt długo nakładany wygląda bardzo nieestetycznie,
- dostępność, a raczej brak,
- jeden odcień dla wszystkich- to musiała być katastrofa.

Fajny

Jest to pierwszy korektor pod oczy, jaki kupiłam. Dopiero po jego zastosowaniu zauważyłam, jaką ważną funkcję pełni korektor pod oczy. Od zawsze mam problem z sińcami pod oczami. W sumie nie jest to zależne od wyspania, choć wiadomo, że po nieprzespanej nocy są jeszcze gorsze. Ten korektor bardzo fajnie rozświetla okolice oczu, ma bardzo jasną barwę, która mi idealnie pasuje, natomiast pół gwiazdki odejmuję, bo mógłby bardziej kryć.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

nie kryje

ładne rozjaśnia, ale nie ma dobrego krycia.( dopiero polożony na inny korektor daje jakies efekty)
jak ktoś nie ma dużych cieni pod oczami to daje rade

Uwielbiam!

Korektor kupiłam w małym sklepie kosmetycznym za około 10 zł. Bardzo lubię ten korektor za całokształt :) Trochę dziwny zapach ale nie przeszkadza mi, nie jest wodnisty, bardzo dobrze rozświetla (noszę okulary co jeszcze bardziej powoduje efekt cieni pod oczami), napisy szybko się ścierają i zakrętka się lekko popsuła ale można sobie poradzić. Wklepywanie tylko palcem, aplikator się do tego nie nadaje. Delikatnie podkreśla suche skórki i drobne zmarszczki. Kosmetyk jest mega wydajny, bardzo go lubię i na pewno powrócę.

Używam tego produktu od: październik? 2012

dobry

Dość dobrze kryje, łatwo się rozsmarowuje aczkolwiek móglby dłuzej śie utrzymywać na skórze.
Jako minusy:
-trochę sie roluj
-opakowanie zaczyna pękać a uzywam go od ok 3,4 tygodni

podsumowując nie jest źle za tą cenę ale bede poszukiwać lepszego

Używam tego produktu od: 3,4 tygodni